April 2013

25 týdnů bez pana Arogantního 6. Sushi k večeři 3/3

30. april 2013 at 20:20 | Eve* |  25 týdnů bez pana Arogantního
překlad: Eve*

Ta situace se podobala jedné z New Yorku. Seděla jsem s Tomem na balkóně, ze kterého byl neuvěřitelný výhled na L.A., mezi námi byly dvě sklenky vína. Byl to moment jako žádný jiný; slunce pomalu zapadalo, odráželo na obloze červené odstíny, ve kterých se leskly budovy. Byla jsem bezradná - od hromádky neštěstí ze včerejška jsem došla až sem na balkón k Tomovi.

Tom jako obvykle kouřil cigaretu a zíral na oblohu. Já jsem pomalu upíjela vína a co chvilka se na něj podívala.


25 týdnů bez pana Arogantního 6. Sushi k večeři 2/3

26. april 2013 at 20:20 | Eve* |  25 týdnů bez pana Arogantního
Krásná část. :)

překlad: Eve*

Apartmánový komplex byl nádherný, ale něco takového jsem očekávala. Nebyl tak velký jako ten, co měli v New Yorku, ale byl elegantní a očividně byl vyrobený právě pro ty dva. Měl asi třicet pater a obrovská francouzská okna, kterými pronikalo slunce. Byl stejně kvalitní a krásný jako ostatní budovy v Los Angeles, v barvě skořápky a se zlatými klikami. Nebyl to ale hotel. Byl to nový apartmánový komplex - ačkoliv by se dal přirovnat ke špičkovému hotelu.

" Můžu vám pomoct?"

25 týdnů bez pana Arogantního 6. Sushi k večeři 1/3

19. april 2013 at 20:20 | Eve* |  25 týdnů bez pana Arogantního
překlad: Eve*

Na jazyku jsem měla kyselou pachuť a červenala se. Otřela jsem si pusu a natáhla se po láhvi s ústní vodou, abych se zbavila kyselosti v puse. Ústní voda nechutnala o moc líp. Pálila jak prase a byla cítit po alkoholu, jen maskovaném za svěží příchuť. Ale pomohla, tak aspoň něco.

Oliver se mi rozvaloval v posteli. Brýle měl nakřivo posazené na nose a zářivě se usmíval. Posadila jsem se na okraj postele a promnula si spánky.


Meditating Tom

19. april 2013 at 16:54 | Eve* |  Tom Kaulitz
Miláček. <3


Lolita Bill

19. april 2013 at 16:04 | Eve* |  Bill Kaulitz
Zbožňovala jsem ty jeho vlasy. :)


Čistící pěna Alverde proti akné

18. april 2013 at 17:00 | Eve*

Čistící pěna Alverde s léčivými účinky proti akné

Ačkoliv patřím mezi holky se suchou pletí, občas mi na tváři vyskočí pár nepěkných zarudlých pupínků. Ty sice lze zamaskovat make-upem, ale ne pokaždé se podaří, nevypadat jako že si make-up nenanášíte houbičkou, ale rovnou lopatou. Vyzkoušela jsem už hromadu podobných přípravků, ale žádný mi nepomohl, takže jsem se rozhodla na celá čistidla vykašlat a pupínky prostě těch několik málo dní přežít. Cca před měsícem jsem ale byla s mamkou nakupovat a narazila jsem na německou přírodní kosmetiku Alverde. No nezastavte se a nepodívejte...

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA:

Pěna má žlutohnědou barvu a při obyčejném vytlačení je celkem řídká a jako by vodnatá. Dobře se však roztírá, při aplikaci při smíchání s troškou vody jemně pění a rychle na pleti usychá. Má zvláštní neparfémovanou vůni, na kterou jsem si ze začátku nemohla zvyknout, ale na druhou stranu je poznat, že neobsahuje žádné přidané nesmysly, které by ničily léčivé účinky. Pleť je po vyčištění jemná a zbavená nečistot z make-upu a z venčí.

OBAL:

Mycí pěna se prodává ve dvou baleních - malé 20 ml a velké 100 ml. Já osobně jsem si nejdřív koupila kvůli zkoušce a taky tak trochu ceně to menší, ale po odzkoušení musím říct, že při dalším nákupu si pořídím to sto mililitrové.

CENA:

20 ml balení pěny koupíš v rozmezí mezi 25 a 30 korunami, 100 ml pak od 89 do maximálně 100 Kč.

KDE JI SEHNAT:

Kosmetiku Alverdu najdeš pouze v drogérii DM.


Sečteno a podtrženo...

+ Cena, účinek
- vůně

25 týdnů bez pana Arogantního 5. Tlak vrstevníků 2/2

16. april 2013 at 20:20 | Eve* |  25 týdnů bez pana Arogantního
překlad: Eve*

Musely jsme si vzít Billovu radu k srdci, protože během půl hodiny jsem byla opilá. A myslím vážně opilá. Tak opilá, že jsem při chůzi klopýtala. Opilá, že jsem komolila slova. A jestli já jsem byla opilá, tak Lana byla zpitá pod obraz. Nejistě se belhala, opírala o bar a dopíjela zbytky ze své sklenky.

" Jste ty a ten kluk, co vypadá jako rapper, bratři?"


Tom chilling in the park

16. april 2013 at 19:37 | Eve* |  Tom Kaulitz
Ta ruka. <3


Model

16. april 2013 at 19:33 | Eve* |  Bill Kaulitz

25 týdnů bez pana Arogantního 5. Tlak vrstevníků 1/2

14. april 2013 at 20:20 | Eve* |  25 týdnů bez pana Arogantního
Omlouvám se za absenci pátečního dílu, ale úplně jsem zapomněla. :D

překlad: Eve*

Barva jeho panenek se pomalu setkala s mým vystrašeným pohledem a zablesklo se v nich uvědomění, pak evidentní zlost. Dlouze se na mě díval, z mikinu mu odkapával růžový led za špičky bot. Kap. Kap. Kap. Hudba kolem nás hučela - ale já slyšela jen vlastní tlukot srdce. S Tomem jsme na sebe věčnost zírali, pak se rychle otočil, zanadával a proplestl se kolem mě shlukem těl.

Bez rozmyšlení jsem odsunula barovou stoličku a šla za ním, nehledě na Lanu, která na mě volala. Soustředila jsem se na jeho bílá záda a rasty spadající na ramena. Co to sakra dělám?