Tom's imagine no. 10

16. march 2013 at 19:26 | Eve* |  Imagines - Tom
Ach, děcka, tak jsem konečně dostala i k blogu a k překládání. Řeknu vám, že zaneprázdnější jsem snad nikdy nebyla - nejenže se připravuju na maturu a příjmačky na vejšku, ještě do toho doučuju a učím se italštinu. To je hnus, velebnosti. Takže ještě jednou pardon za neaktivitu, snad jste na blog úplně nezanevřeli. :)

překlad: Eve*

Vejdeš do místnosti, aniž byses podívala na muže, kteří v ní jsou. Nejsi tu proto, abys je bavila, ale kvůli práci. Vždycky tě rozčiluje, jak se slavní chovají jako děcka. Myslí si, že z nich sláva a peníze dělají bohy. Ve skutečnosti jsou tak sebestřední, až je to patetické. Desetiletá praxe v jejich oboru ti dala možnost dívat se na ně z jiného úhlu pohledu. A coby krutá novinářka se snažíš odtajnit pravdu. Ale tihle bohové jsou někdy tak pitomí, že nepoznají, co máš za lubem, a proto ti to pokaždé výjde.


Dneska je to úplně stejné. Kluci z Tokio Hotel jsou celosvětovou senzací. Konečně se na ně podíváš a zašklebíš se. Samozřejmě to pochopí jinak. Ten s rasty se na tebe okamžitě zatlemí.

" Dobré odpoledne, krasavice." Má roztomilý přízvuk.

" Vítejte," zacukruješ. " Doufám, že jste připravení."

" Na tebe vždycky." Snadno to nevzdává.

" Chceš něco k pití?" ukáže ten nejvyšší a zároveň nejhubenější k jejich baru.

" Martini, prosím." Vždycky piješ to samé.

" Pro tak krásnou dámu všechno," vstane a obslouží tě.

Převezmeš sklenku a posadíš se na židli proti nim. Ihned se ti představí. Vytáhneš si z tašky diktafon, ale nezapneš ho. Máš svoje zvyky a řídíš se podle nich. Vždycky jsi milá. I na idioty.

" Tak jak se vám líbí ve městě, kluci?"

" Je krásné. Rád bych tu bydlel," vykřikne Tom, jako by se bál, že by ho někdo předběhl a on nemluvil jako první. " Londýn je úžasný."

Usměješ se a rozpoutáš rozhovor o známých věcech. Díváš se na toho, kdo právě mluví. V duchu všechny hodnotíš. Gustav je hodný a slušný, ale naprosto nezajímavý. Georg má super vlasy a příjemný hlas, ale to je všechno. Tom má největší ego a sexy přístup. O Billovi pořád váháš. Má falešný úsměv.

Necháš je v domění, že tě ohromili svými příběhy a pak se podíváš na hodinky.

" Fajn, kluci. Čas na práci. Nezklamte mě. Z tohohle interview chci odcházet se zajímavým a použitelným materiálem."
Tahle slova se ti vždycky vyplatí. Když se kapela chytne na háček, dostaneš, co chceš.

O dvacet minut později se cítíš jako vítěz. Odpověděli ti na všechno. Dokonce i na věci, které předtím zakázali. Ty ses na ně ale samozřejmě sama nezeptala. Vybalili to, protože jsi je provokovala. Takže jsi spokojená. Jsi ve své práci prostě jednička.

S velkým sladkým úsměvem vypínáš diktafon a schválně ho upustíš na zem. Než máš možnost ho zvednout, Bill se shýbá a podává ti ho.

" Díky, Bille," usměješ se na něj koketně.

" Já rád." Zapře se ti o holé koleno, aby se zvedl, ale ty předstíráš, že sis toho nevšimla. Má jemnou pokožku.

Zatímco si sedá zpátky na pohovku, všimneš si na Tomově tváři šklebu. Bill ho rozzlobil.

Bod pro Billa.

" Nechceš s námi zůstat o trochu déle?" Tom chce taky svůj bodík. " Už dneska žádné rozhovory nemáme."

" Vážně? Před pokojem na vás stojí fronta."

" Ne. To není nic důležitého. Oni počkají."

" Když to říkáš," podíváš se na Toma. " Tak zůstanu."

" V tom případě se ještě napijeme," rozhodne Gustav a přinese rovnou celou lahev. Nejdřív si povídáte a smějete se. Po pár dalších drincích začínají být přiopilí. Děláš, že jsi na tom stejně, ale ve skutečnosti se nikdy v takových situacích neopíjíš.

Přehodíš si nohu přes nohu a předvedeš jim kousek stehna. Tom se posune na okraj gauče a zkouší tě přesvědčit, abys věnovala pozornost jen jemu. Ale abys ho naštvala, podíváš se na Billa a mluvíš jen na něj. To mezi dvojčaty zapříčiní malou výměnu názorů. Slyšelas o tom. Jak čas plyne, jsou na sebe čím dál tím víc nepříjemní.

Víš, že dokážeš řídit muže. Je pro tebe hračka si je omotat kolem prstu. Ani nevíš jak, prostě máš něco, co funguje. A pěkně vyčůraně to používáš.

Když na sebe kvůli něčemu naprosto bezvýznamnému div nezačnou ječet, posuneš se ke Georgovi a dáš se s ním do řeči. Gustav vypadá, že každou chvilkou usne.

Najednou Tom vstane z gauče. Je naštvaný. Jsi na řadě.

" Uklidněte se, pánové. Není důvod se hádat."

Tvůj tón v něm něco změní. Usměje se na tebe.

" Víš, ___. Můj malý bráška je prostě hloupej."

" Jo," odsekne Bill kousavě. " Hlavně že ty jsi ten nejchytřejší."

Z očí jim metají blesky. Udivuje tě, jak snadno jsi je dostala až sem. Ale líbí se ti to.

Zůstaneš ještě třicet minut, pak se rozloučíš.

Pozvou tě na jejich koncert. Přijmeš jejich pozvání a slíbíš, že se zítra zastavíš. Tom a Bill ti políbí ruku jako praví gentlemani. Rozesmívá tě to, ale zachováš se jako dáma.

Když za sebou zavřeš dveře, uslyšíš Billa, jak se rozkřikne na Toma. Vypadá to, že se pořádně pohádají.

Sto bodů pro tebe.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Imagines mám radši s:

Tomem
Billem

Comments

1 Popcorn Popcorn | Web | 17. march 2013 at 10:12 | React

myslím, že imagine už naozaj stráca na svojom základe.. kedysi to bolo pár viet len tak ledabolo napísaných, dnes by sa to dalo brať ako jednodielovky. každopádne sa mi to číta dobre tak či tak, len by sme mali tomu vymyslieť nový názov :D a dobrý nápad, aj keď troška namyslené, bola to sranda :)

2 Popcorn Popcorn | Web | 17. march 2013 at 10:12 | React

a btw veľa šťastia na mature :)

3 Týnka Týnka | 17. march 2013 at 17:44 | React

..:D tak tahle Imagine byla fakt krutá..:D:D:D100 bodů pr ní no..:D no ale jsem ráda že si zase tady..:) že budou další díly 25 DBPA a Lolita..:))) bože jak já se těším doufám že tu budou díly brzo  to tu zase budu na tomhle  blogu poečená vařená aby mi nic neuniklo..:) a hodně štěstí na matuře a přijmačky zvládneš..:))

4 Dee Dee | Web | 23. march 2013 at 18:27 | React

:D:D::D hádka u bratrů Kaulitzů :D:D to je dobrý :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement