Zázračné ruce 16.

13. november 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

Tom stál ve sprše a uklidňoval se horkou vodou, která mu dopadala na tělo. Pořád mu nešly na mozek události z odpoledne. Bill přesvědčil Josta, aby předělal jejich plán turné jen proto, aby mohl zůstat s dívkou, kterou miluje? Neuvěřitelné. Po rozloučení na letišti, se ti tři najedli a vrátili na hotel. Bill odešelk sobě, nejspíš proto, aby dal Ashley a Tomovi čas o samotě, ale nebylo to potřeba. Oba si totiž lehli do postele, objali se a mlčeli. Netrvalo dlouho a Ashley usnula, byla vyčerpaná. Tom využil času pro sebe a šel se osprchovat.

Tom jen v boxerkách vešel do ložnice. Vlasy i tělo měl ještě pořád mokré. Prohrábl se kufrem a vytáhl si něco na spaní. Když uslyšel Ashleyin hlas, leknutím nadskočil.

Ashley seděla na obří posteli, do pasu přikrytá dekami. Mžourala do tmy. Měla rozcuchané vlasy. Vypadala divně, ale Tom z ní byl jak v transu.

" Co děláš?" zeptal se a obrátil se, aby se mohl dál hrabat v kufru, ale zároveň na ni viděl. " Myslel jsem, že máš půlnoc."

" Něco se mi zdálo," vysvětlila. Tom se zamračil a přestal se hrabat ve věcech.

" Jako to tehdy?" zeptal se. Od jejích můr už uplynula nějaká doba, ale Tom se pořád bál, že se vrátí. Ashley zavrtěla hlavou.

" Chceš si o tom promluvit?" zeptal se Tom, vykašlal se na pyžamo a přiblížil se k posteli. Ashley se na něj podívala a vykulila oči.

" Odešels ode mě," řekla jednoduše. Tomovi se sevřelo srdce. Zapomněl na to, že je mokrý, vyšplhal do postele a objal ji. Vděčně mu objetí oplatila.

" Jsem blbej," řekl Tom a odtáhl se od ní, aby jí viděl do očí. " Připomeň mi, až budu zas někam chtít jít."

" Ráda," řekla s úsměvem. Tom ji políbil. Chutnal po peprmintové zubní pastě, její oblíbené. Jeho rty byly teplé, ale zároveň ji chladil jeho piercing. Pootevřela rty, aby jí mohl do pusy proniknout svým jazykem. Spojil jejich jazyky a padli do postele. Ashley držela Toma za týl a cítila na sobě jeho svaly. Tom si jednou rukou hrál s Ashlyinými vlasy a druhou ji držel za zády.

" Tome," zašeptala mezi polibky.

" Jo?"

" Miluju tě."

" Já tě taky miluju."

Ashley nad těmi slovy zasténala a vyhoupla se na něj. Tom rozšířil oči, ale v žádném případě neprotestoval. Proč taky? Seděla na něm holka jeho snů, líbal ji a svým klínem se otírala o jeho.

Ashley se přesunula z Tomových rtů k jeho krku, prsům a břichu. Zastavila se nad lemem jeho spodního prádla a vrátila se zpátky nahoru. Tom využil šance a vyměnil si s ní pozici, takže teď byl nahoře on. Přestal ji líbat a dlouze se jí zadíval do očí. Rukama mu pořád šátrala po těle, čímž ho víc a víc rozpalovala.

Pomalu se dotkl jejího trička a zachvěl, když ucítil teplo vycházející z jejího těla. Ashley se zachvěla, líbilo se jí, jak se jí Tom dotýkal. K jejímu překvapení ale Tom víc neudělal.

Ujala se tedy situace, vzala Tomovi ruku a položila si ji na prso. Oba vydechli vzrušením, když jí ho Tom stiskl.

Kdesi hluboko v mysli Tom věděl, že by to neměl dělat. Miloval Ashley, ale nechtěl na ni po tom všem vyvíjet tlak. Opatrně stáhl ruku dolů a pohladil ji po tváři.

" Ashley, neměli bychom zpomalit?" zeptal se s upřeným pohledem. Viděl se v odrazu jejích očí, viděl v nich očekávání i nervy. Ona ale překvapivě zavrtěla hlavou.

" Skoro jsem o tebe přišla. Nechci žít s pocitem, že jsem něco mohla udělat, ale neudělala jsem to," líbla ho na rty. " Jsem tvoje, nechci, aby na mě sahal někdo jiný, než ty." Tom to nevydržel a políbil ji. Během pár sekund jí stáhl tričko i podprsenku. Tom s ní zacházel opatrněji než kdy předtím s kteroukoliv jinou, každý polibek, každý dotek byl protkaný jemností a láskou. Nechtěl jí dát jen potěšení; chtěl vědět, že se jí to maximálně líbí.

Brzy je nezdržovalo nic než jejich spodní prádlo. Oba lapali po dechu a na čelech se jim leskl pot. Tom jí přejel rukou po tváři, krku, břiše a skončil na vnitřní straně stehna. Ashley zavzdychala; nikdy by si nepředstavovala, že může být něco tak strašně příjemného. Tělo ji až bolelo, jak Toma chtěla.

" Poslouchej, jsi si jistá, že chceš pokračovat?" zeptal se Tom. Ashley ho místo odpovědi spěšně políbila. Nic by ho nepřesvědčilo víc.

Tom Ashley pustil, aby mohl v tašce najít kondomy. Ashley ho s mírným úsměvem sledovala. Byl přitažlivý, ohromující, krásný. A byl její. Konečně se k ní vrátil a zasypal ji mořem polibků. Ashley mu zajela rukou do rozkroku. Neměla co se těchhle věcí moc zkušeností, ale poznala, že se mu to líbí. A Tom věděl, že jí se to líbí taky.

Ashley si lehla blíž k Tomovi a zahleděla se mu do čokoládových očí. Ležel na ní, připravený do ní vstoupit. Pořád to ale odkládal. Ashley ho vzala za ruku a propletla jejich prsty. Tom pochopil, co naznačovala, byla připravená.

Tom do ní pomalu pronikl a snažil se, aby jí nezpůsobil bolest. Naslouchal, jak tiše sténá, zkoumal, jestli ji to nebolí. Ale podle všeho nebolelo. Tyhle zvuky naznačovaly, že to dělal dobře.

Tom to dlouho nevydržel. Ani ne po patnácti minutách vykřikl orgasmem. Ještě pár vteřin na Ashley ležel a užíval si doteky a laskání, které se mu od ní dostávalo.

Tom se převalil na záda a omámeně se zadíval do stropu. Rukou Ashley maloval kolečka na zádech. Ashley ležela u něj a dlaň měla položenou na jeho hrudi. Zamilovaně pokukovali jeden po druhém, občas se přitom nachytali. Po nekonečně dlouhé době se Tom naklonil a něžně Ashley líbl.

" Miluju tě, Ashley."

" Já tebe, Tome."

Usnuli nazí v náručí jeden druhého. Oba s úsměvy na rtech, úsměvy, které značily jejich nalezenou lásku.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 14. november 2012 at 17:56 | React

Já mám tuhle povídku čím dál radši :) :D jen doufám, že má ještě spoustu, spoustu, spoustu a prostě hafec dílů :D

2 Eve* Eve* | Email | Web | 14. november 2012 at 19:03 | React

[1]: Bohužel byl tenhle poslední. Teď už je jen epilog.

3 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 15. november 2012 at 17:18 | React

[2]: No to né... to je škoda

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement