Zázračné ruce 15.

11. november 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

To ráno bylo rušné. Kluci dobalovali, oblékali se a snídali, všichni s jinými pocity. Tom vypadal mizerně a na každého byl nepříjemný. Bill ho do toho provokoval škleby, čímž si od Toma zaslužoval pohlavky a nadávky. Georg je pobaveně sledoval. Gustav se zdál být normální a s kamenou tváří sledoval dvojčecí hádku. Ashley, i když se necítila dobře, to na sobě odmítala dát znát. S úsměvem Toma za jeho chování pokárala.

Když všichni nastoupili do limuzíny, která je měla dovézt na letiště, Ashley vzala Toma za ruku a držela se ho.

" Co je s tebou?" zeptala se. Tom pokrčil rameny a pokračoval v cestě.

" Nic..." zamumlal. Ashley ho vzala za zápěstí a donutila ho se na ni podívat.

" Není to těžké jen pro tebe, abys věděl," oznámila mu. " Jak myslíš, že je mně? A chovám se snad jak kretén?" I přes rozhořčení na ní Tom poznal, že je smutná. V duchu si vynadal. Místo toho, aby se staral o sebe, měl být s ní. Položil kufry a objal ji. Pomalu se uklidnila.

" Promiň," zašeptal.

" To je v pohodě, jen už toho nech. A pojď, nebo se kluci naštvou."


" Upozorňujeme: nástup na let 239 do Německa bude možný za deset minut. Cestující první třídy mohou na palubu už nyní." Když Ashley uslyšela hlášení intercomu, společně s kluky se postavila, aby se rozloučili. Objala a líbla Gustava s Georgem a slíbila jim, že zůstanou v kontaktu. Pak se přesunula k Billovi, kterého pevně objala.

" Budeš mi chybět, Bille. Opatruj se," řekla na měkko.

" Bez obav, brzy se zase uvidíme," zamrkal na ni Bill. Ashley na něj vytáhla obočí, ale než by jeho poznámku řešila, přistoupila k Tomovi. Oba se na sebe dívali, stály mezi nimi tisíce nevyřčených slov. Ashley polkla a ujala se slova:

" No, tak je to tady."

Prosím, vem mě s sebou.

" Jo, asi jo."

Řekni mi, ať zůstanu.

Ashley sklopila zrak k zemi, nevěděla, jak pokračovat. Teď byl na řadě Tom. Udělal krok blíž, vzal ji za tvář a zvedl ji k sobě.

" Budeme v kontaktu."

Jistě.

" Budeme."

Opatruj se.

Ashley Toma objala kolem krku. On jí omotal ruce kolem pasu a přitáhl si ji blíž. Ashley držela víčka pevně semknutá, aby nebrečela.

" Budeš mi chybět," hlesla.

" Ty mně taky."

" Nastupujte do letadla číslo 239 do Německa," zopakoval intercom. Ashley se odtáhla a políbila Toma na tvář.

" Sbohem, Tome."

Miluju tě.

" Měj se, Ashley."

Miluju tě.

S tím skupina odešla k východu. Ashley se za nimi dívala a nedbala slz, které jí padaly z očí.

" Můžeme, slečno?" zeptal se Ashley boduguard. Dlouze se zadívala za Tomem, přikývla a otočila se.


Tom stál vedle svých kamarádů a připadalo mu, jako by mu uvnitř hlavy vybuchla bomba. Nic necítil. Kdesi v rohu mysli věděl, že se nesmí otočit. Kdyby to udělal, uviděl by ji a nedokázal by se udržet.

" Tome!" zakřičel mu do ucha Bill.

" Do prdele, co je, Bille?" zamumlal Tom. Neměl na nikoho náladu, dokonce ani na svého bratra. Hodlal si užít mizérie a doma se opít do němoty.

" Nerozloučíš se s Géčkama?"

" Ne, blbče, jdeme všichni jedním letadlem," odsekl netrpělivě Tom.

" Vlastně ne," opravil ho Bill.

" O čem to mluvíš?"

" Právě jsem dotelefonoval s Jostem a řekl jsem mu, že ještě chvíli zůstaneme."

" C... cože?" vykoktal Tom.

" Tome, nikam nejedeme, jenom Georg s Gustavem. Zůstaneš s Ashley- všechno nejlepší!" Tom na své dvojče dál nechápavě civěl.

" Tome, radši bys měl jít, vypadá to, že vedou Ashley k limuzíně," řekl Georg. Tom se na konečně obrátil a uviděl, jak Ashley mizí v davu.

" Mám vás rád, lidi," odpověděl Tom šťastně a rozběhl se za Ashley. Utíkal seč mohl, razil si cestu mezi lidmi, novináři a fanynkami. Nebylo ale možné, aby se přes sbíhající se fanynky dostal a aby ho Ashley přes jejich řev slyšela.
Ashley a ochranka si to razili kupředu, když zaslechli, jak fanynky skandují Tomovo jméno. Ashley se ohlédla a s překvapením uviděla Toma, jak se k ní přes hlouček snaží dostat. Co to dělá: vždyť mu uletí letadlo!

Než stihla ochranka zareagovat nebo ji zadržet, Ashley vběhla do hloučku. Proboxovala si cestu a když konečně došla k Tomovi a vzala ho za ruku, stiskla mu ji tak pevně, jako by se bála, že je fanynky odtrhnou.

" Tome, to jsem já!" zakřičela Ashley, aby na sebe přivábila jeho pozornost. Tom jí hned vrátil stisk a byl odhodlaný se jí už nepustit.

" Ashley, musím ti něco říct!" zakřičel Tom.

" Co?" zeptala se, nejistá tím, jestli se mu něco v davu nestalo.

" Miluju tě," přiznal se dostatečně nahlas, tak, aby se nemohla přeslechnout. Oči mu zářily.

" Já tě taky miluju..." řekla Ashley, ale tak, že to neslyšel. Tom jí slova však odečetl ze rtů a usmál se a sklonil, aby ji mohl políbit.

Jejich rty se sotva o sebe otřely, když Ashley kdosi zatáhl za vlasy. Tom od Ashley fanynku odtrhl a postavil se jí sám. Ashley se natiskla tělem na jeho. Tom jí oblékl svou velkou mikinu, do které se Ashley vděčně schovala, a Tom jim začal prorážet cestu davem.

Dorazili až na konec, kde se o fanynky postarali bodyguardi. Tom se podíval na Ashley. Byla celá poškrábaná. Měla škrábanec pod okem, ze kterého se jí řinul potůček krve. Ty holky jí daly nakládačku a jen kvůli němu. Tom ji dovedl k volné židli a nedbaje ochranky, fanynek a zbytku světa. Donutil ji si sednout, přiklekl si k ní, odvázal si z hlavy šátek a přiložil jí ho k rance na tváři.

Ashley ho něžně sledovala. Vážně se to dělo? Nechal si Tom uletět letadlo a popral se s fanynkami kvůli ní? Co víc, špinil si jeden ze svých božských šátků její krví? Oči se jí zalily slzami radosti. Tom Kaulitz ji miloval stejně, jako ona jeho! Sundala mu ruku ze svého obličeje. Nechápavě se na ni koukl.

" Dej mi pusu, Tome."

A on jí ji dal.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 11. november 2012 at 21:37 | React

Tak to je úžasné :) už jsem se bála, že nakonec Tom přeci jen odletí a nechá Ashley.. sakra jak mě se ulevilo :D a teď jak jí Tom prorval tím davem, to bylo tak úžasný :D jsem to naprosto hltala :D a ten konec.. úáá :-* já se vždycky nemůžu dočkat dalšího dílu :D E.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement