Zázračné ruce 14.

9. november 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

Tom byl vzhůru ještě před východem slunce. Převalil se na záda a s povzdechem se zahleděl do stropu. Dneska měl narozeniny, dnes se s Billem vyklubali na svět, ale i přesto se cítil mizerně. Zítra odjíždí z Ameriky do Německa, zítra opustí Ashley. Tom se ušklíbl a obrátil na bok. Ashley k němu spala zády ztočená do klubíčka. Tom se k ní přisunul blíž a jednou rukou ji objal. Nemohl uvěři, že léto končí. Bylo to jako včera, když ji potkal na parkovišti. Kdyby jen tušil, jak moc mu na ní bude záležet. Objal ji pevněji. Co by neudělal, jen aby s ní mohl zůstat...

Z myšlenek ho vytrhlo, jak mu odsunuje ruku. Ashley se převalila a zamžourala na něj. Tom se zoufale usmál; po ránu byla tak krásná.

" Kolik je hodin?" zamumlala ospalým hlasem. Tom se podíval na hodinu na stěně; ukazovaly čtvrt na šest ráno.

" Brzo," odpověděl a přejel jí prsty po zádech. Ashley zamručela a zabořila mu hlavu do hrudi. Tom se zasmál a objal ji i druhou rukou, takže ji měl blíž. V téhle poloze zůstali několik minut, než Ashley prudce zvedla hlavu, čímž mu málem přerazila nos.

" Máš narozeniny!" vyjekla. Tom pobaveně přikývl. " Všechno nejlepší!" Předklonila se a políbila ho na tvář. Tom se usmál a pochyboval, že se nějaký dárek vyrovná tomuhle od ní.


Později odpoledne se Ashley opalovala u bazénu, zatímco Georg s Gustavem plavali. I když měli námitky, Ashley je přemluvila ke společnému obědu. I když s nimi chtěla poslední den strávit společně, nemohla se vmíchat mezi narozeninové veselí dvojčat.

Tom s Billem dorazili o chvilku později a sedli si vedle Ashley. Oběd jim nejspíš chutnal, Tom se na Billa zlobil, protože mu nedal žádný dárek.

" Jsi moje dvojče," stěžoval si. " Jestli mi má dárky někdo dávat, tak rozhodně ty!"

" Řekl jsem ti, že ti ho dám zítra," odpověděl Bill klidně.

" Ale zítra už nebudeme mít narozeniny!"

" I když je fakt sranda vás poslouchat," přerušil je Georg. " My jdeme do pokoje." Ashley a dvojčata je napodobili a šli za nimi. Bill přispěchal k G's, aby nechal Toma s Ashley o samotě.

Tom a Ashley seděli v tichosti, oba zahloubaní do svých myšlenek. Oba mysleli na to, že se zítra budou muset rozloučit. Ashley si tiše přála, aby mohla jet s Tomem a s ostatními do Německa a odejít z vysoké. Nemohla si představit ani den bez jejich společnosti; neuměla si představit život bez Toma. Ať to zkoušela jakkoliv, nemohla skrývat své pocity. Každý jeho pohled ji poblazňoval, každý dotek ji pálil, každý polibek...

" Jsi v pořádku?" zeptal se Tom. Ashley se na něj podívala.

" Jo, proč?"

" Třeseš se," vysvětlil. Ashley odvrátila pohled. " Hej," Tom jí stiskl paži. " Řekni mi to." Ashley se na něj znovu koukla. Po tváři jí stekla slza. Dvě slzy. Čtyři. Deset. Zakryla si oči dlaněmi. Tom ji objal. Přiložil svoje tváře k jejím a zajel jí do vlasů. Když se Ashley trochu uklidnila, odtáhla se. Překvepeně zjistila, že má mokré líce.

" Nechci, abys odjel," pošeptala mu do ucha.

" Já taky ne, radši bych byl s tebou," políbil ji na čelo. " Nikdy jsem nemyslel, že potkám někoho, jako tebe. Nevím, co si bez tebe počnu."

" Já taky," přitakala Ashley a zlehka se dotkla rty jeho krku. " Kašlu na vysokou, vem mě s sebou!" Tom popotáhl. Ashley se zarazila. Řekla toho tak moc?

" Ashley," hlesl Tom se zavřenými víčky.

" Tome?" opáčila Ashley tázavě. Tom vzal její ruce do svých. Políbil jí je a podíval se jí do očí.

" Ashley," začal s bušícím srdcem. " Nikdy jsem si nemyslel, že to někomu řeknu a když, tak že to budu myslet vážně. Ale z celého srdce, já... já tě..."

" Hej, večeře!" utl je Georg. Tom pustil Ashleyiny ruce, sebral cosi ze stolu a hodil to po Georgovi. " Hej, já jsem jenom prostředník!" vysvětlil Georg, než zase zmizel vevnitř. Tom zanadával a odvrátil hlavu. Zatracený Georg! Ashley se dotkla jeho zápěstí.

" Georg má pravdu. Můžeme si to dopovědět později," dala mu pusu na tvář a následovala Georga. Tom si povzdechl. Pravda, můžou si promluvit po večeři. Naneštěstí neměli šanci.


V době, kdy se vrátili z večeře, osprchovali se a dobalili si věci, už bylo pozdě. Tom pomohl Billovi s balením a vstoupil do Ashleyina tmavého pokoje a tiše ji oslovil. Teď s ní konečně mohl mluvit, říct jí, co cítí! Ale neodpověděla. Rozsvítil lampičku na nočním stolku a sevřelo se mu srdce. Ashley už spala. Tom lampu zase zhasl, převlékl se a svalil se k Ashley. Objal ji a vzdychl. To si tedy promluvili. I tak byl ale šťastný, že s ní může být. Ashley se ve spánku převalila k němu. Pohladil ji a usmál se.

" Miluju tě, Ashley," zešeptal do noci.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 9. november 2012 at 21:02 | React

No to né :( ani mi neříkejte, že ti dva se odloučí. To se mi ale vůbec nelíbí a ten Geoš, sakra! to měl radši zakopnout a pořádně si nstlouct, než aby je v tom přerušil :/ :D:D Ale beztak se těším na další díl :) E.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement