Zázračné ruce 12.

5. november 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

Ashley seděla na posteli a dívala se na svůj na půl sbalenou tašku. Od incidentu v klubu už uběhlo víc jak týden a Ashley byla klukům velmi vděčná. Nemohla uvěřit, že je teď musela opustit. Ne že by to pro někoho z nich byl šok. Ashley jim řekla už dřív, že se tenhle týden musí vrátit domů na svatbu sestřenice. Jen to přišlo ve špatnou dobu. Ale nemohla se vyvléknout. První svatba se v životě přihodí jen jednou!

Kluci to brali vážně dobře a dokonce si na letišti domluvili pokoje, aby Ashley na svůj ranní let nemusela tolik pospíchat. Pořád si připadala, jako by se měla zřítit. Neměla moc ráda cestování. Pokoj nad letištěm se jí ale líbil. Měl vlastní balkón s výhledem na bazén. V pokoji byly jen dvě postele, jedna pro Billa a druhá pro Toma s Ashley. Jistěže byla natolik veliká, že kdyby chtěli, nemusí se dotknout.

Ashley ležela na posteli, když se kluci vrátili. Byli nadšení, že k bazénu náležel bar a restaurace. Možná víc, než možnost pití, se jim zamlouvala možnost dívat se u toho na holky v plavkách. Vedle hotelu byla luxusní restaurace, do které chtěl Bill jít. Samozřejmě trval na to, že se k němu ostatní připojí. Tom ale jeho nadšení nesdílel.

" Víš, že nesnáším, když se musím nacpat do elegantního oblečení!" stěžoval si Tom. Bill se zamračil.

" Nemyslíš, že by se hodilo, abychom se s Ashley rozloučili na úrovni?"

" Nepleť ji do toho, jednáš, aniž by ses nás zeptal!" Všichni se nakrčili, jak to dělali pokaždé, když se schylovalo k "dvojčecí hádce". Gustav vypl televizi a svezl se na nejbližší postel. Georg seděl a díval se na dvojčata, s obočím srandovně povytaženým. Ashley zavrtěla hlavou a odešla. Nemělo smysl je poslouchat, věděla, jak to dopadne.

I když nevěděla, kde jsou, Ashley musela přiznat, že tam bylo hezky. Bylo horko, ale ne vlhko, obloha byla bez mráčků. Město v dáli vypadalo noblesně a sofistikovaně. Ráda by si ho prošla, kdyby měli čas. Křik zevnitř utichl a Ashley pochopila, že je po hádce, a vrátila se.

Jak tušila, Bill vyhrál. Škodolibě se na Toma šklebil. Nepromluvila, nechtěla rozpoutat další roztržku, ale uznala, že večer venku zněl fajn. Jistě, bude se muset obléct do šatů, co má na svatbu, ale to nevadilo. Ashley se zasmála; připadala si trochu vedle nich jako celebrita.Ashley se podívala na svůj odraz v zrcadle. Už to byla nějaká doba, co se naposledy takhle vyfikla. Skoro zapomněla na to, jaké to je, být takhle krásná. Měla na sobě jednoduché černé šaty s push-upkou, ale líbilo se jí to. Usmála se na sebe a přidala se k ostatním.

Když Ashley vešla do místnosti, Tom vykulil oči. Byla nádherná. Otevřel pusu, aby něco řekl, ale nevěděl, co, ale stejně ho utlo jeho dvojče.

" Vypadáš skvěle!" oznámil jí radostně. Tom souhlasně přikývl. Nevěděl, co říct. Jak mohl použít slova, aby vyjádřil její krásu? Jak to, že mu z ní bije srdce? Tom zavrtěl hlavou, aby skryl zmatek. Usmál se na Ashley a nabídl jí rámě.


Po cestě do restaurace Tom tiše seděl a zkoušel si srovnat myšlenky. Ashley se na něj čas od času nervózně podívala. Nelíbilo se jí, že mlčel. Když kluci přes restaurací vystoupili z auta, Ashley se jemně dotkla Tomovy ruky.

" Hej, jsi v pořádku?" zeptala se a doufala, že to neznělo moc vlezle. Tom se na ni usmál a přikývl.

" Jo, jen jsem se zamyslel."

" Nad čím? Muselo to být něco extra, když jsi byl potichu..." Tom se zasmál a vystoupil.

" Popovídám ti o tom později," zalhal. Ashley ho s úsměvem vzala za ruku a vstoupila do restaurace. Dokonce jí ani nevadily pohledy hostů; byla na vrcholu blaha. Kdyby jen věděl, jak ten večer skončí...


Tom stál na balkóně a vychutnával si studený vánek na svých rozpálených lících. Světla z města rozzařovala noc. Hoteloví hosté se pořád ráchali v bazénu, nevadilo, že byla skoro půlnoc. Vzadu v hotelovém pokoji se Bill s Ashley nejspíš chystali do postele, aniž by si Toma oděného pořád do společenské košile a kalhot všímali. Byl dočista spokojený. Večer byl skvělý, skvělé jídlo, teď už se jen těšil na to, až se svalí vedle Ashley do postele. Vydechl a protřepal si prsty ztrnulé od toho, jak si chtěl zapálit.

" Nechceš kouřit, že ne?" zašeptala mu Ashley za zády. Leknutím málem nadskočil. Položila si bradu na jeho rameno a vložila mu své prsty do dlaně.

" Jo, jaks to poznala?"

" Co myslíš?" odpověděla pobaveně. Tom se na ni jemně otočil. Škobrtla a div že nepřepadla přes zábradlí, kdyby ji Tom nezachytil za paži.

" Promiň..." zamumlal a dusil smích. Ashley se usmála. " Takže, um, zítra odjíždíš?"

" Kéž bych nemusela. Budete mi chybět. Všichni," vykoktala.

" Taky mi budeš chybět," pošeptal. Položil jí dlaň na tvář a ona se usmála. Leskly se jí oči. Tom se zachvěl a podíval se jí do nich. Právě tu byla šance ji konečně políbit...

" Hej, sprcha je volná!" zvolal Bill a jen v ručníku přišel k nim. Tom i Ashley přistiženě odvrátili hlavy. " No, no, sorry," řekl Bill, když si všiml jejich výrazů a rychle se vrátil do pokoje. Ashley se od Toma odtáhla.

" Tak já si asi zajdu do té sprchy..." nedokončila větu, protože než mohla, Tom ji vzal za ruku a přitáhl si ji blíž. Netrpělivě si pohlédli do očí a pak Tom přitiskl svoje rty na její. Ashley cítila, jak se při doteku Tomových rtů okolní svět rozptyluje. Nikdy jí nic nepřipadalo správnější. Automaticky mu jednu ruku omotala kolem krku a druhou mu nechala volně na prsou. On si ji svýma rukama přitahoval za záda blíž. Po dlouhé chvíli se Tom odtrhl, aby se na Ashley podíval. Když uviděl její výraz, okamžitě ji znovu políbil. Tentokrát oba otevřeli pusu, aby se políbili opravdově. Tom ucítil, jak se Ashley zachvěla, když jí jazykem vklouzával do úst.

Ashley Toma pustila. Srdce jí splašeně tlouklo. Tom vytáhl obočí a jemně jí stiskl pas.

" Já... já..." mumlala, neschopna vytvořit smysluplnou větu. Otočila se k Tomovi zády a vešla do pokoje. Po tom, co si Tom uvědomil, co se stalo, vydal se za ní. Nebyla v pokoji, ani v koupelně.

" Kde je Ashley?" dožadaval se Tom Billa skoro nepříčetně. Bill na svoje dvojče vytáhl obočí.

" Vzala si svoje věci a šla za G's. Neřekla proč. Něco se stalo?" zeptal se. Tom se otočil od bratra a nemohl pochopit, o co tu šlo. Jenom se líbali, všechno bylo v pořádku! Proč jen tak odešla? Vyděsil ji, tlačil na pilu, nebo co? Tom peprně zanadával a bouchl do zdi.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 6. november 2012 at 16:40 | React

Tak moc jsem se na tuhled povídku těšila :) Je vážně skvělá... takováhle situace na balkóně :) škoda jen jak to dopadlo a že vůbec Ashley odjíždí, to mě docela překvapilo.
Už aby tu byl další díl :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement