Zázračné ruce 8.

3. october 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

" Tome, přísahám, že tě zabiju..." vyhrožovala Ashley. Skupina, producenti a Ashley seděli v malé úzké místnosti, zatímco kluci podepisovali podpis karty. Z nějakého důvodu se Tom rozhodl schovat zbytek kartiček, aby na nich byl jen jeho podpis.

" Co je? Stejně jsem tu jediný zajímavý!" odsekl Tom a nadzvedl karty nad hlavu, aby na ně Georg nedosáhl. Bill u stolu protočil panenky. Bylo moc horko na hraní her.

" Tome, dej sem ty karty," řekl Bill klidně, ale výhružně. Tom se zamračil, ale podal karty Georgovi.

" Jste blbí..." stěžoval si. Všichni věděli, že by se s Billem nikdy nehádal, když takhle mluvil. Ti dva spolu zápasili v jednom kuse, ale Bill byl vždycky na jeho straně. Jediný člověk, kterého Tom poslouchal, byla Ashley.

Tom, znuděný ze svých spoluhráčů, se rozhlédl po místnosti po nové zábavě. Všiml si stříbrných příborů.

" No tak, dej mi!" prohlásil a zašermoval Gustavovi před obličejem vidličkou. Gustav se na něj podíval vražedným pohled, tak se Tom přesunul na Georga.

" Je strašné horko, Tome," zamumlal baskytarista a odstrčil vidličku od sebe. Z nějakého důvodu neměla místnost, kde byli, klimatizaci. Jost ale trval na to, aby tady práci dodělali. Na gauči vedle Natalie, si Ashley připadala jak v jednom ohni. I když měla kluky moc ráda, nemohla se dočkat, až bude sama, hlavně od Toma. Rychle přešla místnost, sebrala mu vidličky a přidržela mu je u tváře.

" Jestli nezavřeš pusu a nesedneš si, vypíchnu ti jimi oči!" vyhrožovala. Tom na ni šokovaně, ale i laškovně vyvalil oči. Musela se naštvat.

" Co je, dneska nemáš den?" vtipkoval. Zamračila se.

" Ne, je tu skoro sto stupňů a ty tu běháš jak idiot! Kolik že ti je?" Kluci si zakryli ústa, aby nebylo slyšet, jak se smějí. Nikdy Ashley neslyšeli mluvit tak hlasitě, ani jak na Toma křičí. " Prostě si sedni. Prosím tě." Protože nechtěl, aby mu poškrábala obličej, Tom si sedl.

" Děkujeme, Ashley!" okomentoval to Bill od stolu. Tom se na něj vražedně podíval, ale mlčel. Dál šlo podepisování v pohodě, když se nepočítá, že se všichni potili. Volno měli před obědem a zbytek dne neměli nic na práci. Kluci se nasáčkovali ke dvojčatům do autobusu, aby se tam dívali na film, kterým by mohli zabít čas. Nikdo se opovažoval jít venku do toho vedra. Díky chladnému vzduchu z klimatizace všichni brzy odpadli.

Zatímco se kluci hádali o filmu, Ashley zasedla ke svému laptopu. Překvapivě byla Rachel online. Bylo to jako věčnost, co se spolu bavily, proto byla Ashley ráda, že svou nejlepší kamarádku zastihla. Po tom, co jí vysvětlila, kde jsou, Rachel navrhla, že by všichni společně mohli zajít do nedalekého vodního parku. Ashley o něm nikdy neslyšela, ale rychle si ho vygooglila. Vypadal vážně dobře.

" Hej, kluci, nechcete zajít do aqua parku?" zeptala se a ukázala klukům webovky.

" Oh, to vypadá dobře!" zaradoval se Tom a proklikal se k atrakcím.

" Jo, ale nemůžeme," dodal Bill. I když park vypadal skvěle, nemohli si vyjít na veřejnosti jen tak. Museli by jít s bodyguardy a strachovat se kvůli fanynkám a papparazziům. Miloval výzvy, ale tohle se mu zdálo jako moc zařizování.

" Ale Bille, nemáme tu naplánovaný koncert, nikdo nevím, že tu jsme!"

" I tak..."

" Myslím, že má Tom pravdu," souhlasila Ashley. " Koho by napadlo, že v takovém pařáku půjdou Tokio Hotel na veřejné koupaliště?"

" Souhlasím."

" Já taky," přidali se Gustav s Georgem. Bill tedy ustoupil.

Během hodiny byli spolu s Natalií a Tobim na koupališti. Okamžitě se začali bavit. Ashley se při pohledu na ně usmála. Byli nadšení jako děti na svém prvním výletě. Zamířili rovnou ke svým lehátkám. Jak Ashley předpovídala, bylo tam tolik lidí, že bylo nemožné, aby si kluků někdo všiml. Tom s Georgem ihned vlezli do vody. Otráveně zabručeli, když se Natalia zavolala zpátky, aby se namazali opalovacím krémem. Nemohla dopustit, aby se spálili!

Tom, G's a Natalia strávili většinu času v bazénu, zatímco Ashley s Billem se opalovali. Najednou byli vytaženi ostatními na atrakce. Šli na tobogán, kde každý musel s někým do páru. Tom nechal Billovi Ashley jen jedenkrát.

" Víš, budeme muset něco Rachel koupit, je geniální!" řekl Bill, když čekali, až na ně příjde řada. Bylo pro něj divné, čekat v řadě. I když bylo čekání otravné, bylo příjemné být jako ostatní, aniž by je někdo poznal.

Když začala slunce zapadat, všichni se vrátili ke svrškům a usušili se. Shodli se, že to byl nejlepší den celé tour. Bez fanynek, práce, starostí.

" Vím, že jsem nejdřív nesouhlasil, ale měla jsi pravda, Ashley, nikdo nás neviděl. A navíc to byla taková sranda," řekl Bill, když vyšli z aquaparku. Byli unavení, opálení, promáčení, ale šťastní.

Tom po cestě vzal Ashley za ruku. Zrudla a udělala totéž, přičemž přemýšlela, jestli se nenalokal moc chlórované vody.

" Bylo to vážně hezký. Nikdy už se sem bez tebe nevrátím," řekl. Zrudla ještě víc.

" Hej, procestovala jsem s vámi zemi, to je to nejmenší," odpověděla s úsměvem.

Tom ospale čekal, až je vyzvedne jejich limuzína. Pofukoval mírný větřík. Tom si Ashley přitiskl k sobě a položil si svou hlavu na její. Celá rudá se opřela o jeho rameno. Stáli v objetí jeden druhého, za nimi zapadalo slunce, byli spojení společně stráveným odpolednem.

Ani jeden si nevšiml muže s kamerou schovávajícího se na parkovišti.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement