Zázračné ruce 7.

1. october 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

Ashley ležela v potemnělém pokoji a potila se, i když byla zima. Od jejího polibku s Tomem uplynuly jen dva dny a on si k ní od té doby nepřilehl. Přála si, aby ano. Noční můry byly zpátky a jen v Tomových rukách se rozptylovaly. Zabalila se do deky a tiše otevřela dveře do obývacího pokoje. Nehleděla na to, co se mezi nimi přihodilo, chtěla jen znovu cítit ten pocit bezpečí s ním.

Došla ke gauči a zamračila se, protože tam Tom nebyl. Rozhlédla se po pokoji a sedla si na druhou pohovku a stočila se do klubíčka.

Venku si Tom utáhl z kouřící cigarety. Nezakouřil si od té doby, co se Ashley připojila ke skupině, a chybělo mu to. Výpary z cigarety ho uklidňovaly. Obvzlášť teď v noci, když nemohl usnout. Nedokázal přijít na to, co za tím je. Ve skutečnosti mu to bylo celkem jedno, chtěl jen spát.

Tom se usmál na Ashley stočenou na gauči. Zdálo se, že spí, ale věděl, že má lehký spánek. Sehl se ke gauči a jemně se dotkl jejího ramene.

" Hej, jsi v pořádku?" zeptal se. Otevřela oči a nakrčila nos.

" Smrdíš..."

" Cože?"

Ashley se zasmála a posadila se. Byla vděčná za tmu, protože tak nemohl vidět, jak se červená. Neměl na sobě tričko. Dívala se mu proto do očí.

" Smrdíš po cigaretách." Tentokrát se zasmál Tom a složil se vedle ní.

" No, nevěděl jsem, že tu budeš. Mimochodem, jsi v pořádku?" zeptal vážně. Nejspíš měla zase zlý sen. Její rychlá odpověď jeho domněnku potvrdila. Tom ji vzal kolem ramen a přitáhl si ji k sobě. Opřela si hlavu o jeho rameno. Pár minut seděli v tichosti, ale pak se na něj zkusmo podívala.

" Zůstaneš dneska se mnou?" zeptala se. Souhlasně přikývl, zvedl si ji do náruče a odnesl do pokoje. " Sakra, Tome!" postěžovala si, když ji položil na postel. Zasmál se a položil se k ní. Zabručela a otočila se k němu zády. Ale neměla nic proti, když ji vzal za rameno.

Rychle na ni upadl spánek, Tomova přítomnost ji uklidňovala. Tom byl taky unavený, ale nechtěl ještě spát. Zlehka jí přejel prsty po tetování na vnitřní straně zápěstí. Tiše zafuněla a on se pro sebe usmál.

" Co se ti stalo?" zeptal se opatrně. I když o tom nechtěl mluvit, Ashley mu pořád nevysvětlila, proč má ty můry. I teď cítil, jak je napjatá. Volnou rukou ji pohladil po zádech, snažil se ji uklidnit. " Nemusíš mi to říkat..." Chvilku byli zticha, ale pak promluvila.

" Můj nejlepší kamarád mě znásilnil," řekla klidně a bez jakýchkoliv emocí. Tom se na chvilku zasekl, ale sebral se a dál jí kreslil malé kroužky na zádech. " Bylo mi šestnáct..."

Před dvěma roky

" No tak, můžeme už jít?" zeptala se mladá Ashley. Měla hnědé vlasy a mnohem kratší, než teď. Kluk jejího věku stál před ní a ušklíbal se. Hrál s jezdcem zipu na svých kalhotách, jeho erekce byla viditelná.

" Ne, řekl jsem, že když neuděláš, co chci, tak už s tebou nikdy nepromluvím."

" Ale já to nechci..." zakňourala se slzami v očích. Věděla, že sem neměla chodit. Měla by odejít. Ale co když s ní už nikdy vážně nepromluví? Byl to její nejlepší kamarád...

" Dělej!" přikázal a srazil ji k zemi. Slzy už jí stékaly po tvářích. V očích už neměl laskavost, jen chtíč a touhu po moci.

" Prosím, nenuť mě..." vykřikla, ale bylo pozdě.

Současnost

Po tom, co Ashley skončila, bylo ticho. Tomovy prsty se zastavily. Myšlenka na nějakého kreténa, jak ji... dal prsty v pěst, aby se ovládl. Ashley cítila jeho pěst na svém zápěstí a vzala ho za ruku. Pomalu se uklidnil a povolil stisk. Pořád ale neměl slov.

" Nikdy jsem to nikomu neřekla..." přiznala Ashley. Tomovi bylo, jako by ho někdo střelil do břicha. Chytl ji pevněji a přitáhl si ji blíž, rty se prakticky dotýkali, když promluvil.

" To je mi líto. Kdybych toho hajzla potkal..." ucedil Tom skrz zuby. " Přísahám, že nedovolím, aby se ti ještě jednou stalo něco podobného." Ashley zrudla a Tom se pousmál. Viděl, jak se jí oči plní slzami, byla to směs smutku a radosti. Vzpomínky ji trápily, ale bylo jí líp. A věřila, že Tom dodrží slovo a nedopustí, aby jí někdo ublížil. Ochrání ji.

" Děkuju," zašeptala a jemně mu stiskla ruku. Přikývl a propletl prsty s jejími. Myslel to vážně. Nehodlal někomu dovolit, aby jí někdo provedl tu věc ještě jednou. Ochrání ji, ať se děje cokoliv.

Mlčky leželi a usínali. Ashley se usmála a natočila k Tomovi.

" Víš, pořád páchneš..."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Týnka Týnka | 1. october 2012 at 20:31 | React

no konečně jsem se dozvěděla co se jí stalo..:DD ale to bylo upe hezky ják jí Tom řekl že jí ochraní ale perlička na konec byla s těma cigárama no..:D:D:D

2 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 2. october 2012 at 19:34 | React

No přemýšlela jsem hodně dlouho nad tím, co by se Ash mohlo stát, ale znásilnění mě nevím proč nenapadlo... musí to být něco strašného, když se něco takovéhleho stane... Ale teď tu je Tom a jak říkal, ten už nic takového nedovolí a bude dobře :) E.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement