Zázračné ruce 11.

9. october 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

Klub praskal ve švech. Blikala různá neonová světla. Lidé buď pili, nebo tančili. Skupina se snadno dostala dovnitř a rovnou vykročila do VIP zóny. Do tohoto klubu se mohli dostat jen ti nejlepší.

Ashley se zvědavě rozhlédla; nikdy nebyla v žádném podobně trendy klubu. Vděčně si sedla na velkou pohovku. Bylo tam tolik lidí, tolik drinků! Kluci se ani neobtěžovali si pro pití sami jít, objednávali si z místa. Nabízeli jí, že jí taky objednají, ale nechtěla pít nelegálně.

Chtěla tančit. Byla překvapená, že ani jeden z kluků nechtěl tančit. Možná chtěli pařit jako ostatní, ale bez alkoholu jim to nešlo.

Seděli asi půl hodiny, když se Gustav zvedl a požádal o tanec dívku s velkýma prsama. Ashley si odfrkla a podívala se na Toma.

" Ty jsi takový lhář!"

" O čem to mluvíš?"

" V rozhovorech říkáš, jaký jsi sukničkář, ale přitom nejsi schopný ani tančit!"

" Víš, nechci tě nechat samotnou."

" Tak si zatancuj se mnou," navrhla. Tom vytáhl obočí a upil piva.

" Jestli nás zas někdo vyfotí, bude to ještě větší komedie," řekl. Pravdou bylo, že měl plné kalhoty jen pohledů na ni, nechtěl si přidělávat starosti tancem.

" Tak ať. Stejně si myslí, že jsme spolu spali..." A s tou krásnou pravdou ho vzala za ruku a vytáhla na taneční parket.

Tom se nespokojeně rozhlédl a pak se podíval na Ashley. Dřív neměl problém se na podobnou krásku laškovně culit, ale dneska to bylo jiné. Tentokrát tu dívku znal a měl ji rád. Jak moc, to objasňovaly jeho kalhoty. Zasmála se a omotala mu ruce kolem krku.

" Co, ještě nejsi dost opilý?"

" Absolutně ne..." souhlasil. Znovu se zasmála a začala se jemně pohupovat, čímž ho vybízela, aby se přidal. Byla sama zděšená z toho, jak byl odtažitý. Myslela si, že bůh ví jak se nebude ochomýtat kolem holek.

Tom se brzy oklepal. Otočil si ji zády, takže se úplně dotýkali těly a tančili.

Ashley se usmála, když zezadu ucítila, jak je vzrušený. Když už nic, aspoň se mu to líbilo. Ashley se na něj přitiskla ještě víc a sklopila hlavu dolů, styl Jersey Turnpike. Bože, jak jí to chybělo. Tomův penis ji nepříjemně tlačil na zadku. Kde se jen naučila tancovat tak... tak děvkovsky?


O několik hodin později skupina odjela upocená a unavená domů. Byli tak vyčerpaní, že se ani neobtěžovali se sprchou, a rovnou padli do postelí.


Začali do klubů chodit častěji. Když byli ve třetím klubu, Tom si dodal odvahy a požádal Ashley sám o tanec, znovu se na sebe natiskli. Ashley si položila hlavu na Tomovo rameno.

" Donesu něco k pití, hned jsem zpátky!" Přikývl a ona odešla k baru. To už bylo podruhé, co si objednávala vodu a připadala si jak idiot. Teď jí to ale bylo jedno, protože mě žízeň. Lidé ať si myslí, co chtějí. Interiér klubu byl zařízený do neonové modré. Ashley si z kapsy vytáhla mobil, aby si to vyfotila, když ji někdo vzal za lokem. Otočila se v domnění, že to byl jeden z kluků, ale uviděla nějakého muže ve středních letech.

" Čau, potřebuješ něco?" zeptala se s úsměvem. Ušklíbl se.

" Ne, jen jsem si tě všiml, jak tancuješ se svým klukem a chtěl jsem ti říct, že ti to fakt jde."

" Díky, ale já s ním nechodím," zasmála se. On jí úsměv oplatil a stiskl jí loket pevněji. Podívala se na svou ruku a pak zpátky na toho chlapíka.

" Takže mu nebude vadit, když si tě na chvilku ukradnu?" zeptal se s nestydatým šklebem. Zavrtěla hlavou. Kde Tom byl, když ho potřebovala?

" No, můžu se ho zeptat..."

" Nepotřebuju povolení," řekl. Jeho stisk už přestával být snesitelný.

" Můžeš jít pryč?" zeptala se hlasitěji.

" Ne," odpověděl muž a škubl s ní. Ashley se rozbušilo srdce, když jí položil ruku kolem pasu.

" Počkej, nech mě!" vykřikla. Neodpověděl. Kdyby byli někde mezi lidmi, třeba by si jí někdo všiml a pomohl jí. Ale takhle ji nikdo neslyšel.

Chlap ji dovlekl na záchody a zamlkl za nimi dveře. Ashley znovu zaječela, ale zbytečně. Nikdo ji neslyšel. " Tome!" zasoptila, když ji agresivně chytl. Věděla, že není šance, že by ji Tom slyšel.


Tom se šel podívat k baru, proč to Ashley tak trvá. Když ji nenašel, vrátil se ke zbytku skupiny.

" Viděli jste Ashley? Před deseti minutama si šla pro pití."

" Viděl jsem ji asi před pěti minutama u baru. Bavila se s nějakým starým chlapem. Myslíš, že šla s ním?" zeptal se Georg. Tom zavrtěl hlavou. Neodešla by s cizím chlapem bez toho, aby jim to řekla. To určitě ne.

" To se jí nepodobá. Vy dva se jděte podívat po patře; Bill a já jdeme dozadu," rozdal instrukce Tom. Všichni tiše souhlasili. Věděli, že Ashley nepatřila k holkám, které by lákali staříci.

Vzadu u toalet byla hudba tlumenější. Zkontrolovali oba záchody, Tom Billa donutil jít na holčičí, a teď byli v soukromém trojpokoji. Jedna kabinka byla prázdná a ve druhé kdo zvracel. Tom zaklepal na třetí.

" Obsazeno," ozval se mužský hlas. Tom se zamračil.

" Sorry, brácho," odpověděl a podíval se na své dvojče. " Kde, sakra, je?" Oba skoro vyletěli ke stropu, když ze třetích dveří vykřikl Ashleyin hlas.

" Tome, pomoc!" Slyšeli, jak jí ten chlap něco mumlá. Tom s Billem si vyměnili rychlý pohled. V další sekundě Tom vykopl dveře. Ashley byla natlačená ke zdi a ten bídák jí držel pusu.

" Bille," řekl Tom. Bill kývl, Tom chlapa od Ashley odtrhl a dal mu pěstí. Bill okamžitě vzal Ashley a vyšli ven. Bill se starostlivě odhlédl a doufal, že Tom nedostane naloženo víc, než snese.

" Whoa, co se stalo, kde je Tom?" zeptal se Georg, když za nimi s Gustavem přišli. Bill ukázal na záchody a oba kluci vletěli dovnitř. Billovi bylo toho chlapa, co Ashley chtěl znásilnit, skoro líto. Tři na jednoho nebylo moc fér.

Po nějaké době se všichni tři vrátili. Tekla jim trocha krve, ale očividně rvačku vyhráli. Tom přišel k Ashley a schoval si ji do náruče.

" Ashley, je mi to hrozně líto, promiň..." šeptal jí do vlasů. Podívala se na něj, měla vlhké oči. Nehledě na to, co se právo stalo, pousmála se. Tom ji objal pevněji.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 10. october 2012 at 16:18 | React

Ještě že je nakonec napadlo se jít za Ash podívat...
Kdyby přišli jen o několik minut dýl.. nó to by bylo špatný, ale Tomova náruč všechno zpravý :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement