Zázračné ruce 10.

7. october 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

" Nikam nejdeš," řekl Tom klidně s očima upřenýma před sebe. Od té doby, se chystali zalehnout do postele, se Ashley s Tomem hádali, jestli by neměla po tom, co se dneska stalo, odejít. Zbytek kapely se jim do toho nemíchal, protože si uvědomili, že tohle je mezi těmi dvěma. Museli to vyřešit sami.

" Tome, prostě to vzdej, jasné? Nemůžu zůstat."

" Ale proč? To, co se stalo dneska, už se nikdy nestane."

" Jistě, a co to, jak se tě to dotkne?"

" Je mi to jedno."

" To jsi teda blbec."

" To myslíš vážně? Jsem blbec?" řekl Tom s úšklebkem. Ashley se na něj podívala, čímž jen znásobila jeho škleb. Vydechla. Nevěděla, co má dělat. Nechtěla odejít od skupiny, ale taky nechtěla zůstat, protože jim způsobovala problémy. Nezmínila, jak se to dotklo jí. Pořád nemohla uvěřit, že jsou fanynky tak jedovaté. No, vlastně mohla, ale nechtěla. Radši, než aby Tomovi odpověděla, lehla si a nastavila mu záda.

Tom si lehl vedle Ashley a zahleděl se do stropu a zkoušel vymyslet nějakou záminku, jak by Ashley přinutil zůstat. Jistěže ji chápal. Netušil, co by dělal, kdyby se situace obrátila. Tak či tak, zvykl si na ni, staral se o ni, dost na to, aby se teď sebrala a zmizela.


Další ráno vzbudila Ashley vůně wafflí. Kluci se s vařením neobtěžovali od té doby, co najali Ashley. Zaspala a dostali hlad? Ospale vešla do kuchyně, kde načapala Toma, jak chystá snídani, o hodně větší, než jen pro něj.

" Co děláš?" zeptala se. Tom leknutím málem vyskočil až ke stropu. Otočil a usmál se na ni.

" Vařím snídani."

" Proč?"

" Proč ne?" odpověděl s úsměvem. Právě při dělání snídaně ho napadl plán, jak by u sebe Ashley udržel. Možná kdyby pro ně nemusela pracovat, tak by neodešla?

" Víš, jestli si umíš uvařit sám, tak už vážně nemám jediný důvod tu zůstávat," odsekla. Tomovo nadšení opadlo. Tak už dost plánování. Položil talíř na stůl a otočil se na Ashley.

" Co teda musím udělat, abys nás neopustila?" zeptal se vážně. Ashley byla trochu zaskočená. Za všechny jeho pokusy ji přemluvit, ještě nezažila, aby se tvářil takhle. Nevěděla, co si s tím počít. Sklopila pohled a začervenala se. Bylo tak těžké Tomovi odporovat, když se na ni takhle díval...

" Já nevím, Tome. Nechci odejít, ale prostě nevím." Téměř okamžitě Ashley ucítila na tváři Tomovy mozolnaté prsty, jak jí zvedají bradu, aby se na něj musela podívat. Cítila to známé jiskření. Polib mě, prosila mlčky, zatímco se na sebe dívali. Ne, nechtěla s ním nic mít, ale jedna malá pusa nemohla nic pokazit, ne?

" No, já taky nechci, abys šla," řekl Tom chraplavě. Jemně se prstem dotkl její líce a hned ucítil její teplo. Tolik ji chtěl líbat. Ale místo toho mluvil: " Teda, vím, že se to podělalo. A vím, že se pro tebe možná pár věcí změnilo. Ale ochráníme tě a všechno, a myslím to vážně, nechci, abys odešla, nikdo z nás to nechce, a..." Ashley se zasmála a chytila ho za paži.

" Tome."

" No?"

" Říkal jsi, že děláš waffle?" usmála se. Tom jí úsměv opětoval. Možnáže se všechno přece jenom urovná.

Ashley si vložila kousek waffle do úst. Nevěděla, proč Tom nevařil častěji, protože byly celkem dobré. " Slib mi jednu věc," řekla s plnou pusou. Tom přikývl. Souhlasila s tím, že neodejde a Tom by jí za to dal cokoliv. Polkla a pokračovala:

" Ať se stane cokoliv, neovlivní nás to, že ne?"

" Jistěže ne," potvrdil jí Tom okamžitě.


Později večer leželi všichni v obýváku. Celý den strávili poskytováním rozhovorů a autogramiádami a teď si užívali volno.

" Tak co teď?" zeptal se Bill nepřítomně. Všichni se po sobě ohlédli, potom promluvil Gustav.

" Mohli bychom jít do toho klubu, co se nám líbil," navrhl. Pár z nich souhlasilo. Tom se podíval na Ashley.

" Chtěla bys?" zeptal se jí. Nadšeně přikývla. Nikdy nebyla v opravdovém klubu. Pro jistotu si s sebou vzala nějaké oblečení, v případě, že by někam šli, a vlastně se nemohla dočkat, až si je obleče. Všichni si s novou energií pospíšili s přípravami.


Tom, Georg a Gustav trpělivě čekali na Billa a Ashley. Bill pomáhal s Ashley s make-upem. Nikdy nehrozilo, že by kluci uznali, že mu to jako maskérovi doopravdy jde.

" To je dost!" zvolal Tom, když Bill konečně vešel ze svého pokoje. Bill obrátil oči v sloup a chtěl něco namítnout, ale Gustav ho předběhl.

" Vypadáš úžasně..." Tom se podíval směrem Gustavova pohledu a málem omdlel. Ashley měla na sobě minisukni, uplý stříbrný top, který jí seděl jak druhá kůže. Na opálených nohách měla podpatky. Bill s make-upem odvedl skvělou práci, byla silně nalíčená, ale ne vyzývavě. Byla nádherná.

" Jo, díky," odpověděla. " Myslela jsem, že na ojetí dobrá, ale úžasná taky není nejhorší."

" Myslím, že na ojetí jsi taky," řekl Georg a podíval se na Toma. Zasmál se a přešel z němčiny zpátky do angličtiny. " Tome, zavři pusu, nebo ti ukápne slina..." Tom okamžitě sklopil pohled, čímž druhé rozesmál. Ashley vytáhla obočí, ale nekomentovala to. Tom si popravil kalhoty, nadechl se a vykročil k Ashley, které nabídl rámě.

" Jdeme?" zeptal se. Usmála se a vzala ho za ruku. Tom si pomyslel, že po téhle noci bude potřebovat dlouhou studenou sprchu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 8. october 2012 at 16:04 | React

Je úžasné, že nakonec Ash u nich zůstala :) Ale čekala jsem, že jí třeba Tom řekne že jí má rád :) Tším se na další díl...
***
Ty budeš mít tetování?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement