Zázračné ruce 5.

27. september 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

Ashley ležela na Tomově posleli a nečinně projížděla jeho iPod. Kluci probírali business ve vedlejší místnosti a Ashley se necítila na to je poslouchat. Mimo to, bylo příjemné ležet v Tomově pokoji. Ani se neobtěžoval si ustlat, ale jí se líbilo, jak po něm povlečení vonělo. Usmála, když narazila na známou písničku. Opřela si hlavu a zaposlouchala se do skupiny ve svých uších...

Tom tiše zaklepal na dveře, než vešel. Usmál se na Ashley. Bubnovala prsty do matračky a tiše artikulovala slova písničky. Sedl si na okraj postele a když sebou trhla, zasmál se.

" Klid," řekl, když si vytáhla sluchátka.

" Promiň... chceš být v pokoji?"

" Ne, jenom už mě nebaví ty debaty... radši budu s tebou lenošit. Cos poslouchala?" Lehli si vedle sebe, rameno k rameni, ucho k uchu a poslouchali hudbu.

" No Tome?" zeptal se Bill. Tom se na něj líně podíval. " Máme koncert! Vstávat!"

" Počkej, cože?" opáčil Tom a konečně si sedl. Ashley se posadila vedle něj a vypla hudbu. " Nemusíme tam být přes hodinu."

" Už jsi tu aspoň hodinu, Tome. Musíme jít," zabručel Bill a odešel do svého pokoje. Tom si povzdychl. Nenáviděl to, jak byl Bill před koncerty rozrušený. Jistě, on byl taky. Ale to ho Bill prostě nemohl s Ashley nechat? Teď, když byl s ní, necítil nervozitu jako obvykle. Byl... klidný.

" No, mám něco udělat, zatímco budete pryč?" zeptala se Ashley a podívala se na Toma. On jí pohled zmateně oplatil. " Mám vyprat povlečení nebo oblečení nebo tak...?"

" Oh, jdeš s námi!" řekl Tom se smíchem. Nemohl uvěřit, že jí to zapomněl říct.

" Jo?"

" Jo. Budeš v první řadě. Ani nápad, že bych šel bez tebe." Tiše si vynadal. Ani nápad, že by šel bez ní? Od kdy mu záleželo, kdo na koncertě bude a kdo ne? Pokračoval: " A budeš s námi v backstage."

Ashley zaraženě seděla. Jistě, pracovala pro ně, ale tohle? To bylo neuvěřitelné! Nad tou ironií se rozesmála. Ona, obyčejná Američanka, je členkou mezinárodně známé kapely Tokio Hotel.

" Víš vůbec, kolik lidí by pro to zabíjelo?" zeptala se nevěřícně. Tom se ušklíbl.

" Vlastně jo, vím..."


Do arény dorazili před devátou večer. Museli si projet pár detailů, ujistit se, že všechno funguje, že mají naladěné nástroje a tak podobně. Ashley kluky zasněně následovala. Byly tam davy lidí, šlapalo tolik věcí!

Kluci lenošili v backstage a každý se uklidňoval po svém. Tom sledoval Ashley, jak se opírá o stěnu. Bylo na ní poznat, že se necítí ve své kůži. Přiblížil se k ní a sebral akustickou kytaru. Ashley se na něj zvědavě podívala a sedla si k němu. Tom se na ni usmál.

" Naučím tě hrát na kytaru," oznámil jí. Ashley se zasmála.

" Uvědomuješ si, že máš za chvíli koncert, viď?"

" Jo. Ale když budu mít něco na práci, nebudu nervózní. Tak pojď sem..."

Ashley zrudla a posadila se k Tomovi. Vzal její ruce do svých a přiložil je ke strunám. Cítila jeho teplý dech na svém krku a tvrdou kůži na jeho dlaních. Netoužila o víc, než aby ji ty ruce objaly...

" Fajn, hoši, sranda skončila, je čas začít," oznámil Jost. Ashley a Tom unisono zakleli. Proč musel pokazit tak pěknou chvilku?

" Zavoláme ochranku, aby tě dovedl k tvému místu," řekl Tom.

" Ale nejdřív mě obejmi!" zvolal Bill. Ashley se usmála a objala ho. Tom se postavil taky, ale zarazil se. Má tolik odvahy jako Bill, aby si řekl o objetí? No, možná i o víc, ale určitě by si to nechal pro sebe...

" Hodně štěstí, Tome," usmála se Ashley a přerušila tak jeho myšlenky. Než něco udělal, přistoupila k němu a omotala mu paže okolo krku. " Vím, že budeš skvělej..." Tom jí dal ruce kolem pasu a zvedl ji. Bože, jak bez ní mohl žít? Po tom, co se zdálo být jako věčnost, ale ve skutečnosti to bylo jen pár sekund, pustili se a Ashley si odešla najít místo.

" Co to, sakra, bylo?" zeptal se Georg, když Ashley zmizela.

" Co bylo co?" zeptal se Tom nevěřícně. Věděl, na co jeho kamarád naráží, ale nechtěl ho potěšit odpovědí. O to teď Tomovi nešlo. Potřeboval myslet na Ashley, jak se na něj tistkla...

" S Ashley? Líbí se ti?"

" No tak, Georgu, dej mu pokoj. Musíme se připravit," utl ho Bill. Tom se na bratra vděčně podíval. Příště, až budou někde venku, musí mu něčím udělat radost.


Tom nelhal; Ashley stála vážně v první řadě. Kdyby tam nebyli všichni ti bodyguardi, vyšplhala na pódium, aby klukům byla blíž. Zatímco lidé kolem byli nadšením bez sebe, ona tiše seděla na místě a usmívala se. Nemohla se zbavit vzpomínky na to, jak ji Tom držel, jak na sebe byli přimáčknutí.

Když koncert konečně začal, Ashley došel dech. Kluci byli úžasní a Tom byl jednoduše... jednoduše perfektní. Bylo to úplně jiné, než na minulém koncertu. Teď ty kluky znala osobně. Znala jejich druhou stránku, byli to skvělí lidé. A znala Toma. I když by neměla, celý koncert se držela, aby za ním nevyskočila a nepolíbila ho.

Na konci Tom skoro skákal vzrušením. Byl vyčerpaný a bolely ho ruce, ale to oproti hraní nebylo nic.

Usmál se, když si všiml Ashley na jednom z gaučů. Okamžitě vyskočila a objala ho. Lhal... teď se cítil ještě líp, než při hraní.

" Byl jsi úžasný... vy všichni!" dodala, když vešel zbytek kapely. Bill se okamžitě ujal slova. Tomovi to nevadilo. Měl se skvěle.

" Víš, minule, co jsi měl koncert, jsem ti musela zachránit zadek..." vtipkovala Ashley. Pár dní zůstávali v Pensylvánii a Jost jim akorát rozděloval pokoje.

" Jo, ale už se to nestane. Příště ho zachránám já tobě."

" Oh, myslíš?"

" Jsme tady!" vykřikl Bill nadšeně. Georg s Gustavem jim popřáli dobrou noc a odebrali se k sobě. Ashley stál před dvojčaty a zdráhala se jít taky spát.

" No, jdeme..."

Pokoj byl hezčí, než kterýkoliv, který kdy Ashley viděla. Měl dvě velké postele a malý obývák. Ashley nevěděla, na kterou postel se uložit, ale rozhodně s nimi chtěla zůstat.

Když si dali sprchu, lehli si do postele a dívali se na televizi. Tom spal s Billem, zatímco Ashley měla postel sama pro sebe. Chtěla se vyspat na gauči, ale kluci jí to nedovolili.

" Tome, přines mi vodu. Bolí mě v krku."

" Přines si ji sám. Tys nemusel na nic hrát. Podívej na moje ruce!" Tom zvedl svoje ruce. Ashley zavrtěla hlavou. Občas byli vážně jako děti.

" Na..." podala Billovi vodu a sedla si na okraj postele k Tomovi. " Ukaž." Tom poslušně zvedl ruce do úrovně jejích očí. " Jste jak malí." Kluci se rozesmáli.

Vzala si pleťovou vodu a nastříkala ji Tomovi na ruce a začala mu je jemně masírovat. Tom si lehl a zavřel oči. Přesně tohle mu scházelo. Brzy ale Ashley přestala a Tom za ni otevřela oči.

" Co... konec?" Ashley se usmála a ukázala na Billa. Spal.

" Budeš rozmazlený," škádlila ho.

" Jsem Tom Kaulitz, zasloužím si rozmazlování." Ashley protočila panenky a vrátila se na svou postel.

" Jdi spát. Potřebuješ to. Vážně ti to šlo," řekla a obrátila se k Tomovi zády. Tom otevřel pusu k odpovědi, ale zase ji zavřel. Mlčel, ale chtěl ležet vedle ní.


Toma probudilo šeptání v pokoji. Otočil se a přimhouřil na Billa oči. Nebyl to on.

" Prosím... ne..." mumlala Ashley. Tom okamžitě seskočil z postele přiblížil se k ní. Sklonil se k ní, ale spala.

" Ashley, vzbuď se... něco se ti zdá," pošeptal jí a jemně jí zatřásl ramenem. Nepohnula se.

" Nenuť mě... Prosím tě..." pokračovala a otočila se k Tomovi. Viděl, jak se potí a má svraštěné obočí. Bez rozmyšlení vklouzl pod její deky a lehl si vedle ní.

" Šš... uklidni se, jsem tady," šeptal a přitáhl si ji k sobě. Téměř ihned se stočila do klubíčka a hlavu mu položila na hruď. Pomalu přestala mumlat. Tom se odtáhl a odešel k sobě do postele. Rád by zůstal s ní, ale věděl, že ho nepozvala. Po zbytek noci už neusnul.


" Jak ses vyspal?" zeptala se Ashley Tom s úsměvem, když vyšel ze sprchy. Tom se pokusil o úsměv, ale jenom se ušklíbl.

" Nemohl jsem spát. Co ty?"

" Já jsem spala... v klidu," lhala a rozdělila snídani na tři talíře. Sklopila víčka, aby na něj nezírala, protože na sobě měl jen ručník, ale on ji chytil za ruce. Nejistě se na něj podívala.

" Ne, nebylo. Slyšel jsem tě. Brečelas a cosi povídala. Co se stalo?" zeptal se jemně. Ashley se na něj zmateně podívala. Slyšel ji? Myslela si, že přestala mluvit ze spánku už dávno.

" Nic to nebylo, jen zlý sen, nech to plavat," řekla. Pořád se nevyprostila z jeho sevření.

" Víš, že mi můžeš věřit, viď?" zeptal se Tom. Ashley přikývla.

" Já..." odmlčela se a obrátila na Billa vycházejícího u koupelny. Bill přeskočil pohledem z jednoho na druhého a došlo mu, že přišel nevhod. Rozpačitě sklonil hlavu.

" Mám odejít?"

" Ne, to je v pohodě. Máš tu snídani," odpověděla okamžitě Ashley. Tom zavrtěl hlavou a vzal si svůj talíř. Nevěděl, proč byla Ashley tak nesvá, ale hodlal to zjistit.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 27. september 2012 at 21:41 | React

Po tom konic jsem pořádně napnutá :D Och, jak ti dva se k sobě chovaj, to mě čím dál tím víc okouzluje :) Prostě famózní :)*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement