Zázračné ruce 3.

23. september 2012 at 20:20 | Eve* |  Zázračné ruce

překlad: Eve*

Tom se musel opřít o zeď, aby se mohl pořádně shlédnout v zrcadle. Podíval se přes odraz do sprchy a přemýšlel, jestli se zvládne vysprchovat sám.

" Hej, bille?" zavolal.

" Co?" opáčil Bill pozdrážděně. Dneska měli focení a G's chtěli jít ven. I když Bill miloval oblečení, bez svého dvojčete ho to nebavilo. I když Tom nebyl na focení, Bill chtěl, aby byl někde poblíž.

" Myslíš, že se můžu osprchovat?"

" Nevím. Proč nezavoláš Ashley a nezeptáš se?"

" Je celkem brzo..."

" No, ale já to nevím, Tome," zopakoval Bill a vstoupil do dveří, aby se svým dvojčetem mohl líp mluvit. Byl už oblečený i nalíčený a vypadal jak gotický anděl. " Prostě jí zavolej. Lepší, jak nic." Bill si všiml Tomova šklebu v zrcadle. Vzdychl a vytočil její číslo. Po dlouhém odmítání si Tom konečně telefon vzal.

" Haló?" ozval se Ashlyin unavený hlas. Bill se zamračil, Tom měl pravdu, probudil ji.

" Ahoj, Asley, tady Bill. Vzbudil jse tě?"

" Jo, ale to je dobré," řekla se smíchem. " Stejně už musím vstávat."

" Dobře, tak to zkrátím. Jenom jsme přemýšleli, jestli se Tom může osprchovat. Páchne." Bill ignoroval Tomův vražedný pohled a čekal na odpověď.

" To záleží," řekla. " Vyměníš mu bandáž?"

" Uhuh... No, mohl bych, ale mám focení..."

" A co Gustav nebo Georg?"

" Ti už jsou pryč."

" Mám teda přijít?"

" Mohla bys?" zeptal se Bill nadšeně. Souhlasila, on zavěsil a on se usmál, jak to pěkně vyšlo. Tom tak rád nebyl.

" Co sis myslel?" vyjekl okamžitě. Normálně by měl z ošetření krásnou dívkou ve sprše radost. Ale tahle holka...

" O nic nejde," trval Bill na svém, když pochybovačně kontroloval svůj zevnějšek. Tom ze stolu sebral krabičku cigaret a zapalovač a připálil si. " Jenom ti vymění obvazy." Tom vyfoukl kouř a zamračil se. Takhle si další setkání s Ashley nepředstavoval. Ale už to bylo a byl naštvaný. Nechtěl ale svého malého bratra vytočit před focením, tak si znovu potáhl a uklidnil se.

" Dobře. Dík, žes ji zavolal," řekl a Bill se ihned zaradoval. I když se Bill nabídl, že zůstane a počká, než Ashley dorazí, Tom ho vyhnal. Nechtěl, aby za něj Bill jednal. Když Bill odešel, zhroutil se Tom na gauč a vydechl. Tohle bude zajímavé.


Ashley zastavila přes Billovým a Tomovým tour busem a zvedla ruku ke dveřím. Přišla tak rychle, jak jen mohla, ale najednou byla neuvěřitelně nervózní. Polkla a zaklepala na dveře. Otevřely se skoro hned. Tom měl na sobě jen volné kalhoty, žádné tričko, které by mu skrývalo hruď nebo bandáž. Na čele měl přivázaný tlustý šátek. V prstech držel kouřící cigaretu s popelem.

" A... ahoj," vykoktala Ashley a zadívala se mu místo na tělo do očí. Bože, měl je tak hezké...

Cigaretový opar uvnitř autobusu udělal Ashley zle. Bytostně nenáviděla kouření.

" Vážně se omlouvám, že tě sem tahám. Nechtěl jsem, abys mi musela víc pomáhat, ale Bill má práci a já nevím, jak si vyměnit obvazy a..." povídal Tom. Doufal, že tím skryje vlastní rozpaky, ale spíš se jen tiše proklínal.

" Tome," přerušila ho jemně. " To je dobré. Nevadí mi to. Fakt," usmála se na něj. " Udělám to rychle," řekla a přišla k němu blíž. Cítila, jak jí hoří tváře, ale snažila se soustředit. Nikdy nepotkala někoho tak přitažlivého. Opatrně mu smyla zaschlou krev. Nebylo jí moc, což bylo dobré znamení. " Myslím, že si tu sprchu klidně můžeš dát, ale jen rychlou. Voda může způsobit další krvácení."

Zatímco na jeho tělo dopadaly horké kapičky vody, zkoušel Tom vymyslet, co říct Ashley. Ne, ani v němčině nebo angličtině, nebyl schopný vyjádřit svůj vděk. Nebo lítost, že ji podruhé musí vidět zrovna takhle. Doufal, že ji někam vezme, možná do nějaké restaurace, a ukáže jí, jak je vděčný. Ale všechny tyhle plány byly momentálně v troskách. Ne, ne v troskách, rozhodl se, když vypl tekoucí vodu. Něco pro ni udělá. Jen nevěděl co, ale to vymyslí později. Podíval se na svoje poranění a uviděl tenký čůrek krve. Zaklel, omotal si kolem pasu ručník vyšel z oparu do koupelny.

" Teče mi krev," vysvětlil Ashley, která měla oči navrch hlavy. Odkašlala si, aby zakryla rozpaky nad polonahým Tomem.

" Pojď sem, ať se můžu podívat," řekla a uvolnila mu místo na gauči. Nekrvácel moc, ale voda krev ředila, čímž to působilo horší. Ashley mu krev vysušila a červenala se u každého doteku kolem jeho pasu. " Budeš mít jizvu."

Tom pokrčil rameny.

" Jedna jizva sem, druhá tam. Nebude to první. Od Billa mám taky jednu na obličeji," řekl a ukázal si na tvář.

" Vážně? Nevšimla jsem si jí," přimhouřila oči, aby lépe viděla.

" Jo, ale už je sotva viditelná. Podívej..." předklonil se k Ashley blíž. Polkla a udělala to samé. Teď už tu malou jizvičku viděla.

" Bolelo to?" zeptala se nepřítomně. Tom zavrtěl hlavou.

" Ani jsem to nezaregistroval." Aniž by uvažovala, zvedla Ashley ruku a dotkla se jizvy bříšky prstů. Zaražená svým jednáním se podívala na Toma. Znovu cítila to zvláštní brnění. Odolola touze se k němu ještě víc přiblížit, stáhla ruku dolů a odtáhla se dál. Oba se teď dívali do země, nevěděli, co udělat. " Jdu se převléct," promluvil Tom a odešel do svého pokoje.

Ashley si utřela zpocené dlaně do riflí, srdce jí bušilo. Strašně si chtěla Tomovi sednout do klína a nechat se nést. Přála si, aby ty divné pocity zmizely, doufala, že kdyby se dotkli, chemie by přestala pracovat. Nebylo by dobré se do Toma Kaulitze zamilovat.

V pokoji sváděl Tom to samé dilema. I když byl holkař, s Ashley rozmýšlel jinak. Nebyl si jistý, co chce, sex to ale nebyl. Ve svém odraze v zrcadle se mu naskytl nový divný pocit. Nechtěl se k Ashley chovat jako k ostatním. Ona byla jiná... lepší. S touhle novou myšlenkou se vrátil za Ashley. Začervenala se, když vešel.

" Odcházíš?" zeptal se Tom a snažil se, aby nezněl moc zklamaně.

" Hm, myslím, že budeš v pořádku, a taky tě nechci zdržovat. Vím, že máš na práci aspoň milion věcí."

" Ne, vlastně nemám," přiznal Tom. " Akorát jsem se chtěl dívat na nějakej film nebo tak, dokud se Bill nevrátí."

" No..." začala Ashley. Upřímně chtěla zůstat, ale nevěděla, jestli by měla. Tom ji překvapil, když ji jemně vzal za loket. Otočila se na něj a okamžitě toho zalitovala. Byla lapena jeho očima.

" Rád bych, kdybys zůstala..." připustil laskavě.

" No, možná na chvíli..." rezignovala. Jak by mu mohla klást odpor? Tom se usmál a oba se usadili na gauč, byl rád, že ji přesvědčil.

" Tak na co by ses chtěla dívat?" zeptal se Tom, když si vzal dálkový ovladač a poskládal nohy na stole.

" Cokoliv, jen ne romantiku," odpověděla a sedla si na svoje nohy. Tom vytáhl obočí. Která holka nemá ráda romantiku?

" Akčňák, horor?"

" Super!" souhlasila nadšeně a s úsměvem. Tom se podíval do sbírky možných filmů. Zaujal ho Resident Evil. Pěkné holky proti zombies? Byl rozhodnutý.

Film neběžel ani pět minut, když si Tom všiml známého výrazu na Ashleyině tváři. Bill se tvářil stejně, když se dívali na nějaký strašidelný film. Tom instinktivně vzal Ashley kolem ramen, přesně tak, jak to dělával s Billem. Úplně stejně jak Bill se k němu Ashley natiskla a vzala ho za tričko.

Na obrazovce šel Heroin tmavou uličkou a mířil před sebe pistolí. V pozadí hrála hudba a bylo jen otázkou času, kdy se zombíci začnou scházet. Světla v tour busu byla zhasnutá, závěsy zatažené: byla úplná tma. Ani Tom, ani Ashley nedýchali, oba se tiskli jeden na druhého a čekali, co se stane.

Když se autobus otevřel, Ashley pronikavě vykřikla. Tom hlasitě zanadával a vyskočil z gauče. Chodbou byl slyšet smích a němčina. Tom německy zaklel, stopl film a přitáhl si Ashley k sobě. Ashley s úlevou zabořila obličej do jeho ramena.

" To si jen Georg s Gustavem dělají srandu," vysvětlil a zakřičel na svoje německé kamarády. Oba se zasmáli a pak jeden s akcentem promluvil anglicky.

" No, jak jsme to mohli vědět? Myslel jsem, že si s Billem do tour busu holky nevodíte?" Ashley zrudla. Mysleli si, že je grupie. Skvěle. Jemně se od Toma odtáhla. Pořád držel ruku na jejích zádech.

" To je Ashley. Říkali jsme vám o ní, vy blbci. Není to šlapka, tak ticho," odsekl Tom. Ashley se nad jeho rozzuřeným hlasem málem propadla. Dotkla se jeho kolena. Trochu šokovaně se na ni podíval a hned se uklidnil. Nehledě na Georgovy urážky, sedl si zpátky na gauč a vzal si ovladač. Georg s Gustavem pochopili a ustoupili od televize. Ashley se opřela o Toma a znovu mu zmáčkla tričko.

" Oh, bože, na co se to díváte?" zeptal se Georg, když skupinka zombies sežrala člověka. Tom se snažil nesmát, když mu odpovídal. Georg nenáviděl horory. " To je strašné!" Nevydržel to a odešel z autobusu, prý na cigaretu. Tom by se k němu rád připojil, ale Ashlyino tělo na jeho ho zastavilo.

Film brzo skončil a Gustav se vrátil pro Georga. Georg se s nimi odmítl dívat na další film, tak si všichni čtyři sedli a povídali si. Ashley byla brzy vtažena do hovoru. I když ve škole nepatřila mezi mluvky, teď neměla problémy.

Bill se vrátil odpoledne a rovnou zamířil do kuchyně ke kávovaru. S hrnkem kávy přišel do obýváku a přidal se ke konverzaci. Povídali si o filmu, Billově focení a útoku na Toma.

Po chvilce se Ashley odmlčela a začala jí padat víčka. V posledních dnech se měla báječně, ale byla hrozivě unavená. Chtěla říct, že odchází, ale než to stihla, zívla. Tom jí jemně promnul rameno.

" Unavená?" zeptal se tiše. Ashley přikývla. " Chceš odvézt do hotelu?" I když se Tom zeptal, doufal, že řekne ne. Nechtěl, aby odešla.

" No... jo i ne," řekla upřímně. Naštěstí se kluci bavili a neposlouchali je. " Jo, protože jsem fakt vyčerpaná a byla jsem tu celý a nechci tu křenit."

" A ne?"

" Protože," začala stydlivě. " Protože zítra odjíždím a..." krátce se odmlčela, protože nevěděla, jak převést myšlenky do slov. Pak promluvila tak rychle, jako by snad rychlost závisela na směšnosti toho, co říkala. " A ráda bych s tebou strávila co nejvíc času, než odjedu," ustrašeně se podívala na Toma, jak bude reagovat, a překvapilo ji, když ho nachytala, jak se zamyšleně dívá před sebe. Zasoustředil se zase na Ashley a usmál se.

" Co kdybys zůstala ještě pár dní, než odjedeme my? Mohli bychom tě vzít domů. A do té doby bys mohla zůstat jako moje zdravotní sestra."

" Já nevím..." řekla nerozhodně. Půlka křičela ano, topila se v Tomově sladkém úsměvu a teplé ruce na rameni. Ta druhá, rozumnější, říkala ne. Byl sice milý, ale Tom holky jen využíval. Jen proto, že si zatím nic nezkusil, neznamenalo, že to neudělá později. Když se na Toma znovu podívala, myšlenka byla zapomenuta. Nezajímalo jo, co říká bulvár; věřila mu. " Musím si nejdřív zarezervovat delší pobyt v hotelu."

" Postarám se o to," nabídl se Tom okamžitě.

" Díky," řekla rozpačitě. Tom se usmál a pevně jí stiskl rameno.

" V pohodě. Vlastně jsem teď hrozně sobecký."

" Jak to?"

" Protože tě tu držím. Nechci, abys odešla."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aislin O'Callaghan Aislin O'Callaghan | Web | 23. september 2012 at 20:45 | React

Ach bože, kdy on není sobecký? :D Že prý to je Ashly, vy blbci, ne šlapka. Konec! :D

Mimochodem, kotě, kdy bude druhá půlka lolitky? :)

2 Aislin O'Callaghan Aislin O'Callaghan | Web | 23. september 2012 at 20:45 | React

*Ashley - ani psat neumím :D

3 Eve* Eve* | Email | Web | 23. september 2012 at 20:57 | React

[1]: Viděla bych to někdy ke konci týdne. ;)

4 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 26. september 2012 at 16:38 | React

Uch :D nějak mi tenhle díl úplně uniknul.
Ale byl skvělej stejně jako tamty dva :) Je opravdu hezký, jak se k sobě ti dva chovají :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement