Naše poslední noc

4. september 2012 at 20:09 | Eve*
Jedna jednodílovka ze starého blogu. :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Es ist unsere letzte Nacht wenn wir zusamm'n sind. Letztenmal.

Byla to naše poslední noc. Myslel jsem na text mojí písničky - ist das der letzte Segen und unsre letzte Nacht?

Ležel jsem s ní v rozehřáté posteli. Byla mi tak strašně blízko. Jen můj temný pokoj byl svědkem naší neskonalé vášně. Tak moc jsem ji miloval a nechtěl jsem ji nikdy ztratit. Jenže ona se stěhovala daleko pryč a já věděl, že už ji nikdy neuvidím. Skrze mdlé měsíční světlo jsem mohl vidět, že má dokořán otevřené oči. Byla tak kouzelná, když se jemně usmála a vydechla přitom tak něžně. Do očí se mi hrnuly slzy. Snažil jsem se je potlačit a proto jsem její nahé tělo silně přitiskl ke svému.

Byli jsme spolu tedy dnes naposled. Naše poslední požehnání. Náš poslední déšť. Naše poslední noc. Poslední splynutí našich těl. Špitla mi, že mě chce. Při jejích slovech mnou projel blesk vzrušení a já se na ni opatrně na půl těla položil. Objala moje tělo svýma nohama a já propojil naše těla. Naposledy. Lehce jsem přiráže. Potom víc. Ona se prohýbala v zádech, jakoby byla posedlá ďáblem. Slastně jsme vzlykali nad tou rozkoší, která nám proudila v žilách. Vše kolem ztrácelo hodnotu, byli jsme jen ona a já. Naše zpocená těla se o sebe otírala. Pak prudce zvedla hlavu a v očích měla blízkost. Blízkost toho, že za chvíli exploduje. Chytil jsem ji zezadu za krk a přiložil její čelo ke svému, zatímco jsem už byl také skoro na vrcholu. Pevně jsem zavřel oči a stiskl zuby, když jsem její kůži potřísnil svou tekutou láskou a do mého těla se rozlilo známé příjemné teplo. Ona jen tlumeně vzdychla a slastně si zkousla spodní ret. Dosáhli jsme blaha ve stejnou chvilku a já si zmoženě zase přilehl k ní.

Chvíli jsme jen společně oddechovali. A ona mi najednou přišla tak spřízněná a zároveň tak vzdálená. Otočil jsem se k ní zády, aby třeba neviděla moje slzy, které mě už zase přemáhaly. Stočil jsem se do klubíčka. Objala mě a něžně se mě zeptala, co se děje. Nejdřív jsem jen dlouho mlčel, ale když mě začala hladit po vlasech a líbat za krk, pověděl jsem, že nechci, aby mě opouštěla.

" Miluji tě," zašeptal jsem. Nikdy nezapomenu na to, co mi po dlouhé chvíli šeptala do ucha:

" Když už budeš na samém konci svých sil, když už nebudeš vědět kudy kam a kam svou ustaranou hlavu složit, když bude tvé srdce potrhané na kousky samým steskem a samotou, a když tvoje duše bude obtěžkaná lítostí a žalem, potom se stanu andělem - jen pro tebe samotného a zjevím se ti v každé potemnělé a osamělé noci. Potom chytíme se za ruce a odletíme spolu daleko pryč z tohoto světa. A už nikdy se navzájem neztratíme, nikdy se už neodloučíme jeden od druhého. Před každým svým snem mysli jen na mě a na mou tvář a poté uvidíš anděla, který vedle tebe poletí. Já budu vždy tím tvým andělem, který ti bude ve snech přicházet na pomoc a léčit tvé osamělé srdce."

Po jejích slovech jsme splynuli v dlouhém polibku a nakonec jsme si usnuli v náručí.

Když jsem se ráno probudil, už byla pryč.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Imagines mám radši s:

Tomem
Billem

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 5. september 2012 at 16:54 | React

Furt jsem tak nějak celou povídku doufala, že se stane nějakej zázrak a ti dva zůstanou spolu. Ale i když odjela a já mám radši šťastné konce, byla tahle povídka prostě překrásná :)*

2 Lena Lena | 6. september 2012 at 20:38 | React

Tohle se ti moc povedlo!! :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement