Zlato, co se netřpytí 6.

27. august 2012 at 20:20 | Eve* |  Zlato, co se netřpytí
JITKA

Málem se udusím radostí když mi od Toma přijde SMS se zněním:

"Jitko, moc mě to mrzí, vím, choval jsem se jako idiot a ten den, kdy jsem se vymluvil na zkoušku jsem byl...No, to je fuk, ale přísahám, že s žádnou holkou nic nebylo! Ano, málem jsem se někdy neudržel, ale jinak nic! Chtěl bych všechno vrátit... Miluju tě! Tom"


Celá rozradostněná volám Sabine, ale ona to ZASE nebere ! Jednou mě z ní vážně hrábne ! U Brigite dopadnu ještě hůř, protože mi to položí. Bezva ! Kámošky se na mě totálně vykašlaly !

TOM

SMS od Jitky se zasměju. Potěšila mě... Teď jsem zase v hotelu ve Varšavě, kde budeme mít za chvíli koncert. Už se těším ! Před našim manažerem ani na veřejnosti se pro jistotu nebudu zmiňovat o tom, že jsme se s Jitkou dali zas dohromady... Manažera nechám při tom, že spolu chodíme a fanynky nechám ať si myslí, že jsme se rozešli. Ani klukům jsem nic neřek. Co jim je taky do toho ! Dokonce ani Billovi což mě samotného překvapilo, možná se začínám měnit a ani si to neuvědomuju...

O měsíc později

,, To bylo skvělý !" řeknu, když se ze mě Tom odvalí. Ano, je to tak, takhle většinou ,,oslavujeme" to, že jsme spolu. Vidíme se docela dost málo, takže to není moc často. Navíc jsem i ráda, že se Birgite vrátil Georg, ta se na něj těšila možná ještě víc než já na Toma...Ale jenom o trošku.

,, Jo, to bylo !" usměje se Tom a kouká se do stropu. Přisunu se k němu blíž, nejspíš čekám, že si mě přitáhne, ale nic z toho se neděje. Místo toho se Tom zvedne a jde do koupelny. Bůhví, co tam dělá, ale rozhodně je tam čtvrt hodiny. Když vyjde, políbí mě na tvář se slovy, že už musí jít.

,, To nemyslíš vážně, před hodinou jsi přišel !" žadoním.

,, Já vím, ale už vážně musím jít ! Promiň, zavolám, jak budu moct !" a políbí mě na tvář. Já se jenom usměju a na schodech mu ještě zamávám. On mi ještě pošle vzdušnou pusu. Já se rozesměju a zalezu do bytu.

,, Chjo, já ho tak miluju," řeknu si pro sebe. Jsem příjemně naladěná, takže dokonce zasednu k novinám a hledám si novou práci. Možná by vás zajímalo, jak jsem vydělávala doteď, řeknu vám-horko těžko ! Když jsem se v osmnácti spakovala, vybrala jsem tři čtvrtě svého stavebního spoření, svoje kapesný, co jsem měla ,,nasyslený" v kasičce, pak se mi podařilo ještě dostat něco z rodičů (jsou fakt miliónový, jakou se mnou mají trpělivost !) a už jsem si to rázovala do banky rozměnit na eura. Pak jsem si spakovala nějaký krámy, domluvila se se Sabine ( byla jsem u ní na výměnném pobytu a od té doby jsme si psaly, je o čtyři roky starší, takže už má taky svůj vlastní byt ), aby na mě počkala na nádraží, dala jsem pac a pusu rodince a už jsem jela směr Hamburg. Toma jsem z toho úplně vynechala. Nechtěla jsem ho tím zatěžovat. Když jsem překonala těch milión přestupů a zabydlování se u Sabine, sehnala si práci. Bez matury to šlo sakra blbě a tak jsem skončila jako prodavačka v kosmetice, odkud mě stejně asi před čtyřma měsícema vyhodili kvůli tomu, že jsem nedocházela do práce. Bez pomoci Sabine a Brigite bych to asi nezvládla, dodneška jim splácím to, že mi půjčily na tenhle byt. No nic, to jsem odběhla, tak teď k tý nový práci...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tokiohotel-svk: Popcorn Tokiohotel-svk: Popcorn | Web | 27. august 2012 at 21:27 | React

počuj ja som tu čítala jednu poviedku strašne som si ju obľúbila. prosím ťa nevieš čo som ti to tu tak žrala? :D strašne to chcem dočítať keď už mám čas :)) ďakujem! ♥

2 Eve* Eve* | Email | Web | 27. august 2012 at 21:46 | React

[1]: To netuším. :D Zkus se tu podívat do povídek, snad ji najdeš. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement