Zlato, co se netřpytí 4.

22. august 2012 at 20:20 | Eve* |  Zlato, co se netřpytí
Bill konečně vyleze z koupelny. Popřeje mi dobrý ráno a jde zas někam do háje. Poslední dobou se s klukama moc nebavim. Tisíckrát se mě ptali, co se mnou je, ale já jim vždycky odseknul. To, že jsem se nejspíš rozešel s Jitkou ví nejspíš jenom Georg, protože po mně pokradmu hází tázavý pohledy. Zřejmě čeká vysvětlení, aby ho mohl říct tý svý Brendě nebo jak se jmenuje, která se s Jitkou kámoší. Jo, to tak. Ještě se proti mně spojej a bude to v háji.

JITKA

Fajn, už nejsem v kuchyni, ale přesunula jsem se do obýváku, kde se dívám na televizi. Na jednom programu narazím na film, na který jsme se kdysi dívali s Tomem. Bodne mě u srdce a slzy se mi začnou hrnout do očí. Přepnu dál a na dalším kanále běží nějakej kus záznamu z jejich koncertu. Je tam sice nejvíc vidět Bill, ale sem tam i Tom. Nemám sílu to ani přepnout ! Rozbrečím se, je to na mě moc neúnosné.Krátce po poledni si jdu koupit do trafiky noviny. Vejdu tam a zmerčím, že maj nový Bravo. Ignoruju protivnej výraz té babky za kasou a začnu si ho prohlížet. To, co tam vidím, mi vyrazí dech.

Je tam článek s názvem "Rozchod?!" a je u něj moje fotka s Tomem, jak se objímáme a počítačem je to udělaný tak, že jsme jako rozdělený červenou klikatou čárou. Kde tu fotku ksakru vzali? Ta je čistě soukromá! Nedá mi to a začnu číst:

Tom Kaulitz, kytarista skupiny Tokio Hotel, se nejspíše rozešel se svou poslední přítelkyní Jitkou Krausovou! Náš redaktor měl to štěstí, že šel náhodou kolem domu, kde má Jitka byt - jasně, vsadím se nevím o co, že tam vysedává denně - a viděl odsud vycházet Toma značně rozladěného. Navíc měl v poslední době dost volna, tak proč se s Jitkou nikde neukázal? A příčina? Je možné, že už Jitka nevydržela nátlak médií a paparazziů, kteří je s Tomem pronásledovali na každém kroku. Tom je také znám tím, že není zrovna nejvěrnější, tak se s tím Jitka možná rozhodla skoncovat... Každopádně můžeme jen hádat, ale jedno je jisté: Tomovy fanynky mají znovu naději!

,, No to si dělaj prdel," zašeptám si pro sebe a pro jistotu v češtině.

,, Slečno, buď si to kupte, nebo to položte, tady není literární kroužek," vytrhne mě z přemýšlení babka za kasou.

,, Co? A-ano, jistě, vezmu si prosím tyhle noviny a ještě tamhleten deník..."

,, Všechno?"

,,Ano, prosím."

Zaplatím a jdu domů. Cestou si pročítám ty první noviny. Dozvídám se pár věcí ohledně politiky, zločinu bla, bla, bla.

Doma si sednu na gauč v obýváku a vezmu si ten druhej plátek. Po otevření a přečtení zjistím, že je to hnusnej bulvár a nestačím se divit. Mimochodem, jmenuje se Paparazzi nebo tak nějak. Prostě hnusnej bulvár!
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Byl/a jsem tu

Byl/a jsem tu. 100% (882)

Comments

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 23. august 2012 at 11:26 | React

Ten bulvár je něco tak hroznýho.. on se dozvý vážně o všem

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement