Následuj mě 11. 2/2

23. august 2012 at 18:00 | Eve* |  Následuj mě
Pod povídkou najdete anketu o tom, jakou povídku byste tu rádi v budoucnu viděli, tak hlasujte. :)


překlad: Eve*

Dotkla jsem se kliky a chystala se vejít, když v tom jsem zaslechla tiché zabrnkání na struny. Podívala jsem se na dveře a zaposlouchala se do hlasu. Nedokážu jít dovnitř. Kdykoliv je naštvaný nebo chce být sám, zavře se v pokoji a hraje na kytaru.I can feel her breath,
As she's sleeping next to me,
Sharing pillows and cold feet,
She can feel my heart;
Fell asleep to its beat,
Under blankets and warm sheets,
If only I could be in that bed again,
If only it were me instead of him.

Zhluboka jsem se nadechla, stiskla kliku a otevřela dveře. Vešla jsem do pokoje, zavřela za sebou a podívala se na Toma.

Does he watch your favourite movies?
Does he hold you when you cry?
Does he let you tell him all your favourite parts,
When you've seen it a million times?
Does he sing to all your music,
While you dance to Purple Rain?
Does he do all these things,
Like I used to?

Sedl si tak, aby na mě viděl, sklopil hlavu a dál hrál a zpíval. Ani jednou se na mě ale nepodíval, ignoroval mě.

Fourteen months and seven days ago,
Oh, I know you know,
How we felt about that night,
Just your skin against the window,
Oh we took it slow,
And we both know,
It should have been me inside that car,
It should have been me instead of him in the dark.

" Tome?" pošeptala jsem, ale neodpověděl.

Does he watch your favourite movies?
Does he hold you when you cry?
Does he let you tell him all your favourite parts,
When you've seen it a million times?
Does he sing to all your music,
While you dance to Purple Rain?
Does he do all these things,
Like I used to?

" Tome," zopakovala jsem hlasitěji. Konečně ke mně zvedl hlavu, ale nepřestával hrát.

I know, Love,
I'm a sucker for that feeling,
Happens all the time, Love,
I always end up feeling cheated,
You're on my mind, Love,
Oh darling, led her where that leaded,
It happens all the time, Love, yeah.

Ani jednou jsem se od něj neodtrhla. Vzájemně jsme si zírali do očí. Zpíval pro mě. Nemohla jsem odejít, bylo to jako past.

Will he love you like I loved you?
Will he tell you everyday?
Will he make you feel like you're invincible,
With every word he'll say?
Can you promise me if this was right,
Don't throw this all away?
Can you do all these things?
Will you do all these things,
Like we used to?

Ke konci písničky se na mě zpříma podíval. Při těch slovech se mi do očí sbíhaly slzy. Tom vypadal mrzutě, ale i smutně, pod psa a to mi nepomohlo. Procházel si kvůli mně mizérií a já s tím nemohla nic udělat.

Oh, like we used to...

" Tome," zamrkala jsem, abych zahnala slzy. " Poslouchej mě." Konečně se na mě podíval. Přišla jsem k němu blíž, abych mu viděla líp do obličeje. " Vím, že se mnou nechceš už nikdy promluvit, ale pochop to. Chris mi namíchal nějaký svinstvo a zneužil mě. Žárlil na tebe. Asi se mu líbím. Jenomže dneska se mi za to omluvil, protože mu došlo, co udělal. Objímali jsme se, protože jsem mu odpustila, to je všechno. Oba jsme se ti to snažili vysvětlit, ale tys nechtěl. Řekl jsi, že jsme se dali dohromady, víš, jak moc se mě to dotklo? Chci být jedině s tebou, ale tobě to asi nedochází. To, cos mi řekl v posledních dnech, mě fakt dostalo. Vynadals mi do děvek, sviní, sobkyň, lhářek. Nejsem ani jedno z toho, Tome. Jestli si myslíš, že jsem ublížila já tobě, tak se zamysli, jak je mně. Nic jsem neudělala, jenom se se ti snažila vysvětlit, jak se věci mají, ale ty nic. Místo toho mě radši zavrhneš. Ani jednou jsem ti neřekla nic ošklivého, jen jsem se snažila být milá. Ale ty nic! A to bolí. Snažím se o tebe, ale ty mi mou snahu jen meteš do tváře. Miluju tě, Tome. Miluju jenom tebe, copak to nechápeš?" vyhrkly mi slzy. Rychle jsem se otočila a odešla ke dveřím.

" Taky tě miluju," uslyšela jsem tiše. Zarazila jsem se, ale neobrátila se na něj zpátky. " Jenom to bolí. Načapal jsem tě při sexu s mým kamarádem. Chápu, žeš byla nametená, ale i tak to bolí. Dostalo mě to, bylas nahá a dotýkala ses ho. Nikdy jsem si nemyslel, že se mi to stane. Moje první opravdová holka se vyspala s mým kámošem. Proto jsem si to vzal k srdci. Vím, že jsem ti ublížil tím, co jsem řekl, ale prostě jsem nevěděl, jak se s tím vyrovnat. Možná jsem tě měl nejdřív vyslechnout, ale nemohl jsem. Nemohl jsem se na tebe ani podívat. Pořád jsem tě viděl, jak sedíš na Chrisovi. Ubíjelo mě to. No a pak tě vidím, jak se s ním objímáš a bylo to jasné. Žárlil jsem, protože jsem to nebyl já. Promiň mi ty hnusárny, co jsem ti řekl, Tori. Nechtěl jsem, aby to zašlo tak daleko. Nechtěl jsem ti ublížit. Chtěl jsem si jen někde vybít vztek a tohle se hodilo. Pořád jsem měl jen tu svoji bolest. Já jsem tu sobec, ne ty. Omlouvám se, Tori."

" Takže co bude teď?" zeptala jsem se.

" Já nevím," hlesl. " Pořád tě strašně miluju, Tori. Bude to mezi námi pořád takové, když se dáme zase dohromady?"

" Jistě," řekla jsem tiše. " všechny vztahy si projdou peklem, a tohle bylo to naše. Jenom nás to utuží." Otočila jsem se na podpatku a usmála se na něj.

" Chyběl mi tvůj úsměv," vzdychl Tom a vstal. Položil mi dlaně na boky a shlédl na mě. Objala jsem ho kolem krku. Zezdola tlumeně hrály The wanted boomed a jejich Heart Vacency. " Pamatuju si, jak jste s Nikki tuhle písničku furt zpívaly ve třídě," ušklíbl se Tom a opřel si čelo o to moje. " Asi to bude zase dobré," povzdychl si. Usmála jsem se a dotkla se svými rty jeho.

Bylo to, jako bychom se líbali poprvé. Bylo to tak kouzelné, že jsme ani jeden rty ani trochu nepohli. Se smíchem jsme se od sebe odtáhli.

" Šíleně tě miluju, Tori."

Bude to zase dobré.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 báři báři | Web | 24. august 2012 at 0:38 | React

No, tak to doufám, že to bude jenom dobré. Že se neobjeví žádný další způsob, jak by se mohli pohádat. Žádný další Chris, který by Tori nadrogoval a pak s ní dělal kdo ví co. Takže, těším se na další díl. :)

2 Rea Rea | Email | Web | 25. august 2012 at 18:56 | React

[1]: Přesně!Taky se těším!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement