Následuj mě 10.

16. august 2012 at 18:00 | Eve* |  Následuj mě

překlad: Eve*

Dívala jsem se na zavřené dveře. Co mám do prdele dělat, jít za ním? Nechat ho o samotě? Bude mě nesnášet tak jako tak. Bože, já jsem takový blbec. Zničila jsem něco pěkného kvůli jednomu blbému klukovi, který byl ke všemu jeden z jeho nejlepších kamarádů. Kluka, se kterým jsem chtěla být, jsem ztratila kvůli hloupé chybě. Není možné, že by mi věřil.

" Tori?" Znala jsem ten hlas. Byl to hlas, který jsem momentálně nenáviděla.

" Vypadni ode mě," pošeptala jsem." Proč? Potřebuješ mě."

" Ne, nepotřebuju. Všechno jsi zničil. Nech mě samotnou," zasyčela jsem se slzami v očích. Stiskla jsem kliku ode dveří, otevřela je a rozutekla se ke schodišti.

" Joe!" zavolala jsem, když jsem dole uviděla svého kamaráda. " Viděls Toma?"

" Jo, před pár minutama vyběhl z domu. Co se děje?" zeptal se mě.

" To je jedno. Uvidíme se zítra nebo tak." A s tím jsem vykročila ke vchodovým dveřím.

Vzdychla jsem a utíkala na konec ulice, kde se dělila do křižovatky. Chvíli jsem rozvažovala, kudy se vydat. Věděla jsem, že normálmě by šel rovně a domů, ale v tuhle hodinu? Bylo sotva půl jedenácté.

Ozvala se hlasitá rána. Otočila jsem se doprava a uviděla postavu opřenou o lampu. Tu postavu jsem znala.

Přišla jsem k ní blíž. Předpokládala jsem správně, byl to Tom.

" Tome?" řekla jsem. Podíval se na mě, ale rychle se zase odvrátil, a kopl do sloupku lampy. " Zlomíš si nohu," vzdychla jsem a šla k němu.

" Jako by mi to nebylo jedno," zamumlal.

" Mně to jedno není," řekla jsem mu.

" Nelži, Tori," zasyčel.

" Cože?"

" Slyšelas," odsekl.

" Já nelžu, Tome. Záleží mi na tobě," povzdychla jsem si.

" Tak proč jsi teda šukala s Chrisem?" prsknul.

" Přidal mi něco do pití! Proto jsem byla tak mimo, když jsi šel na záchod. Využil mě, Tome. Chtěl, abychom se rozešli!" vysvětlila jsem mu. " Myslela jsem, že jsi to ty," dodala jsem šeptem.

" Nesváděj to na něj," zavrčel.

" Ne! Víš, že si umím míchat pití! Navíc jsem měla jenom jeden. Vysvětli mi, jak bych se mohla zbořit z jednoho drinku," odsekla jsem.

" Spala jsi s mým kámošem! Jak si myslíš, že mi je?" hlesl.

" Neodpověděls mi na otázku. Proč?" zeptala jsem se.

" Myslel jsem, že jsi jiná, Tori, ale nejsi. Jsi rozmazlená fiflena. Zajímáš se jen o sebe. Bylas nadržená, tak jsi šla a ojelas Chrise. Ublížilas mi," odtrhl ode mě pohled a kysele se zasmál. " Dal jsem ti svoje srdce a tys ho normálně převálcovala."
" Tome-" šeptla jsem. " Tome, podívej se na mě."

" Proč?"

" Můžeme to zvládnout," odpověděla jsem.

" Ne, nemůžeme," pokrčil rameny.

" Ale proč ne?" zeptala jsem se ho.

" Kvůli tomu, cos provedla. Nemůžu se na tebe dívat stejně, jak předtím. Podvedla jsi mě s mým kamarádem. Vidím před sebou stát kurvu. Miloval jsem tě, Tori. Miloval. Mi-lo-val. Ale už ne. Jsi první holka, do které jsem se vážně zamiloval a ty to takhle pokazíš. Nemyslím, že ještě někdy budu mít přítelkyni, protože se bojím, že by mi udělala to samé."

" To. Nemyslíš to tak," řekla jsem potichu a dívala se mu přitom do čokoládových očí.

" Myslím. Je mi to líto, Tori. Poslední tři týdny byly pěkně... dobrodružné. A jo, sex byl taky super, ale už s tebou nemůžu být. Sbohem, Tori." Bez dalších slov se otočil a oddálil se ode mě. Dívala jsem se, jak odchází. Dívala jsem se na něj, dokud mi nezmizel z dohledu.


Hodila jsem sebou na postel a rozbrečela se. Byl konec. Rozešli jsme se. A celé to byla moje chyba. Neměla jsem s Chrisem pít, když se choval tak divně. Všechno to teď zapadá. Choval se divně, protože na Toma žárlil a chtěl, abychom se rozešli. Ten zasraný parchant.

Zvedla jsem hlavu z mokrého polštáře a natáhla se pro mobil. Psal mi Bill.

Kde sakra jsi? Tom mi volal, abych přišel domů, je hysterický! Nemůžu ho uklidnit. Co se kruci stalo? Zavolej mi!

To, co jsem Tomovi provedla, bylo hnusné a taky mi kvůli tomu bylo náležitě bídně. Vysvětlovat to jeho bratrovi mi ještě přitížilo.

" Tori? Do prdele, o co jde?" zakřičel Bill, když to zvedl.

" Bille-"

" Tori, co je?"

" Rozešli jsme se."

" Do prdele, proč?"

" Tom mi to nevěří, ale Chris. On. On mi přidal do pití nějaký svinstvo a svedl mě," zavřela jsem oči a čekala, až se na mě rozkřikne.

" Jako že tě sjel a přetáhl?"

" Myslela jsem, že je Tom!" vykřikla jsem.

" Ten bastard!" zařval.

" Bille, je mi strašně. Chci ho zpátky," brečela jsem.

" Chápu tě. Víš, že tě miluje, že jo?" zeptal se.

" Miloval mě, ale už ne. Řekl mi, že jsem mu ublížila. Můj bože."

" Tori, je to pro něj jen těžké. Sám se takhle k holkám choval, nemyslel, že se mu to taky může stát. Je v šoku, ale jsem si jistý, že si ráno uvědomí, co se stalo a bude tě chtít zpátky. Dobře?"

" Když to říkáš," zamumlala jsem.

" To říkám. Mám ho přetečného, určitě teď rozbíjí věci ve svém pokoji, jen doufám, že ne i notebook!" rozesmál se. Věděla jsem, že se snaží odlehčit atmosféru, ale nepomáhalo to. Ne teď.

" Dobře. Zítra ti zavolám."

" Fajn. Vyspi se. Zatím." Zavěsila jsem a přikryla se dekou. Potichu jsem brečela a snažila se usnout.


Máte jedno nové upozornění. Tom Kaulitz přidal příspěvek na vaši zeď.

Vyvalila jsem oči. Bill měl pravdu, včera byl v šoku a dneska si uvědomil, že to celé bylo jen jedno velké nedorozumění.

Včerejšek. Při té vzpomínce mi do očí vstoupily slzy.

Rychle jsem zamrkala a klikla na svůj profil.

Tom Kaulitz: Bolí to. A je to tvoje chyba.

S povzdychem jsem rozklikla jeho profil a první, co jsem uviděla, bylo, že si změnil stav ze zadaného na singl. Sedm liků a deset komentů. Pár komentů říkalo "můj bože" nebo "to není možné" nebo "v žádném případě", ale zbytek se shodoval s prvním komentářem, který mě hned upoutal: "koho to zajímá? Tori je volná!"

Chris.

Přečetla jsem si to několikrát dokola. Udělalo se mi z toho zle. Proč musí být kluci takoví blbci? Vypla jsem facebook i laptop a strčila si do kapsy mobil s klíči. Venku byla pořád ještě tma, bylo jen šest hodin ráno. Jenomže já nemohla spát.
Rychla jsem prošla kolem ložnice rodičů k hlavním dveřím a potichu opustila dům. Vydala jsem se k parku. Jedině tam jsem mohla být sama.

Zababušila jsem se, dokud mi nebylo teplo. Začalo se rozednívat. Kdosi mě objal. Kdybych řekla, že jsem byla zaskočená, bylo by to málo.

" Přišel jsem asi před hodinou. Viděl jsem, jak spíš na houpačce, tak jsem ti dal svou bundu." Otočila jsem se a uviděla člověka, kterého jsem myslela, že už nikdy nepotkám.

Tom.

Tom Kaulitz.

" Díky," pošeptala jsem a vrátila mu bundu nazpátek. " Měj se."

" Počkej, Tori!" zavolal za mnou.

" Ano?"

" Oh. Um. Nic, to je jedno." Co to sakra bylo? Proč byl v parku? Můj bože, to je tak v prdeli.


" Co budeme dneska dělat?" zeptal se Joe, jakmile jsme se všichni poskládali na gauči v jeho obýváku. Chris seděl vedle mě a hladil mě po zádech. Naproti mně seděl Tom a vraždil nás pohledem. Už několikrát jsem se od Chrise odsunula, ale on se na mě vždycky zase nalepil.

" Můžeš s tím do prdele už přestat?" vykřikla jsem na něj a vyskočila ze sedačky.

" S čím, zlato?" ušklíbl se.

" Nech mě konečně na pokoji. Všechno jsi posral!" zařvala jsem a vlepila mu facku.

" To nemyslíš vážně. Tom si tě nezaslouží. Patříš ke mně," pokrčil rameny.

" Ne. Nepatřím. Možnáže Tom není dokonalý, ale byl pro mě vším. Milovala jsem ho a ty jsi nás rozeštval, ty zasranej šmejde. Doufám, že boží mlejny fakt melou a pěkně tě semelou," zavrčela jsem na něj se slzami v očích. Divím se, že jsem už nebrečela, po tom, co jsem probulila posledních dvacet čtyři hodin.

Odvrátila jsem se od Chrise a všimla si, že mě Tom pozoruje. Bylo to, jako by mi do čela vypaloval díru Všichni na náš šokovaně zírali a já se nedivím. Přála jsem si, abych mohla vrátit posledních pár dnů a začít od znova.

Přála jsem si to.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Další přeložené povídky?

Ano 58.8% (529)
Ne 41.2% (370)

Comments

1 Rea Rea | Email | Web | 16. august 2012 at 18:28 | React

Achjo , s Tomem je to těžké!!Ten Chris je taková svině a ještě dělá, že on nic neudělal a ještě na ní šahá. Bože!!!Další díl prosím!!!!:-)

2 báři báři | Web | 16. august 2012 at 21:23 | React

No, tak to bych neřekla, že i kámoš může být takový hajzl. Asi bych neměla náladu se ukazovat partě, sedět naproti kluka, se kterým jsme se rozešli. No, rozhodně se těším na pokračování. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement