August 2012

Zlato, co se netřpytí 8.

31. august 2012 at 20:20 | Eve* |  Zlato, co se netřpytí
,, Prodávám v jednom krámu a..."

,, No to si děláš prdel, ne?!" vyjede na mě Tom.

,, Co je na tom blbýho?!" osopím se na něj.

, ,Víš, co to pro mě jako teď znamená? Už vidim ty titulky: Holka Toma Kaulitze prodává! Super!"Dvojčata s fans

30. august 2012 at 10:02 | Eve* |  Dvojčata
Bill vypadá jak Střihoruký Éda a Tom, aby hned frajerku neobjal, že jo. :D


Zlato, co se netřpytí 7.

29. august 2012 at 20:20 | Eve* |  Zlato, co se netřpytí
Po půlhodině hledání jsem nic nenašla! Buď práce totiž není tady v Hamburgu, nebo tam požadují alespoň dokončené středoškolské vzdělání. Bez matury jsem teda fakt v háji, ale to už jsem říkala.

Zkouším aspoň volat do mojí bývalý práce, jestli by to se mnou nezkusili znova, o čemž silně pochybuju, protože jsem se při mém vyhazovu docela slušně pohádala se šéfem.

Když mi to konečně zvedne asistentka, zeptám se, kdy přijde. Asistentka chce vědět moje jméno, tak jí ho řeknu a ta nána pitomá mi klidně řekne:Zlato, co se netřpytí 6.

27. august 2012 at 20:20 | Eve* |  Zlato, co se netřpytí
JITKA

Málem se udusím radostí když mi od Toma přijde SMS se zněním:

"Jitko, moc mě to mrzí, vím, choval jsem se jako idiot a ten den, kdy jsem se vymluvil na zkoušku jsem byl...No, to je fuk, ale přísahám, že s žádnou holkou nic nebylo! Ano, málem jsem se někdy neudržel, ale jinak nic! Chtěl bych všechno vrátit... Miluju tě! Tom"


Zlato, co se netřpytí 5.

24. august 2012 at 20:20 | Eve* |  Zlato, co se netřpytí
Slibuju, že tohle je poslední článek, který vám přečtu, jenom abyste byli v obraze. Takže titulek je:

,,Jsem těhotná a Tom je pryč!"

Toto říká Jitka Krausová, EXpřítelkyně Toma Kaulitze. Před nedávnem se totiž rozešli a od té doby je Jitka na dně. Celé dny doma probrečí a posílá Tomovi SMS, ve kterých ho žádá, aby se k ní vrátil, že ho potřebuje. A ona ho skutečně potřebuje, jelikož je podle posledních zpráv těhotná! A co nám k tomu řekl Tom? ,, Možná je těhotná, ale možná taky ne a snaží se mě tím jen dohnat k tomu, abych se k ní vrátil, to ale nepřipadá v úvahu, už jí mám dost a nechci s ní už nikdy nic mít!" To je od Toma sice sobecké, ale co naplat! Teď si naopak může užívat fanynek, které ho budou obletovat ještě víc ve snaze získat jeho srdce.


Kousek domova

23. august 2012 at 20:20 | Eve*
Teda takový romány ze srdce nesnáším, ale tohle je tak pěkné, že jsem neodolala. Jako by to psal sám Bill. Příjemný počtení. :)

překlad: Eve*

Kdykoliv jsem se cítil sám. Kdykoliv jsem se cítil pod psa. Kdykoliv jsem potřeboval obejmout, šel jsem za Tomem. Nikdy mě neodmítl, nikdy mě od sebe neodstrčil a nikdy mě neignoroval, ať se stalo cokoliv. Maximálně byl na mě na patnáct minut naštvaný.

I když si někdo mohl myslet na incest, fanynky to nazvaly twincestem, můžu vás ujistit, že mezi námi nikdy nic nebylo. Jen bratrská láska, kterou jsme měli rádi. Byli jsme proti celému světu. Světe, pojď na nás a zkus s námi bojovat. Prohraješ, abys věděl.

Následuj mě 11. 2/2

23. august 2012 at 18:00 | Eve* |  Následuj mě
Pod povídkou najdete anketu o tom, jakou povídku byste tu rádi v budoucnu viděli, tak hlasujte. :)


překlad: Eve*

Dotkla jsem se kliky a chystala se vejít, když v tom jsem zaslechla tiché zabrnkání na struny. Podívala jsem se na dveře a zaposlouchala se do hlasu. Nedokážu jít dovnitř. Kdykoliv je naštvaný nebo chce být sám, zavře se v pokoji a hraje na kytaru.Zlato, co se netřpytí 4.

22. august 2012 at 20:20 | Eve* |  Zlato, co se netřpytí
Bill konečně vyleze z koupelny. Popřeje mi dobrý ráno a jde zas někam do háje. Poslední dobou se s klukama moc nebavim. Tisíckrát se mě ptali, co se mnou je, ale já jim vždycky odseknul. To, že jsem se nejspíš rozešel s Jitkou ví nejspíš jenom Georg, protože po mně pokradmu hází tázavý pohledy. Zřejmě čeká vysvětlení, aby ho mohl říct tý svý Brendě nebo jak se jmenuje, která se s Jitkou kámoší. Jo, to tak. Ještě se proti mně spojej a bude to v háji.

JITKA

Fajn, už nejsem v kuchyni, ale přesunula jsem se do obýváku, kde se dívám na televizi. Na jednom programu narazím na film, na který jsme se kdysi dívali s Tomem. Bodne mě u srdce a slzy se mi začnou hrnout do očí. Přepnu dál a na dalším kanále běží nějakej kus záznamu z jejich koncertu. Je tam sice nejvíc vidět Bill, ale sem tam i Tom. Nemám sílu to ani přepnout ! Rozbrečím se, je to na mě moc neúnosné.No není rozkošná?

22. august 2012 at 18:00 | Eve*
Rozhodla jsem se, že se pustím do nějakých menších překladů, než na mě zase spadnou ty sáhodlouhé romány. Snad se líbí. :)

překlad: Eve*

" Tomí?" protáhl Bill. Tom si povzdychl a stopl písničku od Samyho Deluxe.

" Jo, Bille?"

Jeho dvojče se ďábelsky uculilo.


Tom s jídlem

22. august 2012 at 9:22 | Eve* |  Animace
Jednu (pro mě) k snídani.^^