Následuj mě 5. 2/2

19. july 2012 at 18:00 | Eve* |  Následuj mě

překlad: Eve*

" Máš pohodlí?" usmál se Tom, jakmile vešel do pokoje. Byla jsem zachumlaná až po uši. Dolétla ke mně vůně skořice a cigaret, a tak jsem se zababušila ještě víc.

Věděla jsem, že jsem se k němu chovala hloupě. Proč jsem nebyla schopná mu říct, jak to je a říct mu, aby mě nebombardoval? Proč mu nemůžu říct "pojď na to a hned"? Protože život by byl nudnej. Ale teď s ním spím v posteli a vlastně s ním nejsem, tak je to zkomplikované.Tom se přesunul k posteli, sundal si tričko a kalhoty a mně se rozbušilo srdce. Ani nevím, co mě znervóznělo. Spala jsem už s hodně klukama, tak v čem se tenhle tak liší?

" Podělíš se se mnou o peřinu?"

" Promiň," usmála jsem se a uvolnila kus deky, aby si mohl lehnout ke mně a přikrýt se.

" Děkuju, lásko. Jsi vůbec unavená?" zeptal se.

" Jo, proč?"

" Jen tak." S úšklebkem si protáhl paže a zívl. Položil si ruku na polštář, na kterém jsem ležela, pak přeťapkal dolů a poklepal mi na hlavu na znamení, ať se pohnu. Přejel mi dlaní po těle a zastavil se na mém boku.

" Jsi hlaďoučká." Usmála jsem se a položila si hlavu na jeho hruď. Zavřela jsem oči a zaposlouchala se do tlukotu jeho srdce.

" Já vím."

" Tome?"

" Tori?"

" Ví to Alice?" zeptala jsem se.

" Ví co?"

" Že chceš mě? Je na tebe strašně upnutá. Vím, že ji vnímáš jen jako další holku ze školy, se kterou se vyspal. No, spal jsi s ní, ale řekls jí, že bude něco víc. A ona za tebou pokaždé přiběhne a očekává, že si to spolu okamžitě rozdáte. Neudělali jste to jen na té pláži-"

" Tori, mluvíš nesmysly," uchechtl se Tom.

" Chci jen vědět, jestli Alice ví, že se ti líbí, já?" zopakovala jsem.

" Jo, ví. Proto se na mě tak lepí. Nelíbí se jí představa, že by se nějakej pěknej kluk ze školy zakoukal do nějaké jiné, než do ní. Je ráda středem pozornosti a já jsem jedinej, s kým ještě nechodila. Tak prostě žárlí," pokrčil rameny.

" Proč ses s ní nevyspal jak s ostatníma?" zeptala jsem se.

" Protože s tím chci přestat. Chci toho nechat, abych mohl být s tebou. Vždycky jsem jí měl plné zuby," vzdychl a pevněji mě sevřel.

" Proč jsi prostě neřekl, že s ní nechceš spát?" zamumlala jsem.

" Zkoušel jsem to. Po deseti minutách, co ze mě nespustila pracky, jsem jí řekl, že s ní už nikdy spát nebudu, že už jí mám dost. Ale ona měla za to, že jsem ožralej. A to jsem měl jenom jeden lok!" uchechtl se Tom. " Děsím se toho, co udělá, až o tobě dozví. Vymlátí ze mě duši," zasténal.

" Proč? Já to nechápu. Najde si jinýho. Proč zrovna ty?"

" V sedmičce jsme spolu něco měli. Od tý doby mě nenechala na pokoji. Jo, měla i jiné, ale jen tehdy, když jsem s někým chodil. Když byla volná, věšela se na mě," vzdychl Tom. " Někteří lidi se na tebe přilepí, ale měli by radši vypadnout."

" Oh," uteklo mi. Zapřemýšlela jsem se nad jeho slovy a on mlčel.

Měl společnou minulost s Alice, holkou, která dala snad všem týpkům ve škole. Holkou, která měla snad všechny pohlavně přenosné nemoci. Jak to, že jsem si to neuvědomila dřív?

Cítila jsem, jak se mi klíží víčka. Tomovo objetí mě uklidňovalo, končetiny mi odumíraly; hlasitě jsem si oddychla.
" Vypadáš znaveně," zešeptal Tom, zatímco mi kroužil bříšky prstů po boku.

" Hmm?"

" Spi. Byly to náročný dny. Ale dnešek byl úžasný, hlavně proto, že jsem byl s tebou. Ve tmě vypadáš krásně," pošeptal mi do vlasů.

" Od kdy jsi tak sentimentální? Takovýho Toma Kaulitze neznám," zamumlala jsem.

" Dobrou noc, Tori." Políbil mě na čelo. Usmála jsem se a zahloubala se do spánku, přestala jsem vnímat okolí, ale ještě jsem docela zřetelně zaslechla: " Mám fakt tě rád, Tori."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 báři báři | Web | 19. july 2012 at 18:06 | React

Ve tmě vypadá každý krásně. :D ale pěkný díl, jsem zvědavá, jestli Alice bude dělat ještě nějaké problémy, nebo ne. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement