Následuj mě 3. 1/2

9. july 2012 at 18:00 | Eve* |  Následuj mě

překlad: Eve*

" Lidi. Chci piercing," zmínila se Jess, když jsme se poflakovali po městě.

" Jakej?" zeptala se jí Nikki.

" Nevím. A to je problém!" zakvílela Jess.

" Myslím, že by ti šel piercing v nose," navrhla jsem." Ale to dost bolí, ne?" zeptala se.

" Jo, ale stojí to za to. A můžeš si ho sama vytáhnout, takže se nemusíš bát, že by ses ve škole o něco zachytila nebo měl někdo kecy," zinformovala jsem ji.

" Jak víš, že se to chci zeptat?" usmála se.

" Jess, hele. Známe se asi pět let. Takže už tě mám přečtenou." Vzala jsem ji za ruku a otočila ji k nejlepšímu městskému piercingovému studiu.

" Salamanders?"

" Jo. Jsou tam spolehliví a maj pěknej výběr. Navíc padesát procent slevu na každej pierc." Otevřela jsem dveře a všech osm nás vstoupilo do Salamanders.

" Nemůžu uvěřit, že to fakt dělám," pošeptala mi Jess do ucha, když jsme si stouply k výloze.

" Můžu vám pomoct?" zeptal se prodavač.

" Chtěla bych piercing do nosu," řekla Jess nepřesvědčivě. Snažila jsem se udržet si vážnou tvář.

" Dobře. Vemte si papír a počkejte před těmihle dveřmi a Jamie vás za chvilku zavolá," usmál se na ni. Nemohla jsem od něj odtrhnout oči, byl tak pěknej! Jess si od něj vzala kus papíru a sedla si před dveře.

" To tu všichni čekáte, nebo chcete taky něco?" zasmála se Jess, jakmile si sedla.

" Já zůstanu!" vyjekla jsem a sedla si vedle ní.

" Já taky, chci jít dovnitř a dívat se," usmál se Bill a složil se ke mně.

" Já zůstanu pro případ, že by sebou Bill seknul," uculil se Tom s pohledem na mně. Oh, bože...

" Myslím, že je tolik lidí zbytečné. Takže my se půjdem podívat po obchodech a někde se sejdem," navrhl Joes.

" Jo. Napíšem ti, až bude hotovo," řekl Bill a mávnul rukou. Zbylých pět kamarádů odešlo. Ze studia vyšel kluk a podíval se na nás. Byl fakt k sežrání.

" Kdo teda jde?" Jess se nervózně postavila a s Billem za zády se za nimi zavřely dveře. Usmála jsem se na ni a znovu s Tomem osaměla. Roprostřelo se trapné ticho, nevěděla jsem, kam se dívat. Chtěla jsem vstát a jít se podívat kolem, ale něco mě zastavilo.

" Tori?" Místo odpovědi jsem sklopila víčka ke svým nohám. " Tori? Máš sluchátka nebo co?" zeptal se mě.

" Ne," zamumlala jsem. Sotva mě bylo slyšet.

" Ty mě ignoruješ?" vzdychl a natáhl si nohy.

" Jo," hlesla jsem s očima na svých botách.

" Proč? Zkouším si s tebou promluvit." Pokrčila jsem rameny. " Chci s tebou mluvit. O něčem zásadním. Včerejšku." S povzdechem jsem zvedla hlavu a protočila panenky.

" Nemáme o čem mluvit. Vyspali jsme se spolu, to je dobrý. Dobře?" zavrčela jsem.

" Ne!" oplatil mi stejným tónem.

" Nebylo to tvoje poprvý, tak co děláš!"

" Tvoje taky ne!"

" Spíš s holkama v jednom kuse. Ojedeš je a necháš. Já jsem byla jedna z těch, kterou jsi ještě neošukal. Ale už nejsem. Jsem jedna z mnoha. Jsi jeden z mých nejlepších kámošů, Tome, a tak by to mělo zůstat." Otočila jsem se na něj a hlesla: " Nejlepší kamarádi spolu nespí."

" Byli jsme opilí-"

" Takže jsem byla chyba v opilosti? Jo, takhle to má větší grády," přerušila jsem ho.

" Nebylas žádná opilecká chyba. To vůbec. Pořád vím, jaký to je, líbat tě. Budu k tobě upřímnej, Tori. Vždycky jsem to chtěl udělat. Vždycky. Ale nikdy jsem ti to nechtěl říct, protože by to zničilo naše přátelství. Ale žere mě to a nemůžu to dál tajit. Musím ti to říct, ať se mezi námi stane cokoliv. Vážím si našeho přátelství, ale tohle ti nemůžu tajit," vzdychl a odtrhl ode mě pohled.

" Říct co?" zeptala jsem se.

" Že tě mám rád. Hodně," odpověděl.

" Cože?" Ne. To neřekl. To je nemožné.

" Líbíš se mi, Tori," zopakoval. Trvalo mi minutu, než jsem to pochopila, ale když se mi to podařilo, vstala jsem a otočila se k němu zády.

" Já... musím jít," zamumlala jsem.

" Tori, nechoď. Poslouchej mě!" prosil mě. Aniž bych odtrhla oči od podlahy, čekala jsem, až bude pokračovat. " Jsi krásná. Žádná se ti nevyrovná. Pozoruju tě už dlouho, ale nedokázal jsem ti to říct, protože bys mi nevěřila. Podle tebe se mi líbí umělý blondýny, ale ve skutečnosti se mi líbíš ty. Ty, Tori. Já vím, spal jsem s jinejma. Prosím tě, neptej se mě proč, protože to sám nevím. Pro zábavu? Možná, fakt nevím. Ale vím jedno a to, že v té včerejší puse bylo něco... Já nevím, ale něco tam bylo," nadechl se a chystal se v proslovu pokračovat.

" Tome?"

" No?"

" Nech toho." A s tím jsem se otočila a odešla ze Salamanders. Vydala jsem se městem na autobusovou zastávku. Bylo toho na mě trochu moc a rozhodně jsem nebyla připravená od něj něco takového slyšet. Moje láska.

Tom Kaulitz.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dee Dee | Web | 9. july 2012 at 22:13 | React

:DDD:D:D Bill jak hnd naklusal, že se chce dívat :D:D:D ten aby se s těch piercingů nezbláznil :D:D:D Ty vogo :DD Tom to takhle na férovku vybalí? Proč ho sakra odmítla? :DD měla mu skočit kolem krku D

2 báři báři | Web | 10. july 2012 at 14:56 | React

:D :D Jo, Bill se zachoval, jak se dalo čekat. :D :D Akorát jsem šokovaná, že to Tom tak řekl, spíš bych řekla, že to bude tajit. :D Ale nechápu ji, vždyť říkala, že ho chtěla, ne? :D sakra, on mi to říct, tak jsem v sedmém nebi. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement