25 dní s panem Arogantním 18. Krvavá neděle 2/2

29. july 2012 at 20:20 | Eve* |  25 dní s panem Arogantním
překlad: Eve*

Nejdřív byla zticha a jen na něj hleděla, byla zmatená - on představoval pravý opak. Po dlouhé době se pomalu nadechla a polkla.

" Co myslíš tím nic?" zamumlala se ztvrdlými rysy. " Myslela jsem, že jsme... myslela jsem-myslela jsem, že jsme spolu-"

" Jediné, co jsme spolu," skočil jí do toho Tom. " byly sliny a lože."


Slyšela jsem, jak se Cole směje a když jsem se na něj podívala, uviděla jsem, jak se koutkem úst usmívá. Celé mu to byly směšné.

" Cože?" zasyčela. Hledala v jeho očích nějakou odpověď, ale když se jí žádná nedostávala, zavrtěla hlavou a ustoupila vzad. " Ne-ne. To nemyslíš- ani jeden z vás... se na mě nedívejte!"

Tom se nepohnul a jeho výraz mluvil jasně.

" Neuvěřitelný," ucedila skrz zuby. " To je, do prdele, neuvěřitelný. Nikdy mě nikdo neodmítl, ty přistěhovalej zasranej-"

Když jí došla slova, otočila se na přímo na Cola, který byl nějaký bledý. Zavrtěl hlavou a něco na ni zaartikuloval - myslím, že vím, co, poznala jsem to hned, co ta slova opustila jeho pusu.

Ne. Prosím, ne.

Zastavilo se mi srdce.

Paige se otočila na mě, oči jí jiskřily a namalované rty se zkroutily do krutého šklebu. " Proč se Cola nezeptáš, proč se s tebou rozešel, Anno?"

Byla jsem si jistá, že se mi krev v žilách proměnila v bláto. Cole držel pevně semklé rty, omluvně mě sledoval a kroutil ramena.

Nemusel to říkat. Došlo mi to.

Olízla jsem si rty a rozhlédla jsem se po všech kolem. " Tos neudělal," řekla jsem pomalu nalomeně. " Řekni mi, žes to neudělal."

" Oh, ale ano," odpověděla Paige ostře. " Dobře - jak to bylo, Cole? Tři hodiny?"

Obrátila jsem se k těm třem zády a bolestně zavřela oči. Roztřeseně jsem si přiložila dlaně ke tváři a snažila se dýchat. Byla jsem tak rudá, že mi připadalo, jako bych hořela, a oči se mi začaly zaplňovat slzami.

" Nedalas mu, co chtěl," promluvila znovu Paige, tentokrát o hodně ostřeji. " Tak si přišel za mnou."

Oh, bože, prosím, ne...

To ponížení bylo tak nesnesitelné, že jsem zvažovala, že se půjdu do koupelny vyzvracet. Když ale promluvil Tom, otočila jsem se nazpátek.

" Ty jsi taková děvka," rozneslo se pokojem. Rychle jsem zvhlédla, oči jsem měla rudé a tváře bezpochyby růžové. Uviděla jsem, jak se nepříčetně dívá na jindy okouzlující blondýnku vedle něj. " To jediný umíš, co? Kurva - to jediné jsi - zasraná štětka."

Polkla a hleděla na něj se stejně vytřeštěnýma očima. " Před pár dny jsi to neříkal."

" Před pár dny jsem neříkal vůbec nic," vyštěkl ledově. " Protože jsem neměl to srdce ti říct, že to byl ten nejhorší sex v celým mým životě!"

Paige lehce zalapala po dechu, obrátila se na mě a zamračila se. " Mělo mi to dojít," řekl tiše. " To, jak s tebou furt drží - to je... Nemůžu tomu uvěřit."

Otočila se, blond vlasy s ní a sebrala tašku. " Jdu pryč," oznámila nám příkře a ještě jednou se na mě chladně koukla. " Možná kdybys nebyla tak prudérní, s klukama bys neměla problém."

" Nebylas na odchodu?" zeptal se Tom a Paige se na něj rychle zamračila, než se dala do kroku. Vyšla k chodbě, odkud se na nás dva přes rameno obrátila.

" Jděte oba do prdele."

Potom se bytem ozvalo ostré třísknutí dveří a já tak zůstala v přítomnosti svého ex, který mě podváděl s mou spolubydlící, a Toma - který se na mě v důsledku toho přilepil. Otočila jsem se zpátky na Cola, který mě omluvně sledoval, pak polkl a udělal krok blíž.

" Anno, já-"

Najednou jsem mu neviděla do tváře, místo toho jsem zahlédla Tomovo červené tričko a okamžitě mi došlo, že si stoupnul přede mě a blokoval mě.

" Neopovažuj se," zavrčel. " Ani se neopovažuj k ní přiblížit."

Cole ustoupil na stranu a tak jsem ho mohla znovu vidět, byl naprosto klidný a Toma si nevšímal. " Tohle se tě netýká," odsekl s očima přilepenýma na mně. " To je o ní a mně. Měl bys jít."

" Měl bych jít?" zasmál se Tom suše, krátce zavrtěl hlavou a znovu mě zakryl. " Ty máš tu drzost, ty jedna sračko-"

" Anno, prosím tě-" oslovil mě, obešel Toma a natáhl ke mně ruku. Uviděla jsem rychlý pohyb Tomovy ruky, jak bere tu Colovu.

" Dotkneš se jí a zlomím ti ruku."

Ta situace byla směšná. Zírala jsem na Tomovy dlouhé prsty omotané okolo Colovy malé paže, oči měl na něj vražedně přimhouřené. Vyklepaně jsem se nadechla a zavrtěla hlavou.

" Měl bys jít," zašeptala jsem. " Nemám ti co říct."

" Prosím tě, Anno, banánku, kdybys jen-"

" Řekla, abys šel!" zařval Tom a strčil do něj. " To jseš zabedněnej?"

" Nešahej na mě!" zavrčel Cole, setřásl ze sebe Tomovu ruku a posunul se vpřed. Nedbal na vytočeného Toma a vzal mou ruku do své. Jak se ke mně pomalu přibližoval, s pažemi rozpřaženými do objetí, Tom se po něm natáhl a shodil ho na zem.

Dál mám jen útržek. Viděla jsem Tomovy prsty zaklenuté do pevné pěsti, která rychle proletěla vzduchem - a pak hnusná rána do nosu. Cole se s výkřikem skácel a schoval si tvář.

Tom stál nad ním a těžce oddechoval, pěst měl pořád podél těla, a když se předklonil ke Colovi, zasyčel:

" Říkal jsem, abys na ni nešahal," řekl děsivě, ale vyrovnaně. Napřímil se, protáhl si prsty a pak se na mě něžně podíval. Chvíli otálel, než se otočil k odchodu.

" Víš, kdo, do prdele, jsem?" křičel Cole přes dlaně bolestně. " Víš, kdo je, do prdele, můj otec, ty jeden debile? Tohle ti neprojde!"

Tom Colovy výkřiky ignoroval a otevřel hlavní dveře. Naposledy se na mě podíval. Díval se na mě tak měkce, tak chápavě, až se mi z toho rozbušilo srdce. A pak ten kontakt přerušil, vzdychl a pomalu rozevřel dveře. Stála jsem tam a dívala se, jak odchází, ale když jsem uslyšela Colovo mumlání, nadávky, výhružky a stény, zrudlo mi před očima.

Sklopila jsem hlavu k nohám a pak jsem to uviděla - byla tam krev. Našla jsem očima Cola a podívala se na jeho ruce, které si pevně drží u nosu. Mezerami mezi prsty mu protékala krev, stékala mu po rtech, tvářích a valila se dolů.

" Zlomil mi nos!" zařval. " Kurva, on mi zlomil nos!"

Vyvalila jsem oči a dolehla na mě tíha situace. Paige spala s Colem, Tom mě bránil - urazil ji a zmrzačil mého expřítele. Uhodil ho, on-

Cítila jsem, jak mi žaludek udělal salto, když Cole stáhl ruce dolů. Linii nosu měl lehce zkřivenou.

Tom zlomil Coleovi nos.

Oh, do prdele.
 

1 person judged this article.

Comments

1 P3tulk4 P3tulk4 | 29. july 2012 at 22:15 | React

Absolutně perfektní!

2 báři báři | Web | 30. july 2012 at 2:41 | React

Bože, je až neuvěřitelné, jak závidím fiktivní postavě :D *takového Toma mít jendou po boku* :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement