25 dní s panem Arogantním 14. Praní prádla 4/4

29. june 2012 at 20:20 | Eve* |  25 dní s panem Arogantním
překlad: Eve*

" Nate?" zasyčel. " Kdo je Nate, do háje?"

" Neznáš ho!" zavrčela jsem. " O co se tu, kruci, snažíš? Vždyť mě nenávidíš, pamatuješ?"

Otevřel pusu k námitce, ale zase ji rychle zavřel a jenom přikývl. Na plných rtech se mu usadil úšklebek, potřásl hlavou. " Jo, máš pravdu," zamumlal. " Pohrdám tebou-" zamračil se a sevřel mi ruku pevněji. " -ale musíš mi vyprat."

Zamrkala jsem.


Mluvil vážně?

" Promiň?" sýkla jsem. " Kdo si, sakra, myslíš, že jsi?"

" Tom Kaulitz," ucedil skrz zuby. " A ty dneska večer nikam nejdeš, protože mi budeš prát prádlo."

" No to snad ne!" vybuchla jsem a kupodivu jsem se mu vytrhla. " Nezůstanu kvůli tvému prádlu trčet doma, Tome!"

Vycenil bělostné tesáky. " Uděláš, co ti řeknu," zavrčel. " Mám tě v hrsti, vzpomínáš?"

" Oh, jdi se vycpat," zasmála jsem se nevěřícně, obešla ho a prohlédla si oblečení na své posteli. Kopla jsem do jeho báglu a s úsměvem popadla černou košili, pro kterou jsem se rozhodla už před tím. Podívala jsem se na něj. Prsty měl v pěst. Hruď se mu zvedala. Zuřil. Perfektní. Sladce jsem se na něj usmála. " Vyperu ti to zítra, zlatíčko."

Překřížil ruce na prsou a nespokojeně zafuněl. Naslinil si rty a studeně mi úsměv opětovat. " Takže to je ten teplouš, se kterým jsi byla posledně?"

" Není teplej," prskla jsem podrážděně. " Ale jo, je to ten, se kterým jsem pila," odmlčela jsem se a vzala si černou sukni. " A ocenila bych, kdybys ho přestal nazývat teploušem. Líbím se mu, víš? A hádej, co, Tome? Onmně taky."

Tom zaťal čelist tak pevně, až jsem se lekla, že si ji roztříští na polovinu. Přišel ke mně a zašermoval mi dlouhým prstem před nosem. " Ne, ne, ne," zasmál se zlomyslně. " Pleteš se. Nelíbíš se mu, ty huso. Chce tě dostat jen do postele, nezáleží mu na tobě."

Odhodila jsem sukni a založila si ruce v bok. Vařila se mi krev v žilách. Cítila jsem, jak se ve mně shromažďuje vztek a tušila, že jestli nepřestane, podám si ho. " Co si o sobě myslíš?" zakypěla jsem. " Nic o něm, ani o mně, nevíš, takže laskavě drž hubu."

Udělal ke mně další krok a krutě se usmál. " Oh, ale já ho znám, Anno. Je to kluk a všichni kluci chtějí jenom to jedno-" olízl si rty. " -chce tě ošukat a nechat. Všichni chlapi jsou stejní."

Zavřela jsem oči a polkla.

Drž hubu, sklapni, drž hubu.

" Doufám, že si uvědomuje, do čeho jde," pokračoval čím dál blíž.

Mlč, drž hubu, drž hubu.

Ucítila jsem jeho dech na tváři. " Ví, že jsi pan-"

KŘUP.

Ten zvuk se roznesl místností. Odlepila jsem víčka a ohromeně se zahleděla na to, co se stalo. Tom stál přede mnou s hlavou natočenou na stranu a líc se mu zbarvovala dočervena. Měl skleněné oči - pravděpodobně vztekem - a čelist držel semknutou. Pomalu, co nejpomaleji se ke mně otočil. Jeho ledové a vypočítavé oči se opřely do mých. Promluvil hlubokým hlasem.

" Dej mi ještě."

Zmateně jsem zamrkala. " C-cože?"

Naklonil se ke mně a ucedil. " Uhoď... mě. Znovu."

Zavrtěla jsem hlavou. " Ne."

" Dělej," zavrčel tiše. " Udělej to, do prdele. Uhoď mě."

" Ne."

Surově se usmál. " Ale no tak," zamlaskal výsměšně. " Nezvládneš to? Panna nedokáže-"

Ztratila jsem nervy. Jednou mu to prošlo, ale podruhé ne. Zacházel se mnou jak s hračkou. Zraňoval mě.

Vyletěla mi ruka a strefila se do tutéž místa jak před chvilkou. Tentokrát jsem ho však udeřila mnohem víc. Škubnul sebou a s naprosto nečitelným a děsivým výrazem mě přirazil na zeď vedle postele. Omotal ruce okolo mých paží a hrudí narazil do té mé. Užuž jsem chtěla vyštěknout, aby mě pustil, ale předběhl mě.

Než jsem stihla cokoliv říct, přitiskl mi rty na ty moje a drsně si mě podržel. Došel mi dech. Naléhavě mě políbil a vybízely svými horkými měkkými rty ty moje ke spolupráci. Trvalo mi to celé tři sekundy, než jsem mu polibky začala oplácet. Přitiskla jsem se na něj a zasténala, jakmile se mi dotkl krku. Uvolnil mi jednu ruku a zajel mi jí do vlasů. Ještě chvilku jsme se líbali a pak najednou ustal. Rychle se odtáhl, ztěžka vydechl, ale oči neotevřel.

" Kurva..." zašeptal, pustil mi i druhou ruku a zavrtěl hlavou. " Kurva, kurva, kurva..." otočil se ke mně zády a chytil se za hlavu. Zhluboka se nadechl a obrátil se nazpátek. Třásla jsem se, vlasy jsem měla rozcuchané jak obvykle, a vykuleně na něj zírala. Sklopil pohled k zemi.

" Užij si rande."

A práskl za sebou dveřmi. Byl pryč.

Rozklepaně jsem tam stála.

Co se to, kruci, stalo?

Zahleděla jsem se na tašku se špinavým prádlem a shrnula oblečení z postele na zem. Pálily mě ruce z Tomovým dotyků, jemně jsem si je promnula.

Se rty to bylo ještě horší. Doslova hořely.
 

1 person judged this article.

Comments

1 M. M. | 29. june 2012 at 21:19 | React

uh tak tomu se říká drama :D zasloužil si ty facky! taky bych mu vrazila byl na ní pěkně hnusnej... ;)

2 Kristie Kristie | 30. june 2012 at 2:17 | React

Tvl ! Ked som to čítala som ani nedýchala  :) TO je táák napínavé uuf

3 báři báři | Web | 30. june 2012 at 11:54 | React

To je bastard. Já bych mu ubalila klidně ještě několik dalších. :D No, ale ty polibky posunují jejich vztah na vyšší úroveň, takže jsem zvědavá, co bude dál :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement