25 dní s panem Arogantním 14. Praní prádla 3/4

26. june 2012 at 20:20 | Eve* |  25 dní s panem Arogantním
překlad: Eve*

Skvěle.

" Pak jsem se rozhodla, že se do toho opřu sama," zaječela a zamávala rukama ve vzduchu. " Nahla jsem se, že mu dám pusu a on mě
odmítl!"

Vyvalila jsem oči. Co to, sakra?

" Víš... víš, co mi řekl, Anno?" popotáhla. Zkoprněle jsem seděla a nebyla schopná myslet, natož tak pochopit, co se děje. " Řekl mi... řekl mi, že nemůže. Co to má, krucinál, znamenat?"V krku jsem měla jak na Sahaře, sotva jsem polkla. Tom Kaulitz odmítl můj nádhernou a momentálně ubrečenou spolubydlící. Moje spolubydlící měla dlouhé leské blond vlasy a velký kozy a perfektní postavu. Tak o co tu, do háje, jde?

" Já..."

" Ne," odsekla podrážděně a shodila nohy z postele. Utřela si nos a zadržela slzy. " Nechci nic slyšet," polkla a sklopila víčka ke svému klínu. " Užiju si s Lukasem."

" Cože?" zalapala jsem po dechu s hubou dokořán. " Paige, myslela jsem, že jsi s ním už dávno skončila..."

" To jo, ale pořád mě chce," odsekla a založila si paže na spoře oděné hrudi. " Ukážu tomu přistěhovalému bastardovi, jaký je to idiot, že nechtěl."

" Paige," spustila jsem opatrně. " Lukas tě využíval. Podváděl tě. Proč ho chceš zpátky?"

" Zajímej se o sebe, Anno!" zaprskala a vyhrabala se na nohy. " Nebuď tak chytrá. Tvoje morálka mě už unavuje a nebaví mě ji od sebe odhánět," popotáhla naposledy a přehodila si před rameno batoh.

Váhavě jsem se na ni podívala. " To jdeš takhle?"

Střelila po mně ledovým pohledem. " Jo, jdu takhle," zasyčela. " Stejně i takhle vypadám líp, než ty."

Byla jsem v šoku.

Rychle se otočila a zmizela v chodbě. Slyšela jsem bouchnutí vchodových dveří. Mlčky jsem seděla v jejím křesle a i když jsem za tou Barbie chtěla něco hnusného zakřičet, kupodivu jsem zůstala v klidu. Samozřejmě jsem byla zmatená kvůli Tomově divnému chování, ale byla jsem klidná.

Klid byl přerušen zazvoněním mého mobilu.

Zamračila jsem se na display. Přiložila jsem si mobil k uchu a váhavě hovor přijala.

" Nate?"


Měla jsem závrať. Točila se mi hlava z toho, že mě právě Nate pozval na večeři. Váhala jsem, ale nakonec jsem jeho pozvání do restaurace na východní přijala. Usousila jsem, že mi to možná pomůže.

V rámci příprav jsem dělala věci, které jsem naposledy zažila za dob vztahu s Colem. Dala jsem si dlouhou sprchu, oholila si nohy a umyla si vlasy voňavým šampónem. Dala jsem si na ně taky kondicionér a vysušila je do sucha. A po dlouhé době jsem se i nalíčila. Nanesla jsem si opravdový make-up. Nejenom řasenku, orámovala jsem si oči linkami, dala si stíny a dokonce si přelízla rty leskem. Usmála jsem se na svůj odraz v zrdcadle a uvědomila si, že by na mě byl Bill pyšný.

Když jsem dumala, jestli si obléct sukni s halenkou nebo rifle nebo nedej bože šaty, cvakla klika u dveří mého pokoje. Otočila jsem se a přemýšlela, proč se Paige vrátila, ale nakonec jsem vzdychla a vyzvala ji, ať vstoupí.

Dveře se rozevřely a mě ztuhla čelist. Paige neměla přes sto osmdesát centimetrů a rozhodně nenosila volné oblečení a šátek, kterým si svazovala rasty. Nevěřila jsem svým očím.

" Tome."

Lehce se zašklebil a kývl za sebe. " Bylo otevřeno," řekl. " Měla bys být opatrnější."

Obrátila jsem oči v sloup a sklopila víška k posteli. " Dík za zájem," zamumlala jsem a krátce se na něj podívala. " Co tu děláš?"

Vytáhl si zpoza zad tašku s oblečením, provokativně svraštil obočí a usmál se. " Čas praní," řekl a přešel k mému šatníku. " Mám rád prádlo hezky čisté. Odděluju - počkat, co to, sakra?"

Nachytala jsem ho s pusou dokořán. " Můžu ti nějak pomoct?"

Zúžil oči a udělal ke mně krok. Okamžitě jsem ustoupila. Dál se ke mně přibližoval a sjížděl mě od hlavy až k patám. " Co to máš na obličeji, kruci?"

Nadechla jsem se k otázce, o čem to mele, ale vzpomněla jsem si, že jsem si akorát nanesla make-up. " Oh," usmála jsem se a zastrčila si pramen vlasů za ucho. " To je make-up, ty génie."

" To vidím, chytračko," odsekl a podíval se mi na rty. " Ale proč to máš na sobě?"

Vzdychla jsem a hodila tričko na stůl. " Jdu večer ven."

" Ven?" zopakoval pomalu a podmračeně. " Kam ven?"

" Co je ti po tom?"

" Dost."

Suše jsem se zasmála. " Ani bych neřekla. Nedělej si strachy."

Rychle vystřelil rukou nahoru a pevně mě chytil za paži. Překvapeně jsem vyjekla a uvědomila si, že je blíž, než je zdrávo. Cítila jsem vůni jeho kolínské. Tvrdě jsem na něj pohlédla. Zabořil mi prsty do masy a ucedil. " Ptám se tě znovu," zamumlal hořečně. " Kam jdeš?"

Prudce jsem se nadechla. " Mám rande."

Pokoj jako by zamrzl. Rozšířil oči překvapením, zmateností a hrůzou. Ušklíbl se a svraštil obočí. " To si ze mě děláš prdel," řekl nakonec chladně. " Ty máš rande?"

" Jo," štěkla jsem a zkusila se mu vytrhnout. " Mám. Mohl bys mě teď laskavě pustit? Nemyslím si, že by bylo dobré, kdyby se objevila s modřinami a pohmoždinami, že ne?"

" Kdo tě na něj, do prdele, pozval?" zeptal se, ignorujíc mou žádost o uvolnění. Přiblížil se ještě blíž a otřel se mi tak tričkem o holé předloktí. Semkla jsem rty, rozhodnutá neodpovídat, a prostě na něj zírala. Zafuněl. Ach, ano, byl naštvaný. " Odpověz!" křikl a zastřásl se mnou. " S kým jdeš?"

Protočila jsem panenky, nechtěla jsem se vzdát. Polkla jsem a sklopila pohled k jeho teniskám. Špitla jsem: " S Natem."
 

Be the first one to judge this article.

Poll


Comments

1 báři báři | Web | 27. june 2012 at 12:46 | React

Ach, stará žárlivka Tom. To jsem zvědavá, jak to dopadne. Beztak se s tou Paige nechtěl líbat, protože to rande bylo vlastně natruc Anně. Ach jo, on je tak nemotorný.. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement