25 dní s panem Arogantním 14. Praní prádla 2/4

23. june 2012 at 20:20 | Eve* |  25 dní s panem Arogantním
Omlouvám se, že se tu další část neobjevila už včera, ale úplně jsem na to zapomněla. :D

překlad: Eve*

Vykulila jsem oči.

Oh, bože.

Vyschlo mi v krku. Lže, lže, lže, to není možné.

Jenomže on nelhal.

Byli nejlepší kamarádi, dvojčata - svěřovali se se vším.


Naslinila jsem si rty, připravená k odpovědi, jenomže Bill mě utl strohým povzdechem. " Jsem unavený," zabrebtal. Natáhl ke mně přes gauč ruku a pokýval prsty. " Pocem."

Váhala jsem, ale nakonec jsem se se posunula blíž k němu, položila si hlavu na jeho rameno a on mě kolem toho mého objal. Během několika okamžiku se ozvalo tiché chrápání. Usnul.

Ležet po boku zkrouceného Bill nebylo vůbec romantické. Byl jako nejlepší přítel, kterého jsem nikdy neměla - až na Victora, samozřejmě. Byl tak hodný a spolehlivý a dalo se s ním mluvit o všem. Srovnala jsem ho s jeho bratrem. Byl úplně jiný - jemnější, příjemnější. Tom byl odvážný, drsný, voňavý a svalnatý. Kvůli němu se mi motala hlava...

Málem jsem zasténala nahlas a skoro si kvůli myšlenkám na Toma nafackovala. Taky bych si nejradši nabančila proto, že Paige k němu měla podstatně blíž. V krku se mi utvořil nový knedlík a zavrtěla se. Ospale jsem se podívala na obrazovku televize, zívla a nastavila na ovladači časovač.

Usla jsem při ozvěnách Tomova blbého filmu.


" Vstávej."

Zasténala jsem a přitáhla si polštář.

" Probuď se."

Polštář se začal pomalu posunoval a já znovu zasténala. Natáhla jsem se dopředu a ten přísný hlas ignorovala.

" Vstávej, krucinál."

Trhla jsem sebou a unaveně zamžourala do přítmí v pokoji. Vedle sebe jsem si všimla Billa, jak si pomalu mne oči a potichu cosi mumlá. Škubl sebou, zhluboka se nadechl a přemístil se do polosedu.

" Co máš, sakra, za problém, Tome?" hlesl nezřetelně.

Zamrkala jsem, jestli přede mnou doopravdy stojí Tom Kaulitz. Tyčil se nad pohovkou, oblečený do černých tepláků a mikiny a pěkně zamračený. Na moment jsme se setkali pohledem a potom se přesunul na svého bratra. Zatímco Bill sténal a vzdychal, Tom zavrčel a dal mu pohlavek.

" Řekl jsem, abys vstal," vykřikl a založil si ruce na prsou. Věnoval mi neidentifikovatelný pohled. " Ty od něj okamžitě vypadni," ušklíbl se a kývl na Billa, který se pomalu probíral k životu.

" Jdi do hajzlu, Tome," zamumlal Bill unaveně a protáhl se. " Je nám tak dobře."

Tom si odfrkl a s tváří vraha k nám přikráčel. " Nevěděl jsem, že probíhá přespání u kamaráda takhle," odsekl zlomyslně. " Jak roztomilé."

Bill hlasitě zívl. " Nechtěl jsem ji poslat domů samotnou, ty imbecile."

" To je mi ale jedno," prskl Tom a překoči z Billa na mě. " Jsou skoro dvě hodiny, neměla bys být už na odchodu, Anno?"

Koukla jsem se na něj a cítila známou nenávist. Jak se opovažuje? Mluvil vážně? Bill zasáhl dřív, než jsem stihla zareagovat.

" Co to s tebou je, do prdele?" odsekl se suchým smíchem. " Včera jsi to měl stejně, ne? Však víš... kde máš tu malou princeznu, huh?" nahnul se a rozhlédl se kolem. " Přiveď ji, ne? Neukousnu ji-"

Tom k nám výhružně udělal krok. " Bille..."

" Vyřiď jí, že ji nebudu odsuzovat," přerušil ho se zlým úsměvem. " Neřeknu ani slovo o těch bílých vyrážkách nebo kalhotkách-"

" Nech toho!" vyštěkl Tom. " Není tady, ty blbče!"

Místností se rozprostřelo ticho. Oba jsme se na sebe s Billem podívali, ohromeni Tomovými slovy. Bill svraštil obočí a vzhlédl k Tomovi. " Co tím myslíš, že tu není?"

Tom se svalil k nám. " Nemluvím srozumitelně?" zasyčel. " Není tady. Je to tak těžké pochopit?"

Bill se zamyslel. " Odešla dřív?"

Na prchavý okamžik se na mě Tom kouknul. Rozbušilo se mi srdce a modlila se, aby to ani jeden z nich nezpozoroval.

" Ne," odpověděl tiše. " Nebyla tu."

Vyschlo mi v puse.

Paige s ním nepřišla?

I když jsem ho telepaticky prosila, nepodíval se na mě. Zírala jsem na něj - na jeho neskonale pěkný obličej a přála si, aby on udělal totéž. Jenomže neudělal. Roztřeseně jsem se postavila. Odkašlala jsem si, urovnala si tepláky a začala se shánět po botech.

" Měla bych jít," oznámila jsem tiše. Zatímco Bill protestoval, Tom si udržel svůj stoický postoj " Díky za pozvání," usmála jsem se na Billa.

Zmateně zamrkal. " Fakt odcházíš?"

Polkla jsem. " Mám ještě nějaké věci do školy."

Pokrčil rameny. " Dobře." Posunul se a vstal. " Doprovodím tě ke dveřím."

Tom se nám posměšně vysmál. " Jak krásné," zašklebil se. " Neměl bych vás nechat o samotě?"

Bill se kolem svého bratra protáhl a škleb mu oplatil. " Ignoruj ho," poradil mi.

Tom nás nasupeně minul. Ještě se ale zastavil, ohlédl se přes rameno a pohrdavě se na mě podíval. Došel mi dech. Zůstal se na mě dívat trochu dýl, potom se ale vydal ke dveřím svého apartmánu, otevřel je a beze slova za sebou zabouchl.

Bill se za ním ospale šoural. " Má vztek," zamumlal a promnul si spánky. " Jsi si jistá, že nezůstaneš na snídani nebo tak? Mám džus a myslím, že i... waffle, müsli... nebo aspoň něco podobného-"

" V pohodě," usmála jsem se. " Kéž bych mohla, ale jak už jsem řekla... Vážně bych měla jít."

" Dobře." Sklonil se a přátelsky mě objal. " Brzo se uvidíme, jo?"

Uculila jsem se a otevřela dveře. " Samozřejmě."

Jak jsem kráčela chodbou, zastavila jsem se u Tomových dveří. Přemýšlela jsem, že bych na něj zaklepala, ale dal mi jasně najevo, že se mnou nechce mít nic poslečného. Mimoto - pospíchala jsem domů, abych zjistila, co to, sakra, mělo znamenat s Paige.


Když jsem dorazila domů, byla ve svém pokoji. Překvapeně jsem vstoupila do tichého bytu, ale vzlyky, které se linuly zpoza jejích dveří, ji usvědčily. Zastavila jsem se, protočila oči a zaklepala. Vydala ze sebe jakýsi zvláštní zvuk, možná to mělo být pozvání dovnitř, takže jsem vstoupila a uviděla, že je rozvalená na posteli.

" Paige...?" oslovila jsem ji tiše se svraštěným obočím. Pořád na sobě měla ony růžové šaty, co jsem přepodkládala, které jí odhalovaly prsa. Nohy měla přehozené přes okraj postele, ruce natažené nad hlavou. Blonďaté vlasy měla rozcuchané a vůbec se nějak podobaly těm mým. A pak tu byl její obličej. Kouřový make-up měla rozmazaný po tvářích, vytékaly jí horké slzy a růžový lesk měla skoro okolo celé pusy.

Vydala ze sebe škytavý vzlyk a podívala se na mě. " Jestli se di-divíš, proč moje rty vypadá takhle, tak od líbání to není," sýkla. " utřela jsem to svinstvo hned po tom, co mi d-došlo, že je to k n-ni-ničemu."

Vzdychla jsem a tělem se mi rozvalila obrovská vlna. Tohle nebylo dobré. Její rande s Tomem neproběhlo dobře. Zvědavě jsem si sedla do křesla u její postele. " Co se stalo?"

Roztřeseně se nadechla. " Vzal... vzal mě na večeři," odfrkla. " To... to bylo pěkný... a-ale..." zavřela oči pod náporem dalších slz. " Byl... byl roztržitý."

Zamračila jsem se. " Roztržitý?"

" Jo!" vyštěkla vytočeně a zakryla si obličej dlaněmi. " Já nechápu! On normálně... nedíval se mi na... na prsa... a... a ani na mě... mně do očí..."

Protočila jsem panenky.

Chudinko Paige, pomyslela jsem si ironicky. Nečuměl ti na kozy. Chudinko.

" To je... divné," odpověděla jsem opatrně. Začínalo mi být horko. Bylo to vysvětlení na Tomovo dnešní chování? Přerušila mě hlasitým vzlykem a z jejího křiku jsem málem poskočila.

" A pak!" zafuněla si do prstů. " Potom jsme odešli a... a myslíš, že se mi pokusil dát pusu?" zvolal a stáhla ruce dolů. Ukázala na si na tělo a přikázala: " Podívej se na mě!"

Zakašlala jsem.

Co jsem jako měla říct?

Neměla jsem šajn, proč ji Tom nepolíbil. Ani proč od té doby, co mě zná, nepřetáhl žádnou holku nebo proč byl tak naštvaný, když mě našel ležet vedle svého bratra. Ze všech těch pitomých myšlenek na něj mě rozbolala hlava. Nenáviděla jsem ho, ale netušila jsem, fakt jsem nevěděla, co si počít-

" Bože, a pak!"
 

1 person judged this article.

Comments

1 báři báři | Web | 24. june 2012 at 2:41 | React

On je totiž zamilovaný!! :D :D Ale takhle to useknout! :) No doufám, že úterní díl se objeví v úterý.. :) :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement