16 & těhotná 11. Praskla ti voda! 1/2

19. may 2012 at 20:20 | Eve* |  16 & těhotná
překlad: Eve*

Někdy mi připadalo, jako bych se pohybovala strašně rychle. Čas v dalších třech týdech utekl tak rychle, že jsem tomu skoro nemohla uvěřit.

Byla jsem už na mateřské. Teď když všichni ve škole věděli, že čekám dítě s Tomem, už se o tom moc nemluvilo. Jediný drb, který jsem slyšela, byl, jestli to je, nebo není Tomovo. Když o tom všichni věděli, už to nebyla taková senzace.

Den, kdy Tom s Billem odjížděli na tour, se Bill zastavil. Akorát jsem si mazala břicho olejíčkem, protože mě svědilo a měla jsem suchou pokožku. Mračila jsem se na sebe do zrdcadla. Hrozně mi porostly vlasy a potřebovala jsem si zajít ke kadeřníkovi. Visely mi podél spánků v neuspořádaných pramenech. Zazvonil zvonek a slyšela jsem mamku, jak otevírá. O chvilku později vyšel Bill schody. Usmál se na mě a sedl si na postel." Jsi tak velká," okomentoval mě, když jsme se na mě dívali v odrazu zrdcadla.

" Já vím," řekla jsem a otočila jsem se z profilu. " Šílený, co?"

Neodpověděl a já v tichosti pokračovalal v mazání. Poté, co mi Bill řekl, že mě miluje, se věci mezi námi změnily. Nevěděla jsem, jak se k němu chovat a on to měl stejně.

" Kdy odjíždíte?" zeptala jsem se. Položila jsem olejíček na prádelník a přetáhla si tričko. Otočila jsem se a sedla si vedle něj.

" Za hodinu," odpověděl a pohrál si s jedním z mnoha svým prstýnků. " Chtěl jsem si s tebou ještě promluvit."

" Dobře," řekla jsem. " O čem?"

Zhluboka se nadechl. " O mně a o tobě. O Tomovi. O Raegen. O všem."

Přikývla jsem a čekala, až bude pokračovat. Znovu se nadechl.

" Já-nechci, abyses na mě zlobila. Dobře? Ale miluju Raegen, i když tu ještě není. Ne-" odmlčel se. Všimla jsem si, jak se mu chvějí rty a uvědomila si, jak byl zranitelný. Bill pro každého udělal první poslední. Nebyl takovýho, jaký si všichni mysleli. Byl citlivý.

" Nezlobím se na tebe," řekla jsem. " Ani v nejmenším."

" Tak to chápeš, že tě nenechám samotnou!" podíval se na mě. Oči se mu leskly tak, že jsem se musela odvrátit. " Nemůžu. Já-já tě miluju. A nemám tě jen rád, jsem do tebe zamilovaný."

" Bille-"

" Nečekám, že mi řekneš to samé," utnul mě. " Miluješ Toma. Samozřejmě. Ale potřeboval jsem ti říct, že neuteču. Pořád tu pro tebe a pro ni budu, ať se stane nebo někde řekne cokoliv. Nemůžu tě opustit. Teď, ani potom."

" Bille," řekla jsem a čekala, jestli mě znovu nepřeruší. Když to neudělal, pokračovala jsem. " Taky tě miluju. Vážně, za všechno, co jsi pro mě udělal, co jsi udělal pro Raegen. Miluju.Doopravdy miluju."

" Ale," namítl. Vzdychla jsem.

" Jsem zamilovaná do Toma."

" Já vím," přiznal upřímně. " Nežádám tě, abyses přemilovala do mě."

" Je to- Bille, byli jsme spolu tak dlouho, nemůžu- není to vypínač, nemůžu ty city prostě vypnout a zapnout, já-"

Kvůli tomu, co jsem mu dělala, jsem si připadala příšerně. Tak příšerně. On pro mě udělal všechno, co mohl; kupoval mi oblečení, když už mi to moje nesedělo, kupoval jídlo, když jsem měla chutě, vozil mě k doktorce a seděl a poslouchal mě, když jsem měla radost. Když jsem o tom tak přemýšlela, udělalo se mi ještě hůř.

" Přišel jsem jen, abych ti řekl, že tě miluju," řekl a vstal. Nabídnul mi ruku a vytáhl mě na nohy, což pro mě bylo čím dál těžší. Zbýval mi už jen týden a já si promnula břicho a podívala se mu do očí. " A že tě v tom nenechám, ať už miluješ kohokoliv."

" Bille," zakňučela jsem zoufale. " Já-"

" Uděláš pro mě něco?" zeptal se najednou a stisknul mi ruku pevněji. " Jen jednu věc a už po tobě nikdy nic nebudu žádat."

" Cokoliv," odpověděla jsem.

Netušila jsem, že na tyhle slova někdy příjde; kdybych to nikdy neřekla, nebyli bychom tam, kde jsme byli.

" Polib mě," zašeptal a přitáhl si mě blíž. " Jenom jednou."

" Proč?" zeptala jsem se. " Proč-proč si chceš ubližovat?"

Zavrtěl hlavou. " Chci jenom pusu."

Když jsem nejistě přikývla, sehnul se a otřel se svým nosem o ten můj. Zavřela jsem oči a oddálila rty a přitiskla je k jeho, tak jemně, že jsem je skoro ani necítila. Přiblížila jsem se a přistoupil o krok blíž, přitiskla je k jeho, tak jemně, že jsem je skoro ani necítila. Přiblížila jsem se a přistoupil o krok blíž, abychom si byli blíž. Přejel mi rukama přes boky, zajel mi do vlasů a tak zůstal.

Takhle zblízka jsem ho cítila; cítila jsem ho jako všechny, ale Bill voněl jinak. Nebyla to pižma, voněl úžasně. Nejlíp na světě.
Odtáhla jsem se a on si opřel svoje čelo o to moje, ale ruce mi z vlasů nevytáhl. Měl pořád zavřené oči a vypadal tak nevinně, že mi z toho skoro prasklo srdce. Nenáviděla jsem, když jsem mu tohle dělala. Přiložila jsem mu dlaň ke tváři.

" Opravdu tě miluju, Bille."

Otevřel oči a smutně se usmál. Ještě jednou mě políbil na rty. " Já vím."

Když odešel a po deseti minutách došel Tom, necítila jsem se provinile, co jsem s jeho bratrem akorát provedla. Chtěla jsem mu to říct, říct mu to a nechat to být, ale držela jsem jazyk za zuby. Líbat Toma nebyl totéž.

A pak mě oba kluci opustili. I když jsem měla mámu, Graysona, Audrey a teď i Raegen, byla jsem sama. Seděla jsem ve svém pokoji a brečela, objímala si břicho a přála si, aby už byla tady, aby mi dělala společnost.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Byl/a jsem tu

Byl/a jsem tu. 100% (882)

Comments

1 Andrea Andrea | Email | Web | 19. may 2012 at 20:52 | React

Ohh!:-(

2 báři báři | Web | 19. may 2012 at 22:54 | React

Ah, oni odjeli. Sakra. To jsem zvědavá, jak to teda bude dál, jestli v téhle povídce vůbec bude napsané, jestli se s malou uvidí.. těším se na další díl :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement