April 2012

Bestiáři prolog

30. april 2012 at 21:00 | Eve* |  Bestiáři
Uf, vůbec nevím, co psát. :D Prostě: rozhodla jsem se, že nebudu líná a konečně se do toho opřu. :D Dneska jsem už snad postomilionté přepsala prolog a abych do něj pořád jak kráva nedrbala, musím ho zveřejnit, protože jinak bych se nikam neposunula.Vidím to tak, že celá třetí řada bude mít rychlý spád a bude trochu nervy drásající, takže doufám, že jste na to, holky, připravené. Konec konců, už prolog je trochu nervák. :D Těším se na vaše komenty, názory a samozřejmě na to, že Bestiáře bude číst! :)

btw.: Už nikdy nebudu opilá dávat náhodným flirtům svoje číslo! :D

listopad

Je pořád tak krásná, ne-li ještě krásnější, broblesklo mi hlavou, jakmile jsem ve zpětném zrdcátku zahlédla přicházet Mandy. Dorážela s víc jak třicetiminutovým zpoždění, ale jak bylo vidno, neleželo jí to v patě. Nebo jsem jí tam přesněji neležela já.

Povzdychla jsem si; nevím, proč jsem tam na ni tak dlouho čekala, nevím, proč jsem se s ní vůbec scházela. Proč jsem se nechala tak snadno zviklat, když mi zavolala.

" Nazdar," pozdravila mě po tom, co usadila svoje dokonalé tělo uvnitř mého Volva. Řekla to naprosto neutrálně, ale i tak jsem jí v hlase slyšela nadřazenost a opovržení.

Casanova 4. Polibky

30. april 2012 at 20:20 | Eve* |  Casanova

překlad: Eve*

" Proč?"

" Nech toho, Georgu."

" Ale..."

" Nechci o tom mluvit. Nech mě na pokoji."


Gangsta

30. april 2012 at 19:18 | Eve* |  Tom Kaulitz

16 & těhotná 7. Gratuluju, maminko

29. april 2012 at 20:20 | Eve* |  16 & těhotná
překlad: Eve*

Stejně jak jsem nemohla dlouho skrývat své těhotenství ve škole, tak jsem to nemohla dělat ani před tiskem. Tím, že jsem s Tomem byla tak dlouho, jsem ze sebe udělala malou celebritu; nikdo na mě nečekal před domem, jak u dvojčat a ani jsem nepotřebovala bodyguarda, ale kdykoliv jsme si s Tomem vyšli, sem tam na mě vybafl blesk a další den byl můj obličej v bulváru.

Nikdy se mi to nelíbilo, ale brala jsem to jako cenu za to, že chodím s Tomem. On paparazzi ignoroval, tak já taky.
Jenomže když jsem byla ve čtvrtém měsíci, byla jsem na titulce jednoho z nejznámějších deníků v Německu. Bild mě vyfotil při tankování. Nebyla to tak strašná fotka; ale vypadala jsem unaveně a neměla jsem make-up, takže to prostě nafoukli.

Neaktualizace

29. april 2012 at 15:01 | Eve*
Hrozně se omlouvám, že tu toho za posledních pár dnů moc nepřibylo, ale vůbec se mi nechce překládat nové díly povídek a o tom, že bych se pouštěla do vlastní tvorby, ani neuvažuju. Vzpomínky už jsou u konce, ale dobrá zpráva je, že 25 DSPA a 16 & těhotná mám pár dílů přeložených dopředu; jedinej Casanova je na tom bídně, do toho bych se asi fakt měla pustit. Když mně se tak šíleně nechce, nechce se mi vůbec nic! Budu ale muset, protože to tu bohužel nějak upadá.

Dneska mi ale ještě dejte den volna, prosím. Včera jsem totiž byla slavit kamarádčiny 18tiny a zvrhlo se to - po všech stránkách. :D Nejsem schopná pořádně ani sedět, natož tak nutit mozek do angličtiny. :D

Vzpomínky 17.

27. april 2012 at 21:30 | Eve* |  Vzpomínky
Omlouvám se, že jsem poslední díl nezveřejnila už včera, ale mám teď dost práce a na překládání, ani na blog mi nezbývá moc času. Tak snad na něj nezanevřete. :)


překlad: Eve*

O šest měsíců později

Miluju svůj život.

Jsem ve Francii v backstage koncertu Tokio Hotel, který uzavírá jejicj turné.

A můj přítel něco plánuje.

Jakou mi dal nápovědu?


25 dní s panem Arogantním 8. Špinavé nádobí 1/2

27. april 2012 at 20:20 | Eve* |  25 dní s panem Arogantním
překlad: Eve*

Další ráno měla Paige neuvěřitelně dobrou náladu. Když jsem se přišourala do kuchyně, prozpěvovala si nad pánví, na které smažila vejce. Vzhlédla a jakmile jsem se sesunula na své místo, rozzářila se.

" Dobré ránko!" zapěla a zamíchala vajíčka. " Máš hlad?"

Zívla jsem a zavrtěla hlavou. " Ne. Jsem v pohodě, dík." Nastalo dlouhé ticho, ve které se mi v mysli zrodila nechutná myšlenka. " Měla... jsi dobrou noc?"


16 & těhotná 6. Nenechám tě v tom samotnou 2/2

25. april 2012 at 20:20 | Eve* |  16 & těhotná
překlad: Eve*

Na zdech visely fotky podobné těm našim. Fotky Toma a Billa ve stejných svetrech, v tričkách s jejich jmény. Na jedné byla celá skupina spolu s Georgem a Gustavem, když začínali, bylo jim třináct.

Moc jsem Toma nevídala, když jsme spolu chodili. Většinu času byl na turné ve světě. Za tři roky, které jsme spolu strávili, byl spíš na cestách. Pár měsíců jsem byla s nimi v Německu, Rusku a Rakousku; chyběl by mi totiž. Bylo super sdílet autobus se čtyřmi kluky a to i když jsem se spíš držela zpátky, protože jsem jim nechtěla narušovat jejich zaběhlou rutinu. Bill moji přítomnost neschvaloval a Georg s Gustavem mě ignorovali. Myslím, že jsem ani Gustava nikdy neslyšela mluvit.


Vzpomínky 16.

25. april 2012 at 18:00 | Eve* |  Vzpomínky

překlad: Eve*

Zhlasla jsem v koupelně a všimla si Tomova pohledu, kterým se na mě díval, když jsem ulehala vedle něj.

" Vyfoť to. Vydrží to dýl."

" Kdy jsi začala spát v mým tričku?"

" Chvíli po tom, co jsi odjel."


25 dní s panem Arogantním 7. Blízká setkání 2/2

24. april 2012 at 20:20 | Eve* |  25 dní s panem Arogantním
překlad: Eve*

Dlouze jsem se na něj podívala a on dělal to samé. Vpil se do mě jeho hluboký pohled a já v něm poprvé nenašla známky nenávisti či odporu. Přikývla jsem a odtrhla se od něj. " Jo, asi jo."

Paige se usmála. Na rtech měla růžový třpytivý lesk, který si určitě dala v kuchyni. Věděla jsem to. " Peču čokoládové sušenky. Tom je má rád."

Zasmála jsem se suchým krutým smíchem a koukla se jeho směrem. Díval se do země a tváře mu růžově žhnuly. Věnovala jsem Paige úsměv.