The pan of love 6.

16. march 2012 at 17:18 | Eve* |  The pain of love
Jelikož mi blog.cz zase vyhazuje chybu, tentokrát se mi snaží namluvit, že daný článek v měsíci už existuje (to bych teda chtěla vidět kde), nemyslete si, že se jedná o překlep v nadpisu. Je to naschvál. :)


překlad: Eve*

" MORGAN," hlesl. Snažil se nedívat na její oteklou tvář. Bylo to šíleně bolestivé. Střelil pohledem po Gustavovi a Georgovi. Pomalu jedli. Gustav zvedl hlavu, ale ne na dlouho. Nevydržel to. Morgan měla na sobě šrám, který vedl od krku až po spánek. Jako by na sobě měla namalovanou přezku od pásku. Oči měla temné.

" Sedni si, brácho. Číšníku, přines mému bratrovi snídani!" přikázal Bill. Aniž by Tom spustil z Morgan oči, sesunul se na židli vedle té její. Bill tak zle nevypadal. Stopy zakryl make-upem. Morgan se to nepodařilo. Bude muset zůstat zavřená v hotelu po zbytek týdne.


Po snídani následoval Bill Gustava a Georga do pracovny jejich manažera. Tom se snažil jíst, Morgan zírala z okna a usrkávala kávu. Byli v nejvyšším patře, takže mohli pozorovat lidi. Většina neměla tušení, co se stalo. Viděli Morgan a mysleli si, jaké má štěstí, že chodí s Billem. Bydlela na Cloud Nine. Neviděli její modřiny, slzy, bolest. Bolest z lásky.

" Co se stalo, Morgan?" ucedil Tom.

" Ty víš, co se stalo, Tome. Tohle je celé tvoje vina! Kdybys ho nezmlátil, tohle," ukázala na svou tvář. " by se nestalo! Příště se do toho nepleť." Morgan zvedla pohled k lustrům. Kolem krku měla tlustý rudý pruh.

" On tě škrtil?" zeptal se Tom. Neodpověděla, jenom se na něj podívala.

" Starej se o sebe," řekla, vstala a opustila místnost. Toma definitivně přešla chuť. Bylo mu na zvracení.

***

Bill vlezl do jejich soukromého letadla. Morgan ho následovala. Od té záležitosti v hotelu, se jí nedotkl. Vůbec. Nemluvil ani se na ni nepodíval. Vlastně, jen když spolu... no, spali. To byla jediná výjimka. Sex si však neužívala. Byl uspěchaný a drsný. On zkrátka přišel a ona jenom ležela, jako bez známek života. Naštěstí zatím neotěhotněla. Zatím bylo klíčovým slovem. Schylovalo se k tomu.

Tom se posadil vedle ní a vzal ji za drobnou ruku. Byla tak hubená, byl si jistý, že nevážila víc, než čtyřicet kilo.

" Dáte si něco k pití, madam?" oslovila Morgan letuška.

" Vodku s ledem, prosím." Morgan se otočila a podívala se z okýnka. Byli ve vzduchu, na míle daleko od lidí. Život jí připadal zpomalený a zmrzlý. Tam dole byl rychlý a až moc opravdový.

" Začala jsi pít?" zeptal se jí Tom. Bylo to víc, než jen konstatování. Morgan jeho dotaz přešla bez pozastavení a vysmekla mu ruku.

" Panák sem, panák tam. Ještě nikoho nezabil, Tome." Morgan mluvila německy. Gustav se na po ní otočil. Všiml si jizvy na její tváři. " Pamatuješ, jak jsem ti řekla, aby ses staral o sebe? Tak se toho drž."

Letadlo přistálo v New York City ve tři hodiny ráno. Tom sledoval Morgan, jak spí. Usmívala se ze spánku.

" Morgan, vstávej," pošeptal jí. Líně otevřela oči a zívla. " Jsme tady," usmál se. Morgan se mu podívala do očí a cítila, že se jí uvnitř něco pohlo. Jak může být někdo tak rozdílný?, pomyslela si. Tom s Billem byli úplně jiní.

Když dorazili do hotelu poblíž Central Parku, Bill, Gustav a Georg šli do sklepního baru. Morgan chtěla pokračovat ve spánku. Tom neměl náladu. Morgan se zavrtala pod deku, ale neusnula. Nemohla spát už posledních pár měsíců. Fakt, že spala v letadle, byl nevídaný. Pak dostala nápad. Popadla mobil a vytočila Tomovo číslo. Zvedl to po třetím tůtnutí.

" Ahoj, nechceš se stavit?" zeptala se tiše. Tom souhlasil. " Díky, že jsi přišel," usmála se na něj, když otevřela dveře. Tom byl opřený o futra. Usmál se a objal ji.

" Tak co se stalo? V letadle jsi mi říkala, ať se o tebe nestarám a teď mě k sobě zveš na pokec?" Tom si sedl do křesla. Morgan se usmála a posadila se na okraj postele. Pokrčila rameny.

" Nemůžu usnout."

" A proto jsi mě zavolala?" zeptal se. Morgan zavrtěla hlavou.

" Ne, hlupáčku. Podívej, uvědomila jsem si, že jsem mohla v letadle spát, protože jsi byl u mě. Myslím, že usnu, jenom když budeš se mnou." Její medové oči byly stydlivé. Tom se postavil a došel k ní.

" Lehni si," pobídl ji a sám si lehl taky. Morgan ho poslechla. Uvelebila se v jeho náruči a několik vteřin byli oba zticha. Sálalo z něj teplo. Poskytoval jí teplo, které posledních pár měsíců hledala.

Hodiny pomalu ubíhaly. Tom ji jemně drbal ve vlasech, přejížděl jí po bledém obličeji a zahříval jí ramena. Naklonil se a nasál její vůni. Dotkl se jejích rtů. Chutnala tak sladce. Morgan nespala. Nehýbala se, byla klidná a potichu.

***

Bill se vrátil skoro v pět ráno. Byl šíleně unavený. V pokoji byla tma. Doklopýtal k posteli, lehl si a fascinovaně zíral na tělo, které bylo vedle něj. Posunul se blíž a pevně postavu objal. V domnění, že jde o Morgan, zabloudil prsty k jejímu rozkroku.

" Ty vole, co...?!" Bill vykřikl a odstrčil člověka co nejdál od sebe. Tom zasténal a převalil se na bok, takže nalehl na Morgan.

" Tome, vypadni!" zahalekala po tom, co sletěla z lůžka.

" Tome?!" zařval Bill.

" Bille?" Tom naprázdno zalapal po dechu.

" Rozsviťte!" přikázala jim Morgan a přejela si po zadku. Bouchla se do kostrče.

Pokojem se rozlilo světlo. Bill nevypadal přívětivě.
 

1 person judged this article.

Poll

Byl/a jsem tu

Byl/a jsem tu. 100% (884)

Comments

1 báři báři | Web | 16. march 2012 at 17:25 | React

Ono to tak dělá, pokud jsi předchozí díl jenom přejmenovala a celý nesmazala. Když totiž máš ten článek otevřený a podíváš se na adresu, tak je tam 6 a ne 5. Už je to prostě vytvořená adresa a jenom přejmenovaná. :) Proto, když se mi to stane, to vymažu a udělám nový článek znovu.. :) A teď, jdu si přečíst povídku! :)

2 báři báři | Web | 16. march 2012 at 17:30 | React

Ah, sice mě ten konec trochu rozesmál, ale už se bojím, co bude zase následovat.. Billova nálada.. :/ :)

3 Eve* Eve* | Web | 16. march 2012 at 17:45 | React

[1]: Kašlu na to, blog.cz mě pěkně štve. :D

4 Dee Dee | Web | 16. march 2012 at 17:52 | React

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tak ten konec byl luxusní :D:D to co Bill nahmatal asi nečekal ani ve snu :D:D:D:D
ale bojím se, že zase bude v náladě a pomlátí jí...jen at tam Tom hezky zůstane a zábrání tomu..

5 báři báři | Web | 16. march 2012 at 18:08 | React

[3]: To nejsi sama, poslední dobou to jde do trapu :D

6 aay carter aay carter | Web | 16. march 2012 at 22:59 | React

:DDD ah, nemůžu z toho konce :DDDD

7 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 16:40 | React

Ten konec se mi moc líbil!!! :-) Opravdu!!! :-) Ale ...... zase to má nějaké ale...:-( Nevypadá to dobře... navíc tomu mi nepřipadá zlehčovat fakt, že Morgan zatím není těhotná... Ale jak tak koukám, tak jsem zvědavá, čí to miminko bude..:-)
Pokračuji v krasojízdě...:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement