The pain of love 5.

14. march 2012 at 16:08 | Eve* |  The pain of love

překlad: Eve*

TOMOVA pěst znovu a znovu dopadala na Billovu dokonalou porcelánovou pleť. Morgan se mu pověsila na záda ve snaze ho zastavit. Bill si zkoušel schovat obličej, chtěl zachránit jedinou část, kterou měl rád... jeho tvář. Tom nepřestával. Ať Morgan křičela, jak chtěla, Tom pokračoval.

" Tome! Do prdele, přestaň!" vykřikla znovu Morgan. Zatahalo ho za ramena. Tom ucítil, jak ho něco stahuje dolů. Spadl na Morgan. Bill zasténal, opřel se o lokty a střelil po Tomovi očima. Morgan ten pohled znala. Věděla, že v sobě dusí ohromnou bouři.Tom se z Morgan odvalil a ona ihned pospíchala ke svému manželovi. Jemně se dotkla jeho nateklého rtu. Trhl sebou. Plácl ji po ruce a zlostně se na ni podíval.

" Vypadni z mýho pokoje," řekl Tomovi. Tom se nehnul. Zíral na tu pohromu, kterou způsobil. Bill se na něj díval. Z rány nad levým obočím mu ukapávala krev. Měl zlomený nos a natrhlý horní ret. Tom nemohl uvěřit, že to svému malému bratrovi provedl on. Ale nelitoval toho.

" Tome, odejdi!" zaječela na něj Morgan. Vyskočila na nohy a vzala ho za tričko, čímž ho zvedla ze země. Neodporoval jí, byl zmatený.

Když Tom odešel, přitočila se Morgan zpátky k Billovi, ale nebyl na stejném místě. Stál jenom krůček od ní. Morgan si povzdychla. Chystal se ji zbít stejně, ne-li víc.

" Bille, jsi v pořádku?" zašeptala. Nic. Ani hláska. Billův pohled byl prázdný. " Bille?" Přešla k němu a natáhla ruku k jeho krvácejícímu rtu. Bill sebou škubnul, ale nezastavil ji. Morgan se zalekla. Zbije mě? Panebože, proč? Co se to děje? Ode dne, co ji Bill fyzicky i psychicky začal využíval, se její svět rozpadal. Vnímala to jako část každodenního života.

Bill se kolem ní prosmeknul do koupelny, kde se zamknul. Postavil se před zrdcadlo a zkoumal svůj odraz. Krev mu ještě pořád tekla a okolo ran se mu vybarvovaly modřiny. Opláchl si obličej. Začal si čistit ranky a přitom mu hlavou vířil roj myšlenek. Měl jsem ji zmlátit jak Tom mě? Nebo jsem měl namlátit Tomovi? Bill byl ztrhaný. Nechtěl Tomovi ublížit, ale Tom už to udělal.

Morgan seděla na posteli s koleny u brady. Houpala se tam a zpět a duševně se připravovala na to, co měla přijít. Cítila to, i když se to ještě nestalo, věděla, že stane. Otevřely se dveře a jí došel kyslík. Nemohla dýchat. Viděla Billovu zbitou tvář a ranky na ní se zdály ještě viditelnější. Bill kolem ní prošel k prádelníků, kde se svlékl. I když ho Tom nepraštil do žeber, bolely ho.

Morgan sledovala, jak si Bill sundává rifle, tričko a šperky, až zůstal jenom v boxerkách. Vytáhl si tepláky a čisté tričko. Vzal si do rukou černé rifle a vyjmul z nich kožený pásek. Kalhoty spadly na zem a v tu chvíli se Morgan skoro rozbrečela nahlas. Chystal se ji ztřískat páskem.

" Morgan, to, co mi udělal Tom je... nepřijatelné. Ale co je ještě nepřijatelnější, je to, že jsi se ani nepokusila ho zastavit." Billův hlas stoupal s každým slovem. Morgan se pomalu odplazila dozadu. Bill přeložil pásek na polovinu a poplácal si jím dlaň.

" Bille, snažila jsem se ho zastavit!" vyjekla. Strach z ní doslova odkapával. Bill se usmál a přiblížil se k ní.

Prvnímu mrsknutí se vyhla jenom tak tak. Ucítila na stehně oheň. Zasyčela, ale na ránu zapomněla v momentě, kdy další dopadla na její ruku.

Plesk. Plesk. Plesk.

Pásek pleskal o její tělo. Znovu a znovu.

***

Další den byl Tom unavený a rozbolavělý. Na kloubech mu zaschla krev a nechala po sobě jen strupy. Vybavil si Billův výraz, když odcházel. Tom se vyhoupl a vyschlo mu v hrdle. Vystřelil z postele a vyběhl z pokoje. Odemkl jejich apartmán. Nebyli tam. Rozhlédl se kolem, jestli někde náhodou není krev, důkaz, že jí ubližil, nebo snad zabil, ale nic nenašel.

Zazvonil mu mobil.

" Ano?"

" Bráško, nepřidáš se k nám na snídani?" Na druhém konci drátu se rozlil Billův rozjařený hlas. Tom nebyl schopný slova. Zavěsil a běžel k výtahu. Musel je vidět. Musel vidět, jestli je Morgan v pořádku. Musel vidět, jestli je celá, nebo zbitá.

Když dorazil do jídelny, uviděl všechny, jak sedí u stolu. Nikdo krom Billa, který se smál vlastním vtipům, nemluvil. Bill si všiml svého bratra a usmál se.

" Tome, pojď sem," zavolal na něj. Tom na Morgan neviděl. Seděla za schovaná za kytkou. Rozešel se k nim a všiml si, že Gustav s Georgem se dívají do země. Rozbušilo se mu srdce. Bill se pořád usmíval. Byl to ďábelký úsměv. Tom konečně uviděl Morgan a v tu chvíli se málem s pláčem sesunul k zemi.

" Dobré ráno, Tome," zaskřehotla. Oči se mu zalily slzami. Co to provedl?
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Byl/a jsem tu

Byl/a jsem tu. 100% (884)

Comments

1 E )) E )) | 14. march 2012 at 16:52 | React

A co pátý díl? :))

2 Eve* Eve* | Web | 14. march 2012 at 17:01 | React

Jejda, spletla jsem si pořadí. Za moment je to opravené. ;)

3 báři báři | Web | 14. march 2012 at 18:09 | React

Asi nějak blbne blog, pořád se mi ukazuje šestá kapitola..

4 báři báři | Web | 14. march 2012 at 18:18 | React

Ah, konečně :) Takže, kapitola byla skvělá. Těším se na další, doufám, že tu bude zítra.. :)

5 Dee Dee | Web | 15. march 2012 at 20:46 | React

Proboha to je vůůůůůl :-( grrr jak jí může zmlátit páskem je normální? Tom mu dal asi málo :D:D

6 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 16:25 | React

On je normální psychouš!!!!!!!!§ Je mi z něho zle!!!!!!!! Jak s ním kapela vůbec může vydržet??? :-( Že s tím nikdo nic nedělá?! Ugh...Tohle je na mě hodně!!!!!!!! Bill je zatraceně arogantní debil, který prostě si přes svou namyšlenost nevidí ani na špičku nosu!!! Rozhodně se mi to nelíbí ani v nejmenším a Tom se zastal Morgan a on jí ublížil! :-( Nedivím se, že Tom málem rozplakal, protože já jsem měla taky slzy v očích...:-(
Tohle je nádherná povídka, kde kluci nejsou vykresleni stereotypně... Každý má svou roli...:-) líbí se mi to, i když je to tak smutné..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement