The pain of love 3. 2/2

10. march 2012 at 15:17 | Eve* |  The pain of love


překlad: Eve*

O TŘI MĚSÍCE POZDĚJI

" Rád bych si připil! Na Billa a Morgan! Ať jste vždycky šťastní jak dneska," zahalekal Gustav na celý sál nejdražšího hotelu v Německu. Morgan stála na parketě a sledovala svého kamaráda. Měl na sobě smoking a pozdvihoval sklenku se šampaňským. Bill měl ruku omotanou kolem jejích ramen a smál se.

" Jsi nádherná, zlato," řekl pobaveně Gustav. Morgan se usmála a políbila ho na jemnou tvář. " Doopravdy, bílá je tvoje barva." Gustav ji líbnul na líc a objal Billa. " Taky vypadáš dobře."

Tom se postavil k jejich skupince.


" Blahopřeju. To je ta nejlepší svatba, na které jsem kdy byl," řekl s flaškou vodky v ruce. Morgan se znovu usmála a podívala se na svého manžela. Teď už byla jen jeho.

Měsíce před oním momentem, byly úžasné. Pocit štěstí naplňoval každý pór jejího těla. Pořád se smála. Nic v jejím životě nebylo šedé. Mohla jen čekat, co si pro ni budoucnost připravila.

***

Morgan se nedokázala přestat usmívat. Celou dobu se motala okolo Billa a ukazovala mu její náklonnost. Bylo jí dobře. Ale jak se říká, nic netrvá věčně. Bill její radost ale nesdílel.

" Co máš, do prdele, za problém? No tak jsem ji políbil, a co?! Předávala mi cenu. Fakt mě chceš vytočit, že?" rozzlobil se Bill a poodešel na balkón, kde si zapálil cigaretu. Vytáčela ho. Bylo to poprvé od svatby, co na ni křičel a uhodil ji. Tokio Hotel na EMA's vyhráli cenu za Nejlepší album roku. Předávala jim ji sexy vysoká blonďatá Evropanka s prsama o velikosti volejbalových míčů. Měla vosí pas a dlouhé štíhlé nohy. Byla až nepřirozeně opálená, ale to Billa nemohlo odradit. Když si přišel pro sošku, políbil ji. Ne na tvář, jak se to dělává. Tohle byl polibek, který křičel "Bože, to je perfektní! Chci tě, ale jsem připoutaný k téhle hloupé trubce, Morgan." Přesně to si Morgan pomyslela, když viděla jeho rty na těch jejích.

" Jen se mi to nezdálo. Víš, jak jsem vypadala, když jsi ji líbal?! Jo? Nezajímáš se o nikoho, jenom sám o sebe! Jsi-"

Plesk. Poprvé ji uhodil. Úplně poprvé. Když ji tehdy v noci shodil na postel, nedotkl se jí. Tohle bylo poprvé.

" Zavři hubu. Hned!" zařval Bill a to ji zabolelo mnohem víc, než oheň na líci. Přestala dýchat, její plíce se dožadovaly vzduchu. Tohle přece není on, neuhodil by ženu, natož tak vlastní manželku. Bill nebyl svědkem hádek jeho rodičů. Vždycky se hádali za zavřenými dveřmi. Nikdy neviděl, že by jeho otec uhodil jeho matku a vždycky se dušoval, že by raději umřel, než bil ženu.

Do pokoje vstoupil Tom.

" Bille-" zarazil se, když předsebou uviděl Morgan s rukou přiloženou ke své tváři. " Co se to s tebou, kurva, děje?"

" Vypadni, Tome. Okamžitě," přikázal mu Bill. Tom zavrtěl hlavou.

" Tys ji zmlátil. Co jsi to sakra za chlapa? Co kdyby náš táta-"

" Vypadni. Dělej!" Billův hlas stoupal s každým slovem, které vyslovil. Tom vzal Morgan za ruku a nasměroval ji ke dveřím. Chtěla zmizet, ale ne teď. Bála se, že když odejde, opustí ji. " Ještě jsme neskončili," ukázal na ni. Jemně se Tomovi vysmekla a šla zpátky. Tom na ni zíral a nechápavě třásl hlavou.

" Bille, to snad není možné."

" Jdi se vycpat," opáčil Bill. Tom nemohl uvěřit tomu, že to jeho malý bráška, dvojče, polovina jeho sama, řekl. Změnil se. Tom si odfrkl a práskl s dveřmi.

" Bille, Tom jenom-" Morgan stihla říct jenom tři slova, potom přiletěla facka.

" Ježiši! Vidíš, co děláš?" zasmál se Bill. Strefil se do stejného místa a trochu ho to zabolelo. Morgan byla zticha, ale strach v jejích očích mluvil za vše. Nechtěla projevit emoce. Bill vešel do pokoje, Morgan nechal venku. Zhluboka se nadechla a následovala ho. Bill se zamlkl v koupelně a sedl si na záchod. Povzdechl si a prohlédl si dlaň. Byla zarudlá. To ji dal takovou pecku?

" Co je s tebou, Bille?" zašeptal si pro sebe. Otočil se k umyvadlu a omyl si tvář. Odlíčil si make-up a svlékl si tričko. Pak se vrátil k Morgan a zadíval se na ni. Přehodil tričko před židli a vlezl si do postele. Netušil, jak s ní zacházet. Dotkl se jejího ramene a otočil si ji k sobě. Díval se jí do tváře. Na čelisti měla obtisk jeho prstů. Zlehka se jí dotkl. Škubla sebou, bolelo to.

" Já... je mi to líto," hlesl. Morgan se na něj lhostejně podívala a natáhla se po něm. Uchopil její ručku a ona ho palcem pohladila. Zavřel oči. Proč se na ni naštval? Ona je k němu tak hodná a on s ní zachází jak s onucí. Koukl se na obtisk ruky a ucítil vztek.

" Ne," utla ho. Bill se překulil na záda a Morgan si na něj obkročmo sedla. Zírala do jeho čokoládových očí. " Odpouštím ti," řekla, než spojila jejich ústa. Pronikl jí jazykem dovnitř a ona rázem zapomněla na bolest. Všechno bylo pryč.

Pokoj byl naplněn stény, vzdechny a polohlasnými tužbami. Zatímco se milovali, Tom seděl u sebe a sledovala televizi. Přehrával si onen Billův polibek. Polibek, který věnoval sexy Evropance a zavrtěl hlavou. Bylo mu jasné, že to udělal naschvál. Bill věděl, že je Morgan uvidí.

" Proto ji uhodil?" ptal se sám sebe. Přál si, aby mohl udělat víc; zastavit ho. Ale jak? Tom Morgan miloval. Nechtěl jí ubližovat... už nikdy.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 báři báři | Web | 10. march 2012 at 19:39 | React

Ah, to je takový grázl, že to není možné! Ale i tak se těším na další díl, co si pro nás autorka zase přichystala.. :)

2 Dee Dee | Web | 11. march 2012 at 10:44 | React

sakra ať jde ten Bill konečně do sebe..jak se to chová...
Jůůů já říkala, že jí Tom taky miluje :-*

3 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 16:08 | React

Parádní díl!  Vůbec se mi nelíbí, že je Bill takový vztekloun, ale je možné, že se "potatil" díky tomu, jak jeho otec zacházel s jeho maminkou, tak se to mohlo na Billovi podepsat, ale..........
Prostě nevím, je mi té Morgan tak líto, že to není možné, asi bych to neměla psát ke každému dílku...
Jééé Tom ji miluje? tak ať si ji nastěhuje k sobě!! :-) Bylo by to pro ni lepší o 10000% Ale jakože Bil má své světlé i tmavé chvilky, i když těch tmavých je podstatně více..:-(
No nic jdu pokračovat...:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement