The pain of love 3. 1/2

9. march 2012 at 15:58 | Eve* |  The pain of love

překlad: Eve*

" ŘEKL, že se omlouvá, co?" zeptal se Tom. Morgan přikývla. " A pak odešel?" Poslední část byla víc, než jen otázkou. Morgan přikývla podruhé.

" Řekl, že mě miluje. To neudělal už měsíce. Tome," řekla a posadila se na postel. " když se mu daří, tak je to super. Když je šťastný, tak je doopravdy a dává mi to najevo. Ale když se mu nedaří, tak je to špatné." Tom pokýval hlavou, klekl si před ni a vzal její ruce do svých. Byla nádherná, i když měla pocuchané nervy.

" Proč s ním teda pořád jsi, Morgan? Proč ho nepošleš k čertu?" Neřekl to proto, aby Billovi ublížil, ale proto, aby utnul Morganino trápení. " Vidíš, že tohle není normální vztah. Ty mu dáváš všechno a on ti jenom ubližuje. Bere, ale nedává. Ví, že tě má jistou, tak se tě ani nesnaží prosit."" Prosí," řekla Morgan a odvrátila se od Tomových čokoládových očí. Měli je stejné, oboje se na ni smály, ale každé jiným způsobem. Tomovy oči a úsměv ji rozveselovaly, kdežto ty Billovy ji vždycky rozplakaly.

" Jak? V posteli? No jasně! Přetáhne tě a pak zdrhne. Morgan, tohle je láska?! To je škemrání? Řekni mi, jaký to má smysl, protože já to nechápu." Tom se zahleděl do jejích medových očí a všiml si slz. Pevně ji k sobě přimkl a zaposlouchal se do jejích vzlyků. Až na několik nádechů a výdechů byly tiché.

" Ty to nevidíš, že ne? Je všechno, co mám. Moje rodiče se mnou nemluví. Zapřeli mě. Nemám rodinu. Vy jste pro mě vším," řekla a odtáhla se. Tom jí usušil tváře. Sváděl vnitřní boj. Chtěl, aby byla šťastná. Chtěl zase vidět její podmanivý smích. Naklonil se a políbil ji na líčko. Zavřela oči a užívala si jeho rty na své kůži. Tom se odtáhl a zkontroloval její reakci. Pořád měla přitisklá víčka a nepatrně se usmívala.

Potom je otevřela a podívala se na něj. Byl krásný. Díky černým rastům působil ostře, byl svalnatější, než jeho bratr. Měl dokonalou pleť a žádný make-up. Bill měl vždycky černé stíny, které skrývaly, jaký je Bill Kaulitz doopravdy. Tom byl odhalený. Položila si dlaně na jeho tvář v místě, kde mu začínal krk a přisunula se blíž. Tom nevěděl, co dělat. Jen tam klečel a najednou ucítil její rty na svých. Ten polibek způsobil to, že se celý pokoj rozzářil.

Pootevřela rty a jeho jazyk jí pronikl do pusy. Polibek, který začal nevinně a jemně, se přehoupl do vášně a chtíče. Přemístili se na postel, Tom nalehl mezi Morganina stehna. Srdce jí divoce bušilo. Tom byl čím dál vzrušenější, Morgan cítila jeho vzrušení na svém rozkroku.

" Počkej," zarazil ji. Morgan se na něj podívala. " co to děláme?"

" Já-já-já se omlouvám," vykoktala. Bylo jí jasné, že kdyby na to přišel Bill, jeho chování se ještě zhorší. Vymanila se zpod něj a sedla si na okraj postele. Schovala si obličej do dlaní a povzdechla si.

" Morgan, víš, že-"

" Vím. Neměla jsem to dělat. Promiň," zašeptala v němčině. " Jdi pryč, prosím tě," obrátila se na něj a koukla se na směsici pocitů v jeho očích.

" Nechci jít," zašeptal a došel k ní.

" Prostě musíš." Morgan se postavila a přešla ke dveřím. Když zmáčkla kliku, uviděla na chodbě Billa. Byl opilý. Alkohol byl cítit všude kolem.

" Tome, okamžitě vypadni!" zakřičel. Morgan se mu podívala do očí a došlo jí to. Když Tom odejde, strhne se bouře. Billova zlost ji rozdrtí. Tom, který to tak neviděl, vstal a jednoduše odešel.

" Bille, kde-"

" Táhni na postel a drž hubu!" přikázal. Poslechla ho. " Nechápeš, jak mě štveš, že ne? Nechápeš, jak mě to provokuje, co?" Bill vrávoravě vešel a třísknul s dveřmi.

Tom akorát šel chodbou, když uslyšel šílený hluk. Otočil se k pokoji, který právě opustil, a zaposlouchal se.

" Bille!" křičela Morgan. Přiběhl k jejich dveřím a zabušil na ně, ale nikdo mu neodpověděl. Zaslechl Billův řev.

" Zmlkni! Udělej, co jsem řekl!"

Tom stál bezmocně na místě. Co se z jeho bratra stalo?

***

Morgan se vyhoupla do tourbusu. Její mandlové oči byly unavené. Měla pod nimi tmavé kruhy. Tom seděl na béžovém gauči a brnkal na kytaru. Bill seděl naproti němu se slunečními brýlemi na tváři a dozadu uhlazenými vlasy.

Rukama si objímal hubené nohy. Tom s ním už několik dní nemluvil. Chtěl se ho zeptat, co se tu noc stalo, ale ani Bill, ani Morgan o tom nechtěli mluvit.

Morgan si sedla vedla Georga a sklopila oči k desce stolu. Georg se na ni podíval a pohladil ji po zádech.

" Nespala jsi, co?" zeptal se. Morgan věděla, že mu to Tom vyslepičil. Teď kluky vnímala jinak. Gustav na ni byl neuvěřitelně hodný a hodně si s ní povídal, na rozdíl od Billa. Byl sice tichý, ale v obraze a vážný. Ale teď s ní mluvil dvacet čtyři hodin sedm dní v týdnu. Bylo jí to jedno, protože věděla, proč to dělá. Georg, který byl trhlý, dětinský a trochu hloupý, k ní byl ještě milejší. Objímal ji, bral ji za ruku a rozveseloval ji.

" Ani trochu," odpověděla. Otočila se k němu a usmála se. Georg byl zlatíčko. Políbil ji na tvář a přitáhl si její hlavu na své rameno. Tom je pozoroval. Jak to, že se k ní každý chová tak pěkně, ale Bill ne? Byl na ni hodný, občas - uměl být pozorný, laskavý a milující.

" Morgan, mužeme si promluvit?" zeptal se Bill, zvedl se z gauče a šel dozadu. Narovnala se a podívala se na Toma. Co chce?, ptala se ho očima. Tom potřásl hlavou, neměl tušení.

Morganino srdce vyvádělo jak splašené.

" Řekla jsi Tomovi, co se stalo?" zeptal se nevídale uklidňujícím tónem. Morgan záporně zavrtěla hlavou. Bill si oddychl. " To je dobře. Podívej, je mi to líto. Doopravdy. Byl jsem opilý."

" Bille, proč jsi to udělal? Vážně jsi mi ublížil," zašeptala. Bill se zastyděl. Proč udělal to, co udělal? Sklopil oči, nedokázal se na dívku, kterou miloval, podívat. Vypadala vyčerpaně. Sundal si sluneční brýle a podíval se na ni.

" Omlouvám se," hlesl a sevřel ji v náruči. Jemně ji políbil. Vzdychla a pevně ho objala. Vážila si momentů, kdy byl takovýhle. Jenomže temné chvilky ji nikdy nepouštěly.

Posadili se. Měl paži okolo jejích ramen a ona o něj byla opřená. Tom se na ně koukl a povzdychl si. Proč to je vždycky takhle?

Když autobus dorazil do dalšího hotelu, vystoupili a šli na recepci. Mramorové podlahy se leskly, světlo se odráželo od stěn a kašna uprostřed místnosti vytřikovala vodu. Morgan k ní přišla a vylovila v kapse minci.

" Přeju si, aby byl ke mně Bill jen hodný," řekla si. Zavřela oči a hodila minci do kašny. Sledovala, jak se penny potápí na dno mezi ostatní přání a prosby.

" Co sis přála?" zeptal se Tom stojící za ní. Morgan se obrátila a usmála.

" Však víš, milion dolarů, samozřejmě," zavtipkovala. Rozesmáli se a ten smích pronikal každým atomem jejich těl.

" Co se tehdy stalo?" zkusil to Tom znovu. Morgan věděla, že to nevzdá. Vzdychla a podívala se Billovým směrem.

" Nemůžu ti to říct," řekla prostě. Opravdu chtěla, víc, než tvrdila. Tom se na ni zahleděl a povytáhl obočí. Budu se ptát, dokud to z ní nevypáčí. Byl její nejlepší přítel a věděl, že povolí.

" Dobře. Víš, že mi můžeš říct cokoliv."

" Jo. Já jen... o tomhle se vážně bavit nechci."

" Možná by se ti ulevilo," poplácal ji po štíhlé ruce. Morgan se znovu podívala na Billa a všimla si, že akorát mluví s jejich manažerem.

" Já-"

" No tak. Prosím." Tom našpulil rty, čímž ji rozesmál. Byl k pomilování.

" Pojď se mnou," řekla a zatáhla ho k nedalekým pohovkám. Posadili se a Morgan se ještě jednou koukla na Billa, aby se ujistila, že jsou od něj dostatečně daleko.

" Bill byl opilý a když má popito, tak je trochu agresivní."

" Co kdybys mě překvapila něčím, co ještě nevím?" prohodil Tom. Morgan se zaculila.

" No, když jsi odešel, tak chtěl, abych... no..." nemohla najít správná slova. Bylo jí to trapné, ale musela to říct. " Chtěl, abych s ním měla sex, i když se mi nechtělo."

" On tě přinutil? On tě znásilnil?!" vyjekl Tom a cítil, jak se ho zmocňuje vztek a znechucení. Nikdy netušil, že by jeho dvojče bylo něčeho takového schopné. Ačkoliv, bylo toho tolik, co o svém bratrovi nevěděl.

" Trochu... vlastně ne. Spadl na postel a skončil. Bylo to jenom... nikdy se takhle nechoval. Nikdy mě neuhodil, Tome, ani tu noc. Ale tehdy," Morgan si povzdechla. " byl opilý. Proto byl takový."

" Prosím tě, řekni mi, co ti přesně udělal," požádal ji Tom. Věděla, že nezáleží na tom, jak těžké to je, uleví se jí tím.

" Bill mi řekl, ať si lehnu do postele. Byl, jak jsem už řekla, opilý. Začal si sundávat oblečení a mně došlo, že se mnou chce spát. Viděla jsem to. Víš, co myslím," odmlčela se a pokračovala: " No a když jsem odmítla, natlačil mě na postel a já jsem se bouchla o noční stolek." Morgan si vyhrnula lem trička, aby Tomovi
ukázala modřinu. Tom zalapal po dechu.

" Ta svině!"

" Ne, nic neříkej!" žadonila. Její oči se zalévaly slzami. " Pak mi stáhl kraťasy a..." rozplakala se. Jak o tom mluvila, cítila bolest, kterou ji způsobil. " Prostě ho do mě strčil, Tome. Celou dobu jsem brečela. Potom prostě přestal." Usušila si slzy z očí a zhluboka se nadechla. Obrátila se na zpátky na Toma a usmála se, jako by se nic nestalo.
 

3 people judged this article.

Comments

1 báři báři | Web | 9. march 2012 at 17:46 | React

Ah, bože. Bill je takový hnusák. Alkohol zřejmě odkryl jeho nejhorší stránky. Ah, je mi jí hrozně líto. Ale je pěkné, jak se k ní chová zbytek kapely.. :)

2 Dee Dee | Web | 9. march 2012 at 17:51 | React

Wooow :D ta povídka se mi líbí čím dál tím víc :-* a to jak se k ní Tom chová je boží ♥ a konečně byla pusa :D:D škoda že přestali..Bill by čuměl kdyby je tam načapal..ale asi by byl na ní hodně hnusnej..

3 Eve* Eve* | Web | 9. march 2012 at 17:57 | React

... a bude hůř. ;)

4 báři báři | Web | 10. march 2012 at 11:28 | React

[3]: pšt! :)

5 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 15:42 | React

Bože!!!! Tohle Bill opravdu tak neskutečně přehnal, až je mi z něho tak šíleně špatně...:-( To snad není možné..:-( Mě je té Morgan tak líto!!! Nejraději bych jí nakvartýrovala k Tomovi(i když bych pukala žárlivostí, ale i tak)... Kadžý se k ní chová slušně, jenom Bill se chová jako tyran všech tyranů z tyranova..:-'(
Jakože i když je ta povídka smutná ohledně toho násilí, musím říct, že se mi moc líbí! :-)Je prostě skvělá!!! :-) Fakt s každým dílem se do ní zamilovávám.. a začínám to prožívat stále víc...:-) Co to vidím? Bude hůř? :-O To snad ne! Nedokážu si představit, co by bylo horší než tohle peklo, co prožívá Morgan..:-(
Parádní povídka a jako překladatelka, jsi úžasná! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement