The pain of love 2. 2/2

8. march 2012 at 17:51 | Eve* |  The pain of love

překlad: Eve*

2006

"MORGAN!" zakřičel Bill na celé nákupní středisko. Stoupla si vedle něj. Usmál se a políbil ji. Cítila jeho jazyk a kuličku jeho pearcingu, jak se dotýká toho jejího a po zádech jí běhal mráz. Nakupovali. Dostala od něj zlatý řetízek s iniciálem B zračícím Billa, pár drahých bot, riflí a jedny opravdu pěkné šaty. Peníze pro něj nikdy nebyly problém. Nedíval se na cenovky.

" Bille, hrozně ti za všechno děkuju. Je to perfektní," řekla vděčně, políbila ho a usmála se.

" Něco ti řeknu, jo?" zeptal se jí, když se usadili v kavárně. Novináři se snažili dostat dovnitř, ale Bill věděl, že ochranka to nedovolí. Byli v bezpečí." Cokoliv."

" Jsi moje štěstí. Nemůžu to ani slovy vyjádřit. Prostě... jsem s tebou tak šťastný!" řekl a vzal ji za ruku. Přiložila si jeho prsty ke rtům a nežně mu na ně vtiskla polibek.

Toho dne se do ní Bill zamiloval.

2007

" Bill Kaulitz, zpěvák Tokio Hotel, byl viděn, jak se líbá s mužem. Mluvčí mladé hvězdy toto obvinění vyvrací a tvrdí, že je Bill šťastně zadaný s dívkou jménem Morgan Romo." Bill měl zprávy puštěné na nejvyšší hlasitost.

" Jak si můžou myslet, že jsi gay? To je absurdní!" zavolala Morgan z koupelny. Bill si povzdechl, byl jejími řečmi mírně přiotrávený.

" Protože jsem jiný, Morgan. Proč by si to jinak myslel, že. Ježiši," odfrknul naštvaně. Morgan vycítila, že ho otravuje a zamračila se na svůj odraz v zrdcadle. Kdykoliv promluvila, choval se takhle.

" Můžu se tě na něco zeptat?" ptala se po cestě do postele. Bill ležel na zádech, nahý do půli těla. Podíval se na ni a přikývl.

" Obtěžuju tě?" zkousla si dolní ret.

" Jo," odpověděl spoře. Zakabonila se, cosi odsekla a lehla si na svoji půlku postele.

Tehdy to začalo.

2009

Začalo to před dvěma roky, před tím, než Morgan viděla Billa s jinou. Když jim bylo sedmnáct, nastěhovala se k němu a začala s ním i cestovat. Bill jí nabízel, aby se k nim přidala, ale neuvědomil si váhu svého dotazu. Připoutal si ji tím k sobě. Zestárl a spíše, než pocit štěstí, se cítil sám.

Tom pozoroval Billa. Postavil se a namísto pozdravu se jenom ušklíbl.

" Co máš za problém?" zasmál se Bill. Stáhl si sluneční brýle a zadíval se na něj.

" Jsi normální sráč. Fak víš, jak člověku ublížit," odpověděl Tom a otočil se od něj. Bill pokrčil rameny a sedl si na lehátko. Bylo mu to jedno. Tedy, miloval Morgan a pravděpodobně i vždycky bude, ale byly časy, kdy ho vytáčela a jednoduše s ní nechtěl být. Vlastně mu ani nebylo jasné, co ho na ní tolik provokovalo.

Tu noc našel Bill Morgan ležet na své straně postele otočenou zády k němu. Bill k ní po špičkách došel a objal ji, takže ji svým tělem naprosto přikryl.

" Promiň," zašeptal. Tiše plakala, posrmkovala a utírala si slané slzy. " Vím, že jsem ti ublížil a je mi to líto." Morgan zavřela oči a povzdechla si. Milovala Billa víc, než cokoliv,s nebo kohokoliv na světě. Odpustila mu.

Bill ji otočil, takže si teď byli tváří tvář. Políbil ji na její jemné rty a rukama postupoval přes pas k jejím hubeným nohám. Vměstnal se jí mezi stehna a vyrazil z ní stén. Pokračoval, dokud z toho skoro nešílela. Svlékla mu tričko a s ním i zbytek oblečení, až před ní seděl úplně nahý.

" Víš, že tě miluju," řekl a toužebně prolustroval její nahé tělo. Kousla se do rtu a přikývla.

Morgan se probudila uprostřed noci a natáhla se po Billovi. Nebyl tam. Otevřela oči a prohledala apartmán, ale nebylo po něm stop.

" Myslela jsem, že mě miluješ," zašeptala.

Vzala mobil a vytočila Tomovo číslo.

" Haló?" zívl Tom unaveně. Podíval se na budík - 2.35.

" Ahoj, Tome," hlesla Morgan. Hlas se jí třásl, jak se horko těžko snažila udržet pláč. Nechtěla, aby Tom věděl, že se něco pokazilo. Jen si chtěla s někým promluvit. Tom se posadil a promnul si oči.

" Co se děje?" zeptal se. " Proč voláš tak pozdě?"

" Promiň, myslela jsem, že jsi ještě vzhůru. Jdi zpátky do postele," požádala ho. Bylo jí líto, že ho probudila.

" Ne, ne, to je v pohodě. Co je?" Tom byl najednou dočista probraný.

" Můžeš přijít? Potřebuju si s někým promluvit."

" Copak tam není Bill?" Odpověď mu byla jasná, ale chtěl vědět, co Morgan řekne.

" Ne," šeptla.

Tom vstal z postele a v přítmí pokoje se dal do hledání svršků. Potom si natáhl volné tričko a kalhoty." Hned jsem tam." Zavěsil a šel se do koupelny vyčurat. Bylo pozdě, ale neřešil to. Nenáviděl, když se Morgan trápila. Viděl ji tak už tolikrát, takže to nemohl nechat plavat. Slyšel ji plakat a stejně jak ona truchlil nad Billovým nedostatkem citů.

Zaklepal na dveře Morganina pokoja a čekal. Otevřela během několika sekund s utrápeným výrazem.

" Co se stalo?" chtěl věděl, zatímco ji objímal. Když kolem ní omotal ruce, došlo mu, že na sobě nemá ani gram tuku navíc. Od té doby, co chodila s Billem, hodně zhubla.

" Nechci se o tom bavit," řekla a vtáhla ho dovnitř. Tom se rozhlédl kolem a když uviděl Billovo oblečení rozházené po zemi, došlo mu, co se tu před tím dělo.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 báři báři | Web | 8. march 2012 at 22:13 | React

Awww, krásný díl. teda, mám na mysli toho hodného Toma. To musí být vztah na nic, když tam není ten, co má být a utěšuje bratr...

2 Dee Dee | Web | 9. march 2012 at 10:50 | React

nejdřív se s ním vyspí a pak si odejde? že on odešel za tou masérkou? ještě že má Toma ten jí pomůže...

3 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 15:31 | React

Krásný díl. Rozhodně se mi nelíbí, že to Morgan dokáže vydržet takhle dlouho.. Jsou to už dva roky a pořád se to nemění... :-( Navíc Bill použije ty krásná slova: Miluju Tě, a okamžitě je to zase na stejné koleji...
Jakože hodně se mi nelíbí, že on se s ní vyspí a pak najednou se zdejchne...:-( To je hulvát...:-( A to to z počátku toho jejich vztahu bylo takové hezké...:-( by mě jenom zajímalo, kdy mu začala Morgan vadit...:-(
Ještěže má ta slečna Toma, jinak by se zbláznila...
Moc pěkná povídka a máš dobrý překlad pro ni...:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement