The pain of love 2. 1/2

7. march 2012 at 17:09 | Eve* |  The pain of love

překlad: Eve*

TOM vstoupil a zarazil se. Opravdu ho nešálí zrak? Bill byl skoro nahý vedle holky, která ho měla jenom masírovat.

" Co to má, do prdele, být?!" zakřičel. Bill se po něm otočil, masérka si zahanbeně schovala obliče do dlaníj. Věděla, že Bill, frontman Tokio Hotel, měl přítelkyni. Ale přesto byl tak neodolatelný a přitažlivý. Nemohla mu říct ne. Zvlášť, když ji sám sváděl.

" Tome, neučili tě klepat?" opáčil Bill samolibě. Nevadilo mu, že ho nachytal při nevěře. Věděl, že ho Tom nepráskne. Věděl, že bude zticha.

" Pohni, Morgan na nás čeká," řekl Tom, zdůrazňujíc její jméno. Bill pozvedl obočí a usmál se.


" Počká. Ještě jsme s masáží neskončili." Otočil se na břicho a masérka se na Toma lítostivě zadívala. Tom jí pohled posměšně oplatil. Litoval ji. Chytla se do Billovy pasti. Každý říkal, že Tom je děvkař, že měl na každém prstě jednu, což nebylo daleko od pravdy, ale co lidi nevěděli, bylo, že Bill za tím svým nevinným kukučem skrýval stejného, ne-li ještě většího, holkaře, než byl on.

Morgan se posadila na kašmírové povlečení na posteli. Pokoj byl tichý, čímž jí drásal uši. Nikdo neví, jak zní ticho. Je ohlušující. Je to ten nehlučnější zvuk na světě. Morgan ho nenáviděla, protože křičelo pravdu. Říkalo: "Bill už tě nemiluje! Prostě to vzdej! Už ho nikdy nedostaneš." Kdykoliv to slyšela, zakryla si uši a broukala si. Nechtěla to slyšet.

Tom naštvaně nastoupil do výtahu. Nenáviděl to, co Bill dělal, nenáviděl to, co se z jeho bratra stalo. Když ještě byli kluci a chtěli se stát rockovými hvězdami, byl Bill nicka a byl vděčný za všechno. Byl milý a zajímal se o pocity druhých. Tehdy se zajímal o Morgan. Ale teď po ní jen dupal.

" Morgan, kam jdeš?" zeptal se, když ji viděl taky nastupovat. Morgan byla vysoká, skoro jako oni, a taky hodně hubeňoučká. Její nohy měřily snad míle, její ruce byly vychrtlé. Měla malá prsa a ploché břicho. Když na sobě měla plavky, byly jí vidět žebra a vystupující pánev. Trčely jí klíční kosti. Bylo však jedno, jak byla štíhlá, její tvář byla krásná. Měla hranatý tvar obličeje a mandlové oči. Byly světle hnědé, jako med. Měla dlouhé černé řasy, které ladily s perfektním obočím. Černé rovné vlasy spadající na ramena. Na čele se jí rýsovaly vrásky.

" Jdu do bazénu. Už jsem to tam sama nemohla vydržet. Je to hrozně depresivní," pousmála se.

" Můžu se přidat?" zeptal se jí Tom. Usmála se a vzala ho za ruku. Ty její byly hubené s dlouhými prsty. Nehty měla dokonale upravené a nalakované matným šedým lakem. Chodila na manikúru. Kdykoliv chtěla jít na mani nebo pedikúru, Bill to zařídil. Koupil jí všechno, co chtěla, ale sám jí nedal nic.

Došli k osamocenému bazénu. Měla na sobě otrhané riflové kraťasy, které ji dosahovaly do poloviny stehen a Tomovo tričko, které on už nenosil.

" Hej, kdo ti dal to tričko?" škádlil ji. Laškovně do něj strčila a rozesmála se. Slunce hřálo, jako by byl červenec a ne polovina dubna. Tom si si stáhl sluneční brýle z čela a nasadil si je na oči. V černých volných riflích se doslova škvařil.

" Proč někdy nenosíš kraťasy?" zasmála se Morgan, pozorujíc Tomovu lesklou tvář. Začínal se potit.

" Protože moje čapí nohy nebyly pro kraťasy stvořeny. A vůbec, vypadám sexy i takhle," usmál se a podíval se na ni. Ona mu pohled opětovala. Byl jiný, než jeho identické dvojče. Každý shledával Toma arogantním. Jistě, byl takový, ale jen Morgan věděla, jaký Tom Kaulitz ve skutečnosti je. Byl milý, zábavný, neskutečně mrzutý a občas lakomý. Ale i tak to byl její nejlepší kamarád.

Oba se seděli na okraji bazénu. Morgan si nořila nohy do vody. Tom seděl na lehátku ve stínu. Vířila nohama vodu a pozorovala vlnky na hladině.

" Tome?" řekla, aniž by odtrhla oči od bazénu. " Co dělám tak špatného, že ho to pokaždé naštve? Proč ho tak vytáčím?" obrátila se na něj.

" Nevíš, proč je takový."

" Změním se. Udělám všechno, aby byl zas šťastný. Jestli chce, abych si obarvila vlasy, zhubla nebo se prostě od základů změnila, udělám to, Tome. Udělám. Já-"

" Nemusíš se měnit, Morgan," utnul ji Tom. " To on se musí změnit," řekl a odmlčel se. Všiml si, že se Morgan dívá k proskleným dveřím. Tom vystopoval její pohled a zpozoroval Billova pankáče. Morgan poklesla brada a oči jí zesklovatěly. Bill objímal a líbal cizí holku. Tom ji poznal - byla to ta z lázní.

" Morgan?" oslovil ji a natáhl se po ní. Postavila se, krátce se na něj podívala a dala se na útěk. Utíkala kolem lidí stojících okolo bazénu, kolem černého kovového zábradlí. Její líce byly mokré od slz hněvu, smutku a flustrace. Proč s ní takhle zachází?

Zamyslela se, kdy to začalo.

2005

Kolem prošla vysoká hubená dívka s černými sestříhanými vlasy a hypnotizujícíma očima. Bill zabloudil pohledem ke dveřím klubu, kde on a jeho skupina Devilish hráli. Ta dívka byla velká a měla nevídané oblečení. Měla na sobě černé legíny, bílý top a černé číny, které byly propíchané hroty a pomalované fixkami.

" Díky!" zavolal Bill do mikrofonu. Ona se na něj podívala a stydlivě se usmála. Bill z ní nemohl spustit oči, ani když pokračovala ke stolu, kde seděla s kamarády. Chtěl být co nejvíc sexy, ale moc snažit se nemusel. Jeho černé vlasy, kouřový make-up a štíhlá postava to zvládly za něj.

Po koncertě prošel kolem jejího stolu. Ostatní holky se ho snažily zastavit a prohodit s ním řeč, ale nevěnoval jim pozornost. Lustroval dívku s tou neskutečnou aurou.

" Jsem Bill," představil se. Holky za stolem se na něj podívaly a některé z nich se zachichotaly. Ona se pouze usmála.

" Morgan," opáčila. Měla hubený obličej a dlouhé černé vlnité vlasy rozdělené na úhlednou pešinku. " Dobře hraješ," pokračovala německy. Bill se zarazil.

" Umíš německy?" zeptal se. Přikývla. Její otec pracoval v armádě a byl převelen do Německa, takže tam pár let žila.

Tu noc Billa potkala.
 

1 person judged this article.

Comments

1 báři báři | Web | 7. march 2012 at 19:36 | React

pěkný díl, i když Billa nejradši nakopala někam. A Tom se chová moc hezky :) Škoda, že mají takový vztah.. Těším se na další díl :)

2 Dee Dee | Web | 9. march 2012 at 10:45 | React

Tak Tom jako hodný kamarád..to se mi líbí :-)
Ten Bill je teda svině před jejíma očima se ocucává s jinou...a ona by pro něj udělala první poslední...

3 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 15:21 | React

Jakože musím říct, že mi je Morgan hooodně líto, takovéhle chování si nezaslouží, zvlášť ne po tom, co s Billem byla zjevně od začátku, jak jsem tak vydedukovala...
Tom je opravdu hodně jiný v téhle povídce, líbí se mi..:-);-) Ale Bill??? I když je to zlatíčko moje, tak rozhodně bych ho zfackovala.! Nedivím se, že Morgan utekla, taky bych to udělala...:-(
Pěkná povídka, úplně mě vtáhla do děje, že nestačím zírat..:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement