The pain of love 13.

30. march 2012 at 16:00 | Eve* |  The pain of love

překlad: Eve*

MORGAN se udělalo špatně. To ráno se cítila příšerně. Bylo to, jako by ji někdo otrávil. Žaludek se jí kroutil a svíjel, bobtnal a vyvrhoval jak bouřka. Už několikrát zvracela, pěkně hnusné šťávy. Byla naštvaná, protože dnes měli proti Billovi zakročit. Nemínila se ale vzdát. Měla dva plány. Za á, měla v záloze Toma, kdyby se Bill cukal. Musel nastoupit na odvykací kúru a začít znovu a za bé, jestli Bill nepovolí, všechno půjde do kytek. Morgan doufala v to první, ale připravená byla na oboje.

" Připravená?" ujišťoval se Tom zpoza koupelnových dveří. Morgan se narovnala a pokusila se usmát. Nebyla připravená ani náhodou. Jak se mohla připravit na takovou věc? To přece nešlo. " Pojďme."

Sešli schody do restaurace. Bill seděl za stolem, měl nasazené sluneční brýle a propletené prsty na rukou. Neklidně si podupával nohou. Morgan se nadechla a následovala Toma. Georg s Gustavem popíjeli víno a pivo. Bill se snažil uklidnit. Měl v žilách kokain, který ho nutil do práce. Jakékoliv.

" Ahoj, kluci," pozdravila Morgan a usadila se mezi svého muže a Gustava. Bill ji vůbec nezpozoroval. Podpíral si hlavu a kousal si nehet na palci. Tom se taky usadil a rozhlédl se po osazenstvu stolu. Všichni mlčeli. Restaurace mlčela. Mlčení nebyl dobrý začátek, napovídalo, že se věci zvrtnou. Morgan to taky došlo.

" Co si dáte?" zeptal se vysoký číšník s červenými vlasy a notýskem s propiskou. Cenil na ně rovné bílé zuby. Bill si všiml, že se na něj Morgan dívá a aniž by pootevřel pusu, polohlasně zavrčel.

" Vodu," objednal Tom. Morgan požádala o sklenku Chardonnay. Bill číšníka ignoroval a obrátil se na Morgan.

" Musíš na toho sráče tak čumět?" vyhrkl. Morgan ztuhla. A do prdele, pomyslela si.

" Já na něj nečumím, Bille."

" Ale čumíš. Nelži, že ne," odfrknul.

" Bille," promluvil po pár vteřinách Tom. " můžeme si promluvit?" Morgan se rozbušilo srdce. Nadechla se. Zkusila se uklidnit a udržet tak hruď v normálu. Bill popadl sklenku vodu, co stála před ním, a strčil si mezi rty červené brčko.

" Bille," řekla a vzala ho pod stole za ruku. " chci se tě na něco zeptat a chci, abys ke mně byl upřímný." Nálada u stolu se pohybovala na bodě mrazu. Bill se roztřásl a zatnul pěsti, až mu zbělaly kotníky.

" Bille... bereš kokain?" zeptal se Tom. Bill po něm střelil pohledem. Oči mu žhnuly nenávistí. Nebyl to Bill, kdo ho nenáviděl, byla to ta droga, která se usadila v jeho těle. Droga, která každým a vším opovrhovala. Byla to ona, kdo dělal z Billa sobeckou svini.

" O čem to, krucinál, mluvíš?" vykřikl Bill. Lidé v restauraci se po jejich pětici se zájmem otočili.

" Bille, viděla jsem tě a chci, abys byl zdravý," zašeptala Morgan. Bill odsunul židli a vstal. " Bille, počkej, prosím tě! Musíme si o tom promluvit! Máme o tebe starost. Chci vědět, proč jsi s tím začal, chci ti pomoct!"

" Můžeš pomoct tím, že se půjdeš vycpat! Vy všichni! Jsem v pohodě a je mi ukradený, proč podle vás nejsem. Jdi do prdele, Tome. Jak tu můžeš jenom tak sedět a nechat je, aby mě obviňovali z takové kraviny?!" Bill byl rudý vzteky, ruce se mu třásly. Tom zavrtěl hlavou, sklopil pohled k talíři a odmítal se na něj podívat.

" Bille," hlesla Morgan. Neposlouchal. Odešel. Morgan se za ním okamžitě rozběhla. Byl to muž, co jí zlomil srdce. Ať se dělo cokoliv, kamkoliv šel on, ona šla taky. "Bille!" zakřičela do výtahové šachty. Bill vběhl do schodů a nezastavil se, dokud nebyl na třetím patře. Lapal po dechu.

" Ty děvko," odplivl si. Morgan sebou trhla.

" Nechej si pomoct, Bille. O nic jiného tě nežádám!" Jejich hlasy se střetly. Bill zavrtěl hlavou.

" Nejsem žádnej feťák! Dělám to jenom občas. Můžu s tím přestat kdykoliv budu chtít!"

" Potom s tím tedy hned přestaň!" Morgan spadly hnědé vlasy do medových očí a zastřely jí tak pohled na toho krásného kluka před ní. Bill si pomalu stáhl brýle od Diora. Měl propadlé oči. Sedl si na schod před Morgan. Shlédla na něj a klekla si, aby si byli tváří v tvář.

" Nemůžu uvěřit, jak mě to změnilo," řekl tiše. " udělalo to ze mě tohle... monstrum. Jsem rozseklý na dvě poloviny. Už nejsem ten Bill Kaulitz, kterého jsem potkala. Jsem osoba, kterou nepoznávám, když se podívám do zrdcadla. Ty ses taky změnila." Billovy prsty přejely po její jizvě. Jako když rozsvítíte světlo, nálada se mu změnila. Postavil se, čímž do Morgan vrazil. Popadl ji pod krkem, vytáhl ji nahoru a přirazil ke zdi.

" Nejsem závislý. Jsem v pohodě!" zaprskal tak, že zaskuhrala. Na moment povolil stisk a pak ji znovu opřel o stěnu. Bouchla se přitom do hlavy, jen to zadunělo. Zamrkala bolestí a vzala ho za zápěstí. Škrtil ji. Jak to, že se pokaždé dostane do stejné situace? Vždycky vypadá jak hadrová panna.

Kokain vyprchával. Potřeboval si znovu šlehnout, ale nemohl. Cítil se, jako by ho zaživa stahovali z kůže. Zamrkal a uviděl otisk své ruky na jejím krku. Podíval se na její zkrabatělé čelo a rty.

" Já-já..." Nemohl to dopovědět. Morgan se nehla. " Pomoz mi. Půjdu se léčit," zaskučel.

O TŘI MĚSÍCE POZDĚJI

Bill seděl na polstrované židli. Byl v odvykacím centru v Miami na Floridě, místě, kde bylo neskutečné vedro a pořád svítilo slunce. Seděl s nohama u brady a šálkem kávy v ruce. Odvykací kúra byla nesmírně tvrdá. První měsíc skoro každý den zvracel. Byl náladový a mrzutý. Nesnášel všechno a všechny kolem. Morgan ho nesměla navštívit, protože při pohledu na ni se stával agresivním.

Tom došel k cihlové budově a setřel kapku potu, která mu stékala po čele. Pražilo na něj slunce. Byly to už tři měsíce, co Morgan Billa naposledy viděla. Fotila v Miláně pro Diora, Armaniho a Gucciho. Poslala Tomovi pro Billa dopis. Popisovala v něm její tužby po jeho objetí a nadšení, že se léčí. Psala o věcech, které prožili a taky věcech, které spolu v budoucnosti ještě zažijí.

Bill se podíval z velkého okna na pláž před ním. Tom zpozoroval jeho vlasy a usmál se. Chtěl být potichu, ale Bill ho slyšel. Navzájem si pohlédli do očí. Tom zdolal vzdálenost, která je dělila a pevně bratra objal.

" Bráško," zvolal Bill. Tom sevřel jeho vyhublé tělo v náruči. Sice přibral, ale pořád byl šíleně vychrtlý. " Jak se máš?" zeptal se, když se od sebe odtáhli. Tom si sedl vedle něj a uviděl, že Bill není namalovaný. Natáhl se a dotkl se jeho nenalíčených víček.

" Vypadáš dobře," zalichotil mu. Bill s úsměvem přikývl. Všiml si obálky, kterou Tom svíral v ruce. " Od Morgan," vysvětlil mu Tom. Bill ji rozbalil a začetl se do dlouhého dopisu. Proletěl text očima, klouzal po písmenech tam a zpátky a při určitých slovech se zajíkl. Spadla mu čelist a sevřel papír pevněji.

Právě jsem zjistila, že jsem ve třetím měsíci těhotenství.

Bill se zadíval na své dvojče. Stoprocentně věděl, že ji do toho nepřivedl on. Nespali skoro půl roku. Tom se akorát díval na chodbu, když na sobě ucítil Billův pohled. Sklopil víčka k textu a to jedno slovo po něm skočilo jak kobra. Sevřelo ho a udusilo. To slovo zničilo Billovu naději na uzdravení.

Těhotná.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Dee Dee | Web | 30. march 2012 at 17:06 | React

ajaj :D:D:D kdopak je asi tatínek když to není Bill? chudák Bill...ted to Tomovi dá sežrat

2 báři báři | Web | 30. march 2012 at 17:12 | React

Ah, tak to je konec. Bill si to přece nemůže tak dobře pamatovat :D.. Ještě se to nějak spraví, nebo ne? :)

3 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 17:58 | React

No tak to je hodně špatné! :-( Tohle z Billa udělá takového zatvrzelého, že si znovu dá další dávku...:-(  užuž jsem se chtěla radovat, že prostě najednou bude to zase všechno dobré, že se Bill konečně rozhodl léčit a dělat se sebou něco, ale tohle ho srazí na kolena..:-( No to jsem zvědavá, jak to bude pokračovat...:-(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement