The pain of love 12.

28. march 2012 at 16:30 | Eve* |  The pain of love

překlad: Eve*" NA večírcích byl pro všechny hvězdou, ale nikdo netušil, jaký byl doma. Ponižoval mě, přikazoval mi, ať držím hubu a často měl špatnou náladu. Předstírání mu ale šlo na jedničku." Morgan bedlivě zírala na ženu na obrazovce. Ta žena byla starší, než ona, mohla mít tak čtyřicet a měla blond vlasy. Měla velké zelené smutné oči a její jizvy poukazovaly na hrůzy, které se jí v minulosti přihodily. Morgan nemohla od televize odrthnout zrak, jelikož žena upřímně hovořila o svém desetiletém zpackaném manželství.

" Ohrozil vás někdy na životě?" zeptala se moderátorka. Žena zvážněla.

" Nespočetněkrát. Říkal mi, že jsem neschopná, že o mě nikdo nestojí a že bez něj jsem nic. Neříkal, že mě miluje. Když se choval normálně, bylo to úžasné, ale když ne, myslela jsem, že se radši zabiju."

Morgan z nějakého neznámého důvodu připadalo, jako by slyšela svůj vlastní příběh. Všechno jí totiž bylo víc, než známé a naprosto zapadalo do jejího života. Vypla televizi a povzdychla jsi. Vstala z postele a šla do koupelny. Potřebovala na záchod.

" B-Bille?" zakoktala. Zvedl k ní hlavu, jíž vévodily propadlé oči. Měl pořezanou ruku od drogového náčiní a na chloupích mu seděl bílý prášek. " Co to sakra?"

" Vypadni," hlesl. Morgan nebyla schopná pohybu. Jako by jí ten pohled, který jí poskytoval, znemožnil se pohnout. Bill se zvedl a udělala dva dlouhé krok jejím směrem. V další vteřině její drobné tělo přirazil ke zdi. Hlava se jí odrazila od kachliček.

" Když říkám, abys vypadla, tak máš vypadnout!" zabouchl jí před nosem. Morgan se rozbrečela. Neplakala sice tak moc, ale stačilo to, aby si zmočila tváře. Popotáhla a potom si vzala kabelku.

***

" Ahoj, kluci," pozdravila s úsměvem Gustava s Georgem, jakmile se dostavili do Tomova pokoje. " Jsem ráda, že jste si na mě našli chvilku času," zažertovala.

" Nech mě hádat. Týká se to Bill, viď?" promluvil Gustav. Morgan přikývla.

" Musíme začít jednat," nadechl se Tom a otočil se na Georga, který zíral z okna a kousal se do rtu.

" Podle mě to není dobrý nápad, Morgan. Víš, že nám na Billovi záleží, ale on o naši pomoc nestojí." Gustav si vytáhl ruce z kapec a pokračoval: " Chápu, že chceš, aby byl v pořádku. Věř mi, že my taky, ale-"

" Myslíš, že se na to mám vykašlat?" přerušila ho.

" To ne, ale-"

" Tak co? Gustave, nemůžu sedět na zadku a jenom přihlížet, jak se pomalu zabíjí. Nemůžu a ani nebudu, jasné? A jestli s tím všichni máte takovej problém, tak se do toho nepleťte. Proboha, vždyť Bill je jako váš brácha!" Morgan se znovu rozbrečela. Roztřásl se jí hlas a Tomovi připadalo, jako by ho něco praštilo po hlavě. Trčel na křižovatce, nebo jak se to říká. Byl zmatený. Chtěl pomoct svému dvojčeti, chtěl, aby s ním Bill zestárl. Chtěl ho vidět se šedivými vlasy s vráskami. Nechtěl o něj přijít sotva ve dvaceti letech. Jenomže ho nemohl k ničemu nutit. Bill byl tvrdohlavý. Tom si pořád nechtěl připustit fakt, že je Bill drogově závislý.

" Morgan, nemůžu ti s tím pomoct," vyhrkl najednou. Morgan se na něj otočila a uviděla, jak mu po tváři stéká slza.

" Proč ne?"

" Nemůžu žít s tím, že je..." odmlčel se. Zněl jak pokrytec. Nejdřív Morgan vykládá, aby otevřela oči a uvědomila si, že její manžel nemocný a teď, když je měl otevřít on, nemohl. Litoval dne, kdy Billa odhalil. Přál si, aby o tom nevěděl.

" Můžete nás na chvilku nechat o samotě, prosím vás?" zeptala se Morgan. Georg přikývl a než s Gustvem odešli, vlepil jí pusu.

" Budu s tebou," slíbil. Gustav si jen povzdychl a vzdálil se. Jakmile jim zmizeli z dohledu, přiběhl k Tomově posteli. Dotkla se jeho brady a donutila ho, aby se na ni podíval. Jeho hnědé oči se leskly slzami a smutkem.

" Nebreč," zašeptala. " nebreč, protože když budeš, tak já taky. Potřebuju, abys byl silný, protože Bill není. Když to vydržíme, možná mu pomůžeme." Tom se zamračil a potom se hlasitě rozvzlykal.

" Já-já-já nechci, aby u-umřel, Morgan!" přitáhl její drobné tělo ke svému. Pohladila ho po zádech.

" Neumře, Tome. To ti slibuju," konejšila ho. Tom se od ní odtáhl a s popotáhnutím si promnul oči. Měl mokré řasy, ale i tak vypadal krásně. Opřel se o Morgan a nechal se od ní políbit. Pobídla ho, aby pootevřel ústa a její jazyk ihned vklouznul dovnitř. Tom ji vzal za krk a přitáhl si ji blíž, takže se jejich horká těla o sebe navzájem otřela. I když byl nesmírně vzrušený, líbal ji pomalu a procítěněj.

Morgan si lehla a vlasy se jí rozprostřely na polštáři. Tom se od ní odtáhl, aby si ji mohl prohlédnout. Její medové oči byly světlější. Vybavil si, kdy je takhle naposledy viděl. Měla narůžovělé tváře a rty se jí leskly. Dotkl se jejího obličeje a sklopil víčka k jejím prsům. Bradavky měla naběhlé vzrušením. Morgan pomalu zasunula ruku pod jeho tričko a přejela mu po kůži. Vyjela mu k srdci, kde se zastavila. Bušení jejího srdce to jeho úplně přehlušilo.

" Miluju tě, Morgan," řekl tiše Tom. Přetáhl si tričko přes hlavu a když se pohnul, napnuly se mu svaly. Přejel jí dlaní po vpadlém břiše a zbavil trička i ji. Po chvilce měla na sobě jenom spodní prádlo. Byla odhalená a zranitelnější, než kdy jindy. Nikdy ji takhle krom Billa neviděl. Tom jí nalehl mezi stehna a políbil ji na krku. Snažila se být zticha, ale nepodařilo se jí zarazit stény. Tom jí špičkou jazyka obkroužil linii klíční kosti a ztěžka vydechl, přičemž se Morgan zachvěla a vzdychla.

Něžně do ní pronikl. Nepokoušel se být dravý, tvrdý nebo zbytečně rychlý. Snil o téhle chvíli tak dlouho, že o něj odmítal tak brzo přijít. Morgan si byla jistá, že s jinými holkami byl drsnější, možná proto, aby ukázal, jak je zkušený. Tohle tempo se jí líbilo. Všímal si jejích tužeb, když si zkousla ret a zasténala jeho jméno, věděl, že to dělá dobře. Dotýkal se míst, kterých se ještě nikdo nedotkl. Zatímco se milovali, líbal ji. To Bill nikdy nedělal. Úplně na začátku ano, ale časem to vypustil. Tom ji však líbal a promlouval k ní.

Jakmile byli oba hotoví, Tom vzal Morgan do náruče. Přimáčkl si ji k sobě a hladil ji po zádech. Usnula. Když ji tak držel, podíval se oknem na černou noční oblohu. Měsíc doslova svítil. Tom nevěděl, co doopravdy chce. Jedna věc však byla jistá - nechtěl, aby ještě někdy Morgan plakala. Nechtěl vidět další její modřinu, řeznou ránu nebo něco, co by zohyzďovalo její nádherné tělo. Koukl se na ni a všiml si jizvy, kterou měla od té doby, co ji Bill zmlátil svým páskem. Lehce se jizvy dotkl a v tom se rozhodl. Nehledě na bolest, která příjde, bude stát při ní, zkrátka musí. Kvůli ní.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Byl/a jsem tu

Byl/a jsem tu. 100% (884)

Comments

1 báři báři | Web | 28. march 2012 at 17:46 | React

Tak tohle byla snad ta nejnádhernější kapitola téhle povídky. I když ten Bill - no, už aby s ním něco udělali. :) Jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet mezi Tomem a Morgan :)

2 P3tulk4 P3tulk4 | 28. march 2012 at 17:46 | React

neuvěřitelná povídka tohle :)

3 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 17:48 | React

Nejlepší kapitola z povídky!!! Opravdu! Tom s morgan jsou "spolu" a musím říct, že to nebylo jenom kvůli tomu, že ji Tom miluje, ale taky kvůli tomu, že jsou si oba souzeni a  chtějí být spolu!!! Hodně se mi to líbilo! :-) Nádherná kapitola:-)

4 Lia Wilde Lia Wilde | Web | 11. july 2012 at 23:38 | React

Awww.. <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement