The pain of love 1.

6. march 2012 at 16:08 | Eve* |  The pain of love

překlad: Eve*

STRACH se jí přemístil z očí do žaludku. Bylo jí na zvracení, jako by měla umřít. On stál nad ní jak příšera, nějaká kreatura. Měl ďábelský pohled, ohnivá ústa a ruce, které ničily. Bála se ho, bála se toho, že jí něco udělá.

" Ne, Bille, ne, prosím. Budu hodná. Už tě nebudu štvát. Slibuju," žadonila. Nechtěl to slyšet. Naštvala ho už tolikrát a teď za to zaplatí. Nadešel čas, kdy měla litovat toho, co mu provedla.

" Zmlkni! Prostě drž hubu!" zařval. Vyletěla mu z úst slina a pleskla ji jak facka. Viděla, jak se jeho vztek stupňuje a on rudne. Do prdele, pomyslela si. Jeho ruka ji najednou udeřila a naplnila tak pokoj hlasitým plesknutím. Uhodil ji znovu na tutéž místo. Vždycky chtěl být ve všem dokonalý." Přestaň!" křičela, zkoušejíc chránit se pažemi. Byl však vyšší, než ona, silnější, chytřejší. Jeho útoky byly nenápadné, vždycky o kousek podkopaly jejího ducha. Vlastně jí to ani nedocházelo.

" Už... mi... nikdy... nevzdoruj!" běsnil mezi údery. Přestala se bránit. Vždycky to takhle nebylo. Byly i časy, kdy byl milý, kdy ji jeho ruce uspokojovaly, kdy nemluvil o ničem jiném, než o lásce a obdivu. Tohle však bylo pryč. Jejich vztah byl teď jen takovýhle.

Bolestivý.

PŘED ROKEM

" Bille, zbožňuju to tady!" zvolala Morgan. Zatočila se v obrovském hotelovém pokoji dokola a sukně jejích šatu jí přitom vlála kolem nohou jak princezně. A to ona byla, v jeho očích byla královnou.

" To je dobře, Morgan. Řekli jsme s Tomem Davidovi, že tu chceme zůstat. Je to lepší, než v nějakém jiném usmoleném penzionu dole na ulici." Měli vystupovat v Římě.

Billovy vlasy byly ztvrdlé od laku na vlasy, co používal a jenom Morgan si mu s nimi mohla pohrávat. Nikdy jí nic neřekl, jenom se smál. Teď to ale bylo jinak.

" Jsi tak roztomilý," svíjela se smíchy. Zvedla ruce nad hlavu, ale on jí je těmi svými velkými chytil a zaryl jí nehty do kůže.

" Nedotýkej se těch vlasů," řekl. Mluvil tiše a příkře. Morgan ruce stáhla. Tváří jí přeběhl šok.

" Já... Promiň. Jen jsem-

" To je jedno. Už to nikdy nedělej." Jeho hnědé oči byly temné a mrzuté. Morgan ho poslední dobou vytáčela častěji, než dřív. Musela se dívat na jeho reakce. Nenáviděla, když byl jeho perfektní obličej takovýhle.

" Dobře," zašeptala.

Do pokoje se nahrnul Tom. Billův výraz se okamžitě změnil. Byl přívětivější.

" Bill, gehen wir in die Therme, so können wir vor der Show zu entspannen," řekl Tom.

" Chci jít taky," usmála se Morgan. Bill se na ni krátce podíval.

" Jdeme jen my dva. Zůstaň tady," prohlásil nekompromisně. Morganino nadšení opadlo. Proč nemůže jít s ním? Nemohla dělat skoro nic. Milovala Billa. Už toho spolu tolik prožili. Billovu a Tomovu slávu v Americe, když byl Bill v nemocnici, čelila posměškům ohledně jeho sexuality. Všechno to zvládli.

" Fajn," zašeptala zas. Tom se na ni přátelsky kouknul. Věděl, že je Bill nefér. Věděl, že se Morgan trápila. Věděl, že když ji Bill ignoroval, plakala. Věděl však taky, že jí Bill dával všechno, co chtěla. Oblečení, šperky, peníze. Měla zkrátka vše.

" Můžeš jít příště," promluvil ve snaze rozveselit ji. Trochu se na něj usmála a odešla na balkon. Bill s Tomem opustili apartmán a zamířili k výtahu.

" Takže," spustil Tom, podíval se na své dvojče a pak pokračoval. " Co ty a Morgan?" Tom si vzpomínal, kdy ji poprvé potkal. Byla mladá, oni taky. Billovi bylo patnáct a okamžitě se do ní zamiloval. Byla zábavná a jednoduše okouzlující.
Prostě taková ta typická puberťačka.

" V pohodě. I když mi dost leze na nervy," vysvětlil mu Bill.

" Jak to?"

" Je směšná. Flirtuje s jinýma chlápkama, chce, abych žárlil. Ale nezabírá to. Místo, abych žárlil, jsem spíš naštvaný." Bill kráčel rychle, rychleji, než jeho dvojče.

" Ach." Na víc se Tom nezmohl. Tohle netušil. Radši si všímal jen toho, jak se Morgan marně snaží upoutat Billovu pozornost.

Když dorazili do lázní, přivítali se s recepční. Byla malá, hubená a snědá. Její pleť měla olivový odstín, měla hnědé vlasy a oříškové oči. Její smích byl jemný a zuby bílé, její rty úzké, ale pořádně žhavé.

Bill ji sjel pohledem. Tomovi to neušlo. Věděl, že je jeho bratr skvělý, ale taky pěkně rozmazlený fracek. Vždycky chtěl víc, než mohl mít. Ale ať se stalo cokoliv, Tom ho měl rád.

" Vítejte," zašvitořila. Bill se na ni koketně uculil. Dívčina tvář se zbarvila dočervena. Tom se usmíval taky. " Jste připravení na masáž?" zeptala se. Bill přikývl a odešel s ní někam dozadu.

Pomalu si před ní sundával oblečení. Zírala na jeho tělo. Bylo hubené, vystupovaly mu kosti, ale i tak byl přitažlivý. Svlékl si kalhoty, takže před ní stál jenom v boxerkách, jejichž lem byl těsně nad rozkrokem. Nachytal ji, jak se mu tam dívá.

" Můžu si lehnout?" optal se. Ta slova byla zkrz naskrz prošpikovaná smyslností. Přikývla a dala se do práce. Dotkla se jeho zad a po pas ho přikryla. Jakmile začala masírovat jeho rozbolavělé svaly, zasténal.

Najednou se rozrazily dveře a dovnitř vstoupil Tom. Šokovaně se zarazil.

" Co to má, do prdele, být?!"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 báři báři | Web | 6. march 2012 at 23:18 | React

Ah, super. Dobrý překlad, někdy jsem narazila i na takové, které se nedaly číst. :D ... Chválím a těším se na další :)

2 Dee Dee | Web | 9. march 2012 at 10:39 | React

Wow tak ten je na chudinku drsnej..:-( jak jí může uhodit mrzák jeden a sám tady flirtuje a svádí schválně masérku...

3 Christine Christine | Email | Web | 7. april 2012 at 15:11 | React

No na to že je to první dílek, rozhodně jsem nedýchala... Ani jsem netušila, že by Bill byl něčeho takovéhleho schopný...:-( Je mi tak Morgan líto, že si to musí vytrpět, to není možné...:-( Opravdu se mi takovéhle zacházení nelíbí...Zdá se, že Bill v téhle povídce vystupuje jako hodně velký perfekcionista a docela mu vyhovuje, že má někoho, u koho může zůstat.... A přitom se chová jak spratek.... No uvidíme, jaké budou ostatní dílky, ale rozhodně se mi to líbí..:-) Netradiční, protože Billa všichni vidí jako romantického snílka, co by ženě nikdy neublížil..:-) Netradiční...:-) Nebudu se tu dál vykecávat, jdu pokračovat...:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement