Disco girl dirty 9.

2. november 2011 at 17:51 | Eve* |  Disco girl dirty
Prásknu dveřmi od bytu takovou silnou, že málem vyletí z pantů a nasraně odkopnu černé lodičky do botníku. Rána probudí Tobiase, který před pár mintami usnul, jak se dozvím od Karoliny, která se přistiženě odtrhne od Christiana, a rozeřve se jak Tur.

" No bóže, tak ho ještě jednou uspíš, no, to je toho," rozhodím ruce a vysleču si rolák, takže před Chrisem se ségrou zůstanu jenom v podprsence. No a co, že on je tu taky? Ať se koukne.Něco neidentifikovaného zablekotám a s rolákem přehozeným přes rameno dokulhám do koupelny. Bleskově se svleču a mrsknu s oblečením na pračku. Vlezu si do sprchového koutu pod tak horkou vodou, že se opařím.

" Kurva," ulevím si jadrně a trochu vodu zchladím.

" Já ji jednou doopravdy zabiju!" slibuje mi Karola. " Do prdele, když už to vypadá, že dostala rozum, tak se vrátí ke starýmu. Tobiasi, potichu, podívej na medvídka, ťuťu," magoří.

" Třeba se jí něco stalo... Vypadala jinak, měla červený oči. Gustav mi říkal, že se rozešla s Tomem," slyším Chrise.

" Pche," rozesměju se. Ten Gustav taky vykecá všechno...

Jo, my se rozešli, ale kde je napsaný, že mě to sere? Nikde, protože to tak není.

" Okay, tak já teda jdu. Prosím tě, dej na ni pozor, jo, Mandy je totiž schopná všeho, když má ty svý slavný dny... Ahoj," uslyším najednou Karolinu za dveřmi. Ona snad někam jde? A Chris tu zůstává?

" Jasně, pa." Asi minutové ticho a pak uslyším cvaknout zámek u dveří.

Vypnu vodu, zabalím se do ručníku a vyběhnu z koupelny do obýváku, kde se Chris sklání nad postýlkou.

" Kam šla ségra?" vyruším ho z uspávání Tobiase.

Chris sebou trhne: " Ty vole, chceš, abych dostal infarkt?" osopí se na mě a vztek ho rázem přejde, když sjede moje tělo svým pohledem. Naprázdno polkne a konečně se ke mně pořádně otočí.

Kundy se vlní, sny se plní, kundy se plní, sny se plní... Naskočí mi text mojí oblíbený písničky. Začnu si potichu zpívat a u toho se rozvlním.

" Kotě, máš krásný voči," přidá se ke mně náhle Chris.

" ...parket se s náma točí."

Příjdu k němu blíž a omotám mu ruce kolem krku. Nesundá mi je.

" Krásná, milá, hodná, sexy... ani náhodou jinou už nechci. Chci jenom tebe..." podívá se mi tázavě do očí. Bez rozmýšlení v textu pokračuju:

" ...a ty chceš mě. Nejsi ale jediná ta, co mě chce! Jsi jenom jediná, ta, co mám rád..."

" ...splním ti vše, co si budeš přát..."

" Fakt?" zašeptám zrychleným dechem. Chrisovy prsty zabloudí do vázání ručníku a rozdělí ho, takže na mě ručník drží jen tak tak.

" Jo!" spojí svoje rozpálené rty na ty moje a dál už to jde ráz na ráz. Chrisova mikina zůstane ležet na prahu mezi obývákem a mým pokojem, můj ručník mi spadne kousek za Chrisovou mikinou, rifle ztratí před mou postelí... Co chvilku slyším nějakou holku vzdychat a hekat a teprve až po pár minutách mi dojde, že jsem to vlastně já. Poslední příraz a konec - Chris je zvalí vedle mě na záda a nějakej čas civí prázdně do stropu.

" Co je? Nelíbilo se ti to?" zajímám se.

" Ne... teda vlastně jo. A moc, jenže..." říká trhaně.

Je mi to jasný. " Jenže ty chodíš se ségrou a miluješ ji a to se mnou to byl jen takovej zkrat, je to tak?" usměju se na něj. Chris se zvedne na loktech.

" Tobě to nevadí?" podiví se.

" Jestli mi to vadí? Pch, vůbec," mávnu rukou. " proč by taky mělo? Víš, Chrisi, já už jsem taková od narození... Spala jsem už s tolika zadanejma chlapama a jejich přítelkyně se to nikdy nedozvěděly, tak proč by měla Karola? Já ji mám ráda, i když to nedávám moc často najevo, a nechci ji zranit..." začnu si hrát s rožkem od peřiny.

" Jenže právě jsi ji zranila, Mandy."

" Jo, jasně, myslíš, že to nevím? Jenže už se stalo a nemůžem to vzít zpátky. A jestli nechceš, aby nás Karolina takhle spolu našla, tak se obleč a maž za Tobem," pobídnu ho.

" Díky, Mandy..." řekne mi potichu, když se souká do riflí.

" Za co? Že jsem tě svedla?" nechápu.

" Ne, za to ne. Děkuju ti za to, že to takhle bereš, víš, sportovně. Nechtěl bych tvý ségře ublížit jako tamten, co jí udělal Toba. Dík, že si to necháš pro sebe," pohladí mě po nahém rameni a vyběhne do obýváku.

" Ty jseš taky blbej jak tágo!" zakleju a hodím po dveřích polštář.

V příštím díle:

" ...vyřídíš mu to ?" poprosím ho.

" Hm, jasně. A Mandy?" zavolá za mnou ještě.

" No?"

" Pořád tě miluju. Ještě od gymplu. Kdybychom se už neviděli, tak... ahoj, měj se tam pěkně."

Dál to jde ráz na ráz. Gustav se rychle sbalí a vlítne do baráku, nebe se zakaboní a mohutně zahřmí. Ucítím na tváři studenou kapku. Druhou. Třetí. Čtvrtou... Teda, bouřku v lednu - to jsem za celých osmnáctých let svýho života ještě nezažila! Hodím si na vlasy kapucu a peláším domů.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement