Disco girl dirty 8.

2. november 2011 at 17:50 | Eve* |  Disco girl dirty
" Robert věděl, že sem příjd ?" zeptám se Laury najednou.

" On sám ho pozval, jsou kámoši už od základky," pokrčí rameny a vezme mě za zápěstí. " Mandy, neber si to nijak osobně, ale můžeš si za to svým způsobem sama."

" Cože?"

Vždyť si to vem: podvádíš Toma od začátku vašeho vztahu. Každej víkend si užíváš s někým jiným. Jednou si štrejchneš s mým bráchou, podruhý s Jimim, potřetí zas s Gustavem... A mohla bych pokračovat až do zejtřka. Děláš z Toma debila vlastně celejch těch pět měsíců, co jste spolu," začne rejpat.


" Lepší rozchod jsem nezažila od školy, fakt! Věděla jsem, že je Tom tupej, ale že je tak tupej a napíše mi tal srdce rvoucí esemesku, jsem opravdu nepředpokládala. V momentě, kdy jsem ji začala číst, jsem se lámala smíchy v pase už jen z oslovení. Milovaná Mandy... Haha," líčím Lauře pobaveně v autě po cestě do nemocnice.

" Ježiši," vyprskne Laura. " co tam psal dál?" zajímá se.

" Nepamatuju si to celý, protože jsem se to celý ani nečetla, k čemu taky, že, ale myslím, že to pokračovalo ...jsem si jistej, že už víš, že jsem tě podvedl a že tě to jistě bolí.A bla, bla, bla... Skrčila jsem to a obloukem hodila do koše na prádlo," řeknu jí a stočím volant doleva.

" Že tě to jistě bolí? Proč by tě to mělo bolet, když ty ho podvádíš permanentně?" zeptá se.

" Co já vím? Vždyť ti říkám, že je Tom až přehnaně hodnej a naivní. Bože, že on radši nezůstal tím kurevníkem. Nejspíš si myslí, že jsem ho podrazila jenom jednou a pořád ho miluju, či co."

" Horšího kluka jsem snad nepotkala."

" Já taky ne," přiznám se a vytáhnu klíčky ze zapalování. " Doufám, že zase vude mít službu ta ujetá sestřička," ušklíbnu se, to, že Tom chodí zrovinka s ní, jsem jí ještě neřekla.

" Která?"

" Uvidíš, buď trpělivá."

A má ji! V momentě, kdy mě viděla, znervózněla jak u maturity a když jsem na ni s klidem promluvila, že si jdeme pro pana Tima Sonnenscheina z pokoje číslo jedenáct, málem dostala infarkt. Určitě netušila, že se tu ještě objevím. Štrachala v deskách třesoucíma se rukama, aby zjistila, že všechno s mými slovy souhlasilo. Vznešeně jsem poděkovala a s vyšokovanou Laurou jsem se vydala za Timem.

" Děláš si prdel?!" čapla mě Laura za ruku.

" S čím jako?"

" Tom chodí s tou sesřičkou ? S tou vypatlanou, jak jsi onehdy říkala?! Panebože, nejebnul se do hlavy? Tímhle dnem počínaje je u mě Tom za normálně blbečka!"
" Proč se tak vztekáš?" usmála jsem se na ni.

" Promiň," omlouvala se. " nevím co to do mě vjelo, myslela jsem, že je Tom normální, ale není. Máš pravdu, to podvádění mu patří!"

V příštím díle:

" Kotě, máš krásný voči," přidá se ke mně náhle Chris.

" ...parket se s náma točí." Příjdu k němu blíž a omotám mu ruce kolem krku. Nesundá mi je.

" Krásná, milá, hodná, sexy... ani náhodou jinou už nechci. Chci jenom tebe..." podívá se mi tázavě do očí. Bez rozmýšlení v textu pokračuju:

" ...a ty chceš mě. Nejsi ale jediná ta, co mě chce! Jsi jenom jediná, ta, co mám rád..."

" ...splním ti vše, co si budeš přát..."

" Fakt?" zašeptám zrychleným dechem. Chrisovy prsty zabloudí do vázání ručníku a rozdělí ho, takže na mě ručník drží jen tak tak.

" Jo," spojí svoje rozpálené rty na ty moje.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement