Disco girl dirty 6.

2. november 2011 at 17:48 | Eve* |  Disco girl dirty
Po celý zbytek večera na mě zbylo hlídání synovečka, jelikož Chris koupil na půl desátou lístky do kina, takže se tam hnedka po večeři oba dva vypravili. Karolina mi nabízela, jestli nechci jít s nimi, ale už kvůli Chrisovi a jeho žádistivému pohledu, jsem odmítla. Přece jim nebudu dělat křena!

Tom mě naštval. Nedodržel slib, kterej mi dal. On, který mi pokaždé nadává, když něco nedodržím, se na mě vykvákne.

Pět minut po jedenácté se mu rozhodnu zavolat. Zkontroluju, jestli Tobias spí a vytočím na klávesnici mobilu Tomovo číslo. Čekám asi dvě minuty a pak se ve sluchátku ozve holčičí hlas, kterej se mi zdá odněkud povědomej.


" Dej mi ho okamžitě k telefonu," zavrčím na tu holku a stiskni prsty v pěst.

" Vždyť jsem ti už říkala, že se sprchuje," zopakuje.

" Ale to mě vůbec nezajímá! Strč ten křáp tomu zmetkovi do pařátů a šupem," nakážu jí a v tu ránu se ozve jenom monotónní tůt, tůt, tůt. Ta mrcha to típla! Jestli je to tak, jak si myslím, tak s Tomem na minutu končím. No jistě, to by taky vysvětlovalo, kde se a s kým zdržel.

Nasraně mrsknu mobil na gauč, vypnu televizi a jdu si do koupelny vyčistit zuby, abych mohla zalehnout.
***

" Ségra, představ si, že už pozejtří mě pustěj. Těším se jak malý dítě, fakt, připadám si tu jak v blázinci. Dokonce mi najali i jakousi psycholožku, či co, která do mě celý včerejší odpoledne hustila všemožný kecy a vyptávala se mě, proč jsem to udělal a tak dále. Oni si snad myslí, že jsem pod to auto vlezl schválně, nebo co. Jsem měl sto chutí ji poslat do černa," vypráví mi Timo aktivně, ale já ho neposlouchám. " Ségra, posloucháš mě? Ne? No, však to jsem si mohl myslet, že, jak jinak. Prosím tě, co se ti stalo? Ulítly ti včely?" šťouchne do mě až nadskočím.

" Kdyby jenom včely," ušklíbnu se.

" Nechápu tě," přizná se mi upřímně.

" Já nechápu věcí..."

" Mandy, stalo se něco? Je něco s tátou? Karolinou? Tobem?" tipuje.

" Vedle jak ta jedle," zakroutím hlavou.

" Tak co, sakra? Tom pindá? Řekni mi to a já mu dám přes rypec raz dva," nabízí se mi. Konečně se proberu z polospánku a podívám se na něj.

" Tak to se opovaž! Ať tě ani nenapadne špinit si ruce takovým kreténem!" vykřiknu na můj vkus až moc hlasitě.

Timo se dovtípí. " Takže za to může Tom, že jo?" Mlčení je souhlas. " Co proved'? Doufám, že tě nezbouchnul a teď se vymlouvá?!" napadne ho šílená myšlenka. I přes mou náladu vyprsknu smíchy.

" No, ještě to tak," ošiju se jenom při té představě, že bych měla bejt těhotná. " Timo, hele, vážím si tvýho chování, ale neřeknu ti to. Aspoň ne teď. Nejsem si tím úplně jistá, ale všechno napovídá tomu, že je to tak," mluvím v hádánkách.

" Fajn, ale stejně se to jednou dozvím. Jestli ne od tebe, tak od Karoliny, ta to určitě ví, co?" zadoufá. Záporně zakroutím hlavou.

" Ne. Hele, jak už jsem řekla, nejdřív si to ověřím a teprve potom vám o tom povím. Už musím jít, jsem domluvená s Laurou, její brácha má narozky, takže má oslavu. Mám se zítra stavit?"

" Ne, zejtra u mě zase bude ta káča z blázince. Přijeď pozejtří, pomůžeš mi s věcma."

" Dobře, měj se."

" Ahoj."

Domů dorazím něco po páté a zjistím, že tu nikdo není. Tím líp pro mě. Dám si dlouhou sprchu, umyju si vlasy, pak si je vyfénuju a jen v osušce proběhnu do svého pokoje, kde prohrabu komplet celou skříň, abych si na sebe mohla navléct bílé bokové kalhoty a lesklý stříbrný top za krk, který trochu připomíná brnění. Vrátím se zpět do koupelny, kde si vlasy narovnám tou žehličkou, která se mi včera zamotala do vlasů a zpevním je tužidlem. Hezky se nalíčím a s pocitem, že mi do dneska obzvlášť sekne zamknu byt.

V příštím díle

...Vždyť Tom - takovej svatoušek, kterej nikdy žádnou holku za mými zády ani nepolíbil, neuhodil, žádnou neurážel, mi zrovinka teď nasadí parohy s nějakou káčou!

" Mandy, ty a... žárlíš?" zeptá se mě Laura nečekaně.

" Cože? Na Toma? Tss, nikdy," ujistím ji stejně věrohodně, jako kdyby se mě ptala, proč jsou jedna a jedna dvě.

Jenomže kecám. Jasně, že mě to žere a nejradši bych tý koze vyškrábala oči, avšak Tom mi za to nestojí. Už ne!

" Fakt? Nevypadáš tak," vrtá se ve mně furt. " Jen to přiznej, že žárlíš."

" Lauro, zapamatuj si o mně jednu věc," zvednu ukazovák. " Mandy Grace NIKDY nežárlí na kluka, rozumíš?"
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement