Disco girl dirty 5.

2. november 2011 at 17:47 | Eve* |  Disco girl dirty
" Do prdele už s tím," ulevím si jadrně, když si už poněkolikátý zamotám vlasy do žehličky. " Karolino! Pojď sem, zamotalo se mi to. A teďko teda opravdu luxusně!" volám na sestru, která se v kuchyni snaží nacpat do Tobiase vanilkový pudink.

" Nůžky jsou v obýváku, hned je přinesu," křikne mi nazpátek.

" Cože ?! Do pytle, to jsou ale blbý fóry," zakleju a trhnu žehličkou víc, než bych chtěla, takže si vyrvu slušný chumáč vlasů. Bolestí vypísknu." Na takovou práci se patří vykašlat, fakt, že jo," zaskučím a třu si postižené místo na hlavě. Naštvaně prásknu s žehličkou do zásuvky pod umyvadlem a obyčejným hřebenem se učešu.

" Takový krásný vlasy a ty si je ničíš takovejma hňupovinama," kárá mě Karolina. " Co mám říkat já? Jedinej účeš, kterej můžu vyklouzlit sobě je jen ten pitomej ohon," stěžuje si.

Napatlám si na ksicht podkladovej krém pod make-up Nivea a řasy zvýrazním černou maskarou. Rty si přejedu broskvovým třpytivým leskem a končím. Podívám se na Karolu, která mě mlčky sleduje a nabídnu jí svoje fidlátka.

" Ne, nechce se mi líčit," odmítne hned.

" Kdys to naposled zkoušela?" zajímám se. " Tak vidíš. Vždyť jsi moje dvojče, určitě jsi stejně hezká. Ukaž, pojď sem, sedni si," přisunu jí židličku a počkám, než se posadí.

" Mandy, já ale fakt... co tomu řekne Chris?"

" Bude čučet jak zjara a řekne si, že je nejšťastnější chlap na planetě, když ulovil takovou holku. Prosím tě, zmlkni a nech mistra pracovat," požádám ji a dám se do práce.

***

Hodiny ukazují dvacet minut po sedmé hodině a kluci pořád nikde, i když jsme byli domluvení na půl sedmou. Jestli nepříjdou, tak...! Dávám jim posledních pět minut.

Vrhnu krátký pohled na sestru. Sedí na gauči a hraje si s malým. V očích jí vidím zklamání, je mi jí docela líto. Asi si říká, že jem jí malovala k ničemu, když nepříjde.

Zvednu se z barové židličky a přejdu k ní.

" Nebul, on určitě příjde. Se podívej na mě, Tom se taky určitě někde courá a je to na mně snad znát, že mi to vadí?" šťouchnu do ní.

" Ne," hlesne potichu.

" Tak vidíš! Jestli nepřileze, tak to znamená jediný...-"

" Jasně, nemá o mě zájem a jen si ze mě dělal prdel," skočí mi do řeči a hlas se jí přitom třese.

" Ale vůbec ne, ty pako. Jestli nepříjde, tak to pro znamená, že za to jednoduše nestojí. No řekni, mohla by ses spolehnout na takovýho chlapa? Já teda ne," řeknu jí.

" Já taky ne, ale... co když se mu něco stalo?" napadne ji šílená myšlenka a vyděšeně se na mě podívá.

" No, to určitě. Co by se mu asi tak mělo stát, nevíš náhodou?" poklepu si na čelo. " Prosím tě, nevyšiluj, jestli do dvou minut oba nepříjdou, zamykám dveře a neprojde už nima dneska ani duch." K našemu obrovskému překvapení se ozve zvonek! " Vidíš to, jo ? Co jsem říkala?" zašklebím se na Karolínu.

" Půjdu otevřít," nabídne se aktivně, ale já ji zadržím.

" Ne, jestli je to fakt Chris, tak by ho mohlo napadnout, že na něj čekáš a nemůžeš se ho dočkat. Připadal by si pak drahocennej a třeba by si vyskakoval. Otevřu já," mkrnu na ni a vydám se ke dveřím.

" Ahoj, Mandy. Sluší ti to," polichotí mi a strčí mi do ruky jednu ze dvou červenejch růží. Páni, chlapeček je větší formát, než jsem si myslela. Pozvu ho dál a nestačím zírat, jak se tu orientuje, je vidět, že tu není poprvé, že.

" Chrisi!" vyjekne Karolína potěšeně a vyskočí na nohy jak laňka. Uloží Toba rychle do postýlky a přisaje se na Chrise jak pijavice. Po chvilce, když se od sebe odtáhnou, jí Chris podá druhou květinu se slovy: "To je pro tebe." Karolina samozřejmě poděkuje a v tu chvíli je šťastná až na půdu. Dojde mi, že ti dva jsou fakticky zamilovaní.

Naskládáme se ke stolu jenom v třech, protože ta moje polovička se stále postrádá. Dokonce ani Chris nemá tušení, kde by mohl být, což je divný. Zatímco sestra prostře stůl, já hodím do mikrovlnky hrnec s dávno vychladlou večeří a přitom se koukám z okna. Teda Tome, pěkně jsi mě nasral! Sednu za židli a pustím se do jídla.

" Zkoušelas mu volat?" zeptá se mě v jednu chvíli Chris.

" Ne," odpovím.

" No, ale třeba se mu fakt něco stalo, zavolej mu," uvažuje Karola.

" Nebudu mu volat, jasný? Nepodělám se bez něj," ujistím je s úsměvem a pokračuju v jídle.


V příštím díle:

" Mandy, stalo se něco? Je něco s tátou? Karolinou? Tobem?" tipuje.

" Vedle jak ta jedle," zakroutím hlavou.

" Tak co, sakra? Tom pindá? Řekni mi to a já mu dám přes rypec raz dva," nabízí se mi. Konečně se proberu z polospánku a podívám se na něj.

" Tak to se opovaž! Ať tě ani nenapadne špinit si ruce takovým kreténem!" vykřiknu na můj vkus až moc hlasitě.

Timo se dovtípí. " Takže za to může Tom, že jo?" Mlčení je souhlas. " Co proved'? Doufám, že tě nezbouchnul a teď se vymlouvá?!" napadne ho šílená myšlenka. I přes mou náladu vyprsknu smíchy.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement