Disco girl dirty 4.

2. november 2011 at 17:46 | Eve* |  Disco girl dirty
V týhle domácnosti by se prostě nevyspal ani mrtvej, natož tak dvacetiletá holka, fakt. Oni vůbec nerespektují fakt, že jsem se vrátila v půl pátý ráno a chtěla bych se alespoň trošičku vyspat. Ne, namísto snění od osmi hodin poslouchám Karolinino brblání o tom, jak Tobias uvidí, pokud nesní tu přesnídávku k snídani, pokud nesní tu krupici k obědu, pokud nesní tohle a támhleto k tomuhle a k támhletomu... Vrtím se z jednoho boku na druhý asi ještě třičtvrtě hodiny, a pak to vzdám. Nemá to cenu.

Vyhrabu se z pelechu a podobna mátoze dokulhám jen v krátkým tričku na ramínka a kalhotkách do koupelny, kde se jako správný otužilec proberu studenou sprchou. Před zrdcadlem si jenom učešu vlasy a tím prozatím končím.
V příštím díle:

Hodiny ukazují dvacet minut po sedmé hodině a kluci pořád nikde, i když jsme byli domluvení na půl sedmou. Jestli nepříjdou, tak...! Dávám jim posledních pět minut.

Vrhnu krátký pohled na sestru. Sedí na gauči a hraje si s malým. V očích jí vidím zklamání, je mi jí docela líto. Asi si říká, že jem jí malovala k ničemu, když nepříjde.

Zvednu se z barové židličky a přejdu k ní.
" Nebul, on určitě příjde. Se podívej na mě, Tom se taky určitě někde courá a je to na mně snad znát, že mi to vadí?" šťouchnu do ní.

" Ne," hlesne potichu.

" Tak vidíš! Jestli nepřileze, tak to znamená jediný...-"
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama