Disco girl dirty 11.

2. november 2011 at 17:52 | Eve* |  Disco girl dirty
Ani nezavřu dveře a už po mně jde Karolina. " Mandy, to jsi ty? Jo, jsi to ty. Máš... ehm... návštěvu," mrkne na mě a přehodí si Tobiase z jedný ruky na druhou. Odkopnu kozačky a odhodím si vlasy z čela. Blbej déšť, vypadám teď jak slepice.

" Návštěvu, jo? Ty vole, představ si, že jsem toho Toma nenašla! Hledala jsem ho i u Gustava, ale ten mi řekl, že krátce přede mnou odešel. Jsem nasraná jak prase... no, to je jedno. Kdo to je?" rozkecám se.

" Jdi se podívat sama," nakopne mě kolenem do zadku a uchechtne se.

" Co se chlámeš? Teda Tobe, tos chytl matku, ti řeknu... No tak já teda jdu." S úsměvem na rtech dojdu až do obýváku, kde mi smích zamrzne.

" Dobrý večer, slečno Grace Sonnenschein. Stojíte o popovídání s jedním blbým, podváděným muzikantem, po kterém touží půlka Evropy, ale holka, kterou by chtěl on, ho nechce?"

" Co blbneš, Tome?" zeptám se.

" Pokud se blbnutím vyjadřujou city a ty mě vyslechneš, tak budu blbnout třeba do smrti," řekne a přejde ke mně. Rychle zavřu dveře od místnosti, protože nechci, aby nás ségra slyšela. Karolina po mně jenom hodí škleb.

" Necháš mluvit první mě?" otočím se k němu. " Hledala jsem tě po celým Berlíně jak idiot."

" Klidně," trhne rameny a sedne si zpátky na gauč.

" A taky bych ti byla vděčná, kdybys na mě tak nehleděl - znervózňuješ mě!"

" Proč ?"

" Já nevím. Tome, buď tak hodnej a koukej se někam jinam, jo," poprosím ho a čekám, než to udělá. Ale neudělá. " Thomasi, no tak...!"

" Když s někým mluvím, tak se mu musím dívat do očí..." odvětí klidně. Vypustím kyslík nosem jak býk. " Tak okej, okej, když ti to tak moc vadí... pro mě za mě," řekne a zakryje si oči dlaněma.

" No, tak tohle je ještě lepší," ušklíbnu se.

" Tak jak to mám udělat, he?" nechápe.

" Nijak. Víš co, kašli na to. Řeknu ti to normálně, nikdy mi pohledy na mě nevadily, tak nechápu, co to tu se mnou děláš.. No prostě... jednoduše se ti chci omluvit. Však víš, za co. Nepřerušuj mě, jo. Tome, já tě fakt mám ráda a vždycky jsem měla, ale já asi nejsem holka na vztah, anebo na chození, nebo... ježiši, já nevím na co. Asi na všechno. Však sám znáš Tima, já jsem úplně to samý jako on, jenom v ženským vydání. Za všecko se ti teď omlouvám, je mi to líto. Zejtra odlítám do Itálie, takže jsem chtěla, abys to věděl," ukončím svůj megaproslov, při kterým jsem se Tomovi do očí nekoukla ani jednou.

Sedí jak zatlučenej. Od Karoliny z pokoje se ozve křik Tobiase. Karola ho okřikne a asi nabídne nějakou hračku, protože děcko jak mávnutím kouzelnýho proutku umlkne.

" Miluju tě, Mandy," promluví konečně. Ale ne zrovna tak, jak bych čekala.

" Cože?" podívám se na něj. " Já z tebe dělám přes půl roku debila a ty... mě miluješ, jo? Tome, ty... ty ses fláknul do hlavy, že? Určitě, protože jinak mi to nedává smysl."
" Miluju tě. I přesto, cos mi udělala tě šíleně miluju. Pamatuješ, když jsme se dali dohromady a tys řekla, žes nikdy neměla hezčího kluka?"

" No, možná. Ale to s tím přece nemá, co dělat, Tome!" vzpuřím se zas.

" Právě že má. A víc, než si myslíš. Mandy, já řekl, že když se mě jednou zeptáš, kolik spolu budem dní, neodpovím navždy, ale odpovím ti ještě dýl. Jsem to já, jsme to my, všechno zvládnem jako tým. Pamatuješ?"

" Já si myslím, že jsme jako tým zklamali, nezvládli jsme to," zavrtím hlavou a utřu si uslzené oči do rukávu. Ani nevím, proč vůbec brečím. Asi je to tím, co mi právě řekl... Tom z toho dokonce udělal písničku: Každý den, než jdu spát, vidím tebe usínat... Až se mě jednou zeptáš, kolik spolu budem dní, neodpovím navždy, odpovím ještě dýl!... Ty to víš, já to vím, všechno zvládnem jako tým. Jenže my jsme fakt jako tým zklamali, tak proč mi tu teď říká, že jím jsme?

" Mandy, nepustím tě, protože to jednoduše nechci, chápeš? Miluju tě a jsem si jistej, že ty mě taky, jenom si bojíš přiznat. Jinak bys tu totiž nestála..." položí mi dlaně na ramena.

" Takže já tě miluju, jenom o tom vlastně ještě nevím?!"

" Přesně tak. No tak, zamysli se. Představ si všechno to, co jsme spolu zažili, co jsme prožili, kolikrát jsme spolu spali... možná jsi byla děvka, ale už nejsi. Slyšíš? Nejsi děvka!"

" Jsem pořád děvka! A ty jseš tak děsně pitomej, Tome! Do prdele, nedělej tu ze sebe blbce a nech mě bejt. Všechno, co jsem chtěla, jsem ti řekla, takže teďko se sbal a vypadni," podám mu bundu.

" Ne, Mandy, ty to nechceš-"

" Vypadni, copak jsi neslyšel?"

Mlčky sleduju, jak se ten hnědodrdatý kluk s šátkem a basekou na hlavě oblíká a odchází. Jsem tak mimo, že ani nezavřu dveře. Třísknu dveřmi od svýho pokoje, div se nesesypou. Tobias se nanovo rozeřve a já mám chuť mu jednu pořádnou fláknout. Jenže by mi to nepomohlo, že.

Nemiluju Toma a nikdy jsem ho nemilovala, měla jsem ho jenom ráda a to není láska. Kdybych mu řeklo "ano", k ničemu by to nevedlo. Tom by byl možná na pár dní šťastnej, ale pak by se ten jeho perfektní hrad z citů zas zbořil. Prostě ještě nikdo nevymyslet lektvar, anebo nějaký prášky na to, aby se jeden zamiloval do druhýho.

Sedám si ke stolu, ze zásuvky vytahuju čistej papír a do prstů vkládám propisku. Už dávno ne, tak. Nazváno dobře.

Sorry, jestli jsem tě zklamala, ale hold už jsem taková a na vztah asi opravdu nikdy nebudu. Umím jenom ubližovat - Gustav, Dominika, Nikolas, ty..

Musím dělat chyby, potřebuju si nabít, abych zjistila, kdo doopravdy jsem. Vždycky jsem všecko dostala až pod nos, nikdy jsem nemusela hnout prstem. Zkrátka jsem byla moc opravovaná a chráněná.

Pravda bolí a jestli jsi teď smutnej, tak se ti omlouvám. Tys mi to pořád nechtěl věřit, tak to máš černý na bílým. Teď to víš, já to vím, jsme zas na začátku. Ty jsi pro jen ten kytarista z Tokio Hotel a vztah mezi námi nikdy nebude Už nikdy to nebude jako dřív, takže chci, abys na mě zapomněl a já zůstala v tvým srdci jedině jako stín.

Mandy

Papír ještě rychle přeletím očima a s jakoby úlevou na srdci přeložím na dvě poloviny. Vstanu a i s dopisem jdu za sestrou do kuchyně, která krmí Toba přesnídávkou.

" Tenhle dopis dej Tomovi až odletím," řeknu jí jen.

Konec

 

1 person judged this article.

Comments

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 28. april 2012 at 23:10 | React

To né, jak já nemám ráda špatný konce.. :D:( pořád jsem tak nějak doufala, že se to spraví..že se Mandy přece jen probere a zjistí, že Toma miluje.. ach jo..tak nic.. :D jinak to byla dobrá povídka.. líbila se mi.. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement