Bestie - prolog

11. november 2011 at 15:20 | Eve* |  Bestie

ožralecký šok v berlínském bytě, leden

NEJHORŠÍ ze všeho je probudit se uprostřed noci ve vlastních zvratkách, ještě trochu ožralá, ale už ne natolik, aby byla nějaká naděje, že si to ráno nebudete pamatovat.

Otřela jsem si obličej. Chtělo se mi spát, točila se mi hlava, ale celá postel byla pozvracená. Musela jsem to aspoň trochu uklidit. Zvedla jsem se, jednou rukou se přidržovala postele a druhou stahovala poblité povlečení a prostěradlo dolů. Normálně by mi z toho bylo zle, ale teď se mi chtělo tak spát, že na nic jiného jsem nemohla myslet. Zamotala jsem to všechno do jedné veliké koule a táhla ji za sebou do koupelny. Stejně jsem se musela vyčurat. Málem jsem se tam natáhla, bylo nazvraceno i tady na zemi. To jsem si nepamatovala. Sedla jsem si na záchod a toaletním papírem ze sebe utírala vlastní zvratky.

Kdyby mě takhle viděl Tom, napadlo mě, když jsem se na sebe koukala do zrdcadla.

Nechtělo se mi do sprchy, spala jsem sotva čtyři hodiny, ale sama sobě jsem smrděla. Rychle jsem se opláchla vlažnou vodou a vylezla ven. Zatočila se mi hlava, musela jsem se znovu posadit na záchod. Napustila jsem si do sklenky vodu a pila. Věděla jsem, že je potřeba pít, protože jinak mi ráno bylo ještě hůř. Možná bych si ještě měla vzít prášek, ale to už jsem nezvládla. Po cestě do postele jsem vylovila ze skříně deku a přikryla se jí. Všechno ostatní bylo totiž dokonale poblinkané.

Lehla jsem si na bok a plácla se dlaní do čela. Sýkla jsem bolestí, protože mě vedle hlavybolu zasáhlo taky cosi tvrdého. Natáhla jsem ruku před sebe a zamžourala na malý zářící kroužek na svém levém prsteníčku. Vyděšeně jsem se přemístila do sedu. To jsem ale neměla dělat, protože v tu chvíli mi žaludek udělal salto a já se jen tak tak stihla nahnout na druhou stranu postele, než jsem hodila tyčku přímo vedle Billových rozcuchaným havranních vlasů. Skrz clonu slz, co mi automaticky vyhrkly, jsem zahlédla tutéž věcičku taky na Billově levačce.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Christine Christine | Email | Web | 27. april 2012 at 23:28 | React

Jejda...:-D No tak to začíná opravdu hodně zajímavě!!! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement